שירותים נוספים

שירותינו מאפשרים לבעלי בתים ודירות בישראל להימנע ממהלכים מיותרים כמו זריקת אמבטיה ישנה או כניסה לתהליך שיפוצים אגרסיבי ויקר. מיד תכירו את כל האפשרויות המתקדמות והנוחות שאנו מציעים בדרך למראה שונה לגמרי של האמבטיה כדי שניתן יהיה להשתמש בה עוד זמן רב.

הלבשת אמבטיה

אנו מציעים תהליך נוח מאוד של הלבשת תותב איכותי בעובי מספק על האמבטיה הישנה. כך, הלבשת אמבטיה הופכת לפתרון מצוין עבור מי שסובל מאמבטיה שכבר לא יכולה לשרת אותו היטב כמו בעבר. התותב מתאים לגדלים סטנדרטיים של אמבטיות, והעבודה מבוצעת במהירות רבה.

תיקון אמבטיה

עבודות תיקון של אמבטיות שונות, בין אם מדובר על אמבטיות פח ובין אם על אמבטיות אקריליות, מבוצעות על ידינו במקצועיות רבה תוך סתימת חורים וסדקים, וצביעה במספר שכבות של צבע מתקדם. בדרך זו תיקון אמבטיה מונע זריקת אמבטיה ישנה ומאפשר שימוש בה לעוד זמן ממושך.

שיפוץ אמבטיה

לבעלי נכסים שלא רוצים להיכנס להוצאה כספית כבדה ולא רוצים לסבול מהרס ובלגאן בזמן עבודות שיפוצים, אנו מבצעים שיפוץ אמבטיה נוח ושקט בזכות פעולות כגון ציפוי אמבטיה או הלבשת אמבטיה. כך העלות היא סבירה והעבודות לא מטרידות אף אחד.

ציפוי אמבטיה

עבור אילו שהאמבטיה הישנה שלהם מציגה מראה לא נעים ומקום פחות בריא להתרחץ בו, אנו מבצעים עבודות איכותיות ומתקדמות של ציפוי אמבטיה במספר שכבות ותוך הקפדה על דיוק רב. כך גם ניתן ליהנות מבחירת גוון חדש לאמבטיה כדי שיהיה מדובר גם במראה עדכני ומרשים יותר שלה.

חידוש אמבטיה

להבדיל מהעבר הרחוק, שבו חידוש אמבטיה היה מבצע לא מהיר ולא פשוט, הרי שהיום בזכות שירותי החידוש שלנו, המצב שונה לחלוטין. הלבשת אמבטיה או ציפוי אמבטיה מאפשרים היום לשנות במהרה את מצבה של כמעט כל אמבטיה בכל בית או דירה בישראל.

צביעת אמבטיה

שימוש בצבעים מתקדמים והקפדה על טכניקת עבודה שאינה אגרסיבית, מאפשרים לנו להציע שירות חשוב מאוד של צביעת אמבטיה ליצירת שינוי אמיתי בה בפרק זמן סביר מאוד. כך, תיקון אמבטיה כזה מונע קניית אמבטיה חדשה והתעסקות עם פירוק הישנה והרכבת החדשה.

Call Now Button דילוג לתוכן