רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

10 סיבות למה לעשות חידוש אמבטיות

10 סיבות למה לעשות חידוש אמבטיות

1. הזמן עושה את שלו – על כל פריט שאנו קונים מופעלים לבסוף כוחות הזמן ולאחר תקופה מסוימת הוא מתחיל להיראות לא הכי טוב בעולם, בלשון המעטה, ולעתים אף הופך לבלתי שמיש. חידוש אמבטיות ע"י איש מקצוע איכותי מחזיר לאמבטיה את המראה והחוזק שהיו בעבר ומאפשר לחזור ולהשתמש בה מבלי להתייחס יותר לפגעי הזמן השונים.

2. השפעתה של הרטיבות – מים ורטיבות הם דברים שיכולים לעשות שמות בכל פריט שהוא, ולא משנה עד כמה הוא מיוצר בצורה חזקה ועמידה. לכן בחדר אמבטיה שהוא חדר המאופיין בלחות וברטיבות רבה, ניתן לראות כיצד ללא חידוש אמבטיה היא פשוט תיכנע בסופו של דבר ללחות העצומה ותציג מראה דהוי, עם עובש ופטריות, שאינו נעים כלל.

3. המפגעים ההיגייניים – תוצאה נוספת של לחות היא מפגעים בריאותיים כמו בקטריות רבות המוצאות מקום נהדר לגדול ולהתפתח, כשאנו לא ממש יכולים לראות את ההתפתחות העצומה שלהן ללא בדיקה רצינית. חידוש אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות מבוצע בצורה ייחודית מאחר ויש הקפדה מדוקדקת ביותר על חיטוי האמבטיה ולא רק על ניקיון בסיסי שלה.

4. לעתים זה רק עניין של זהירות – מאחר וכולנו בני אדם הרי שגם אנו לא תמיד שמים לב ויכולים לנקות את האמבטיה בחומרי ניקוי מיוחדים שחשבנו שיעזרו לה להיראות טוב, אך למעשה חומרים אלו מעט הזיקו לה. לאחר חידוש אמבטיה איכותי עם חומרים מתקדמים המבוצע ע"י צ 'יבי אמבטיות תוכלו להיות הרבה יותר רגועים בכל הקשור לניקיונה.

5. כי לא צריך לזרוק את הישנה – מי אמר שצריך לזרוק אמבטיה ששירתה אתכם כל כך טוב במשך הרבה שנים?. התהליך המיוחד של חידוש אמבטיה מבוצע ע"י צ'יבי אמבטיות במקצועיות רבה, בעזרת חומרים מתקדמים, וע"י כלי עבודה איכותיים, כך שאין צורך לחשוב בכלל על פירוק האמבטיה והתקנת חדשה במקומה. האמבטיה שלכם עדיין מצוינת!

6. כי מגיע לכם להתחדש ולעצב – מגיע הזמן שבו כל בעל בית או דירה מעוניין לעצב לעצמו מראה מעט שונה בכדי "לראות קצת יותר חדש בעיניים". מי שמזמין שירות מקצועי של חידוש אמבטיה זוכה בתוך זמן קצר יחסית לראות כי מראה האמבטיה הינו מלא חיים כפי שהיה בעבר, ואף צבעה יכול להיות שונה מזה שהיה בעבר.

7. כי זה לא יקר – חשוב מאוד לדעת כי לא כל עבודה איכותית ומתקדמת חייבת לעלות הרבה כסף. באופן טבעי, מי שמגיע לביתכם ועליו לבצע מכלול עבודות שלם עוד בטרם הוא מתקין אמבטיה חדשה, הרי שאין ספק כי תהליך כזה יכול לעלות לא מעט כסף. אך חידוש אמבטיה הוא מהלך חדשני שאין בו שום צורך בפירוק האמבטיה, ולכן הוא זול הרבה יותר.

8. זה לוקח זמן קצר יחסית – די ברור כי מי ששומע על עבודות מסוימות המוצעות לו, יכול להעלות במוחו תמונה של שבירות, הרס, פירוקים, לכלוך, רעש, ומה לא. מחשבה נוספת המתלווה לאלו הקודמות היא זו שמצביעה על כך כי העבודות תימשכנה זמן רב. לכן חשוב לדעת כי חידוש אמבטיה הוא תהליך איכותי מאוד, ומהיר ביחס לכל עבודות שיפוץ רגילות.

9. זה מאריך את חיי האמבטיה – אמבטיה היא פריט חשוב מאוד בכל בית וחשוב שתהיה תקינה במשך כל הזמן שבו היא משרתת אותנו. לכן חשוב לבצע לעתים חידוש אמבטיה בכדי לתקן אותה, לשדרג אותה, ולשמור עליה. עבודות חידוש אמבטיה של צ'יבי אמבטיות מעניקים לאמבטיה עוד שנים רבות לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

10. כי בא לכם ליהנות מכל רחצה – בסופו של דבר אמבטיה היא המקום שבו אפשר להתפנק בסופו של יום מתיש וארוך. את זה כולנו יודעים, ולכן אם אנחנו זוכים לפינוק כל כך גדול שמעניקה לנו האמבטיה שלנו, אז מדוע לא נעניק גם לה פינוק מיוחד של חידוש אמבטיה מושלם ע"י צ'יבי אמבטיות, בכדי שהיא תוכל להמשיך לפנק אותנו בכל רחצה וטבילה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות