ציפוי אמבטיה

ציפוי אמבטיה בהתזה !

מהירות

אין שום צורך לחכות הרבה זמן לאמבטיה שכיף לשוב ולהיכנס אליה. כ-24 שעות בלבד, ותוכלו לראות כיצד ציפוי אמבטיה שומר על האמבטיה החזקה שלכם והופך אותה לעמידה ולהיגיינית הרבה יותר מבעבר.

היופי

ציפוי אמבטיות ע"י צ'יבי אמבטיות הוא לא רק פעולה שמאריכה את חיי האמבטיה אלא שהוא גם כזה שמשדרג את מראה האמבטיה. בהתאם לבחירת הלקוח,

לאחר העבודות האמבטיה תציג מראה מלא חיים בגוונים של לבן שלג, ורוד, תכלת, אפור, פרגאמון או צבע אחר לבחירת,הלקוח. .

הנוחות

ההימנעות מפירוק אמבטיה ישנה ומעבודות שיפוצים נרחבות להתקנת אחרת במקומה, מציגה ויתור על דבר מאוד לא נוח.

ציפוי אמבטיות פותר את הבעיה הזו מאחר ומדובר בשירות שמבוצע ע"י איש מקצוע איכותי כמו צ'יבי אמבטיות ללא שבירות, הריסות או פינוי מיותר. 

החיסכון

חשוב להבין שמדובר גם בחיסכון כספי, תוך הימנעות מרכישת אמבטיה חדשה ותשלום על עבודות שיפוצים ארוכות,וגם בחיסכון בזמן כתוצאה מכך שלא מדובר בימים או בשבועות עד שחדר האמבטיה יכול לחזור ולשרת את בני הבית.

שלבי העבודה

יש המון יתרונות בשירות של ציפוי אמבטיות, ולכן רבים כבר מכירים את הסיבות השונות שבזכותן כדאי מאוד ליהנות משירות זה. נתחיל מכך שמדובר בשירות מהיר הרבה יותר מכל עבודת שיפוצים שמוכרת לנו. איש מקצוע איכותי מגיע במהירות למקום השירות ומצפה את האמבטיה בצורה מקצועית, כך שכבר לאחר כ-24 שעות ניתן לחזור ולהשתמש בה בצורה מלאה ונעימה.

צביעת אמבטיה הוא תהליך מקצועי ואחראי שבמסגרתו מבוצע חיטוי יסודי, מתוקנים חורים ושריטות עם חומרים מתקדמים וחזקים, מכינים את האמבטיה ואת החדר כולו לשלב הצביעה, מתיזים עם קומפרסור מקצועי שכבות רבות של צבע מתקדם, מנקים את חדר האמבטיה משאריות הצבע שהותז, ומניחים לאמבטיה להתייבש במשך כ-24 שעות בלבד.

אם אנו חושבים על החלפת אמבטיה, הרי שאנו רואים מיד כיצד מדובר בקריאה לשיפוצניק שיפרק אותה, יבצע הרס מסוים בחדר האמבטיה, יתקין מחדש אמבטיה שרכשנו, ויצטרך גם לרצף מחדש בקרמיקה מתאימה או דומה שבקושי מצאנו. ציפוי אמבטיה מונע את כל זה, ומאפשר לדיירים לא לסבול מרעש, לכלוך, ועבודה ממושכת.

קל מאוד לראות כיצד ציפוי אמבטיה הוא שירות זול הרבה יותר מכל החלפה או שיפוץ  אמבטיה בשיטה מיושנת. ציפוי שמבוצע באמצעות טכניקות עבודה מתקדמות וחומרי צבע בעלי תקן מיוחד, הוא כזה שאינו מתקרב כלל לעלויות של עבודות שיפוץ הכוללות פירוק ובנייה. כך, עלות השירות משתלבת עם שיפור מצב האמבטיה למשך זמן רב, ומהווה תמורה מלאה.

ציפוי אמבטיה מתבצע בהתזה חמה ומתאים לכל סוגי האמבטיות

לפני ואחרי

חידוש אמבטיה בתל אביב אחרי
לפני

טיפים

לאחר חידוש אמבטיה שבוצע מומלץ לשטוף את האמבטיה לפני השימוש הראשוני עם אבקת כביסה וקצת מים.
בכדי לשמור על האמבטיה מומלץ להיזהר מדפיקות ומכות קשות.
מומלץ לא להשתמש עם שטיחון עם ואקומים.
בכדי לשמור על ציפוי אמבטיות מומלץ בסיום העבודה לשמור על חדר האמבטיה שיהיה סגור.
זמן יבוש האמבטיה לאחר ציפוי הוא 24 שעות מסיום העבודה.
ציפוי אמבטיה מקצועי בשלוש שעות בלבד. חסכון של אלפי שקלים לחדר האמבטיה שלכם, כיום לא צריך להרוס ולעקור את האמבטיה שלכם!!!

השאירו פרטים ונחזור הבהקדם

פוסטים דומים

קבלן שיפוץ אמבטיה

קבלן שיפוץ אמבטיה | קבלן שיפוץ חדר אמבטיה התבלטות חשובה בתחום השיפוצים כל מי שמעוניין לשפץ את האמבטיה יודע שדי

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה מי מאתנו לא רוצה להתקלח או לטבול בתוך אמבטיה יפה

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים צרכן נבון לא מוותר על השוואת מחירים של שירות חשוב כל שירות שאנו מזמינים מסתכם בכך
Call Now Button דילוג לתוכן