חידוש אמבטיה

שירות מהיר בפריסה ארצית

חומרים מקצועיים מתקדמים  המחזיקים לשנים

חידוש אמבטיות מקצועי ב – 100% לתוצאה ומדויקת

רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

חידוש אמבטיה בשיטה בלעדית ומקצועית

אצלנו תקבלו שירות של חידושי אמבטיות בצורה המדויקת ביותר. שירות מעולה מובטח.

מה זה חידוש אמבטיה? לאיזה אמבטיה מתאים חידוש?

רק העסק המקצועי של צ'יבי אמבטיות יכול להגיע לביתכם ולבצע חידוש אמבטיה מושלם שימנע מכם הוצאה כספית מוגזמת וכאב ראש מאוד לא קטן. אל תתעכבו עם הרצון שלכם באמבטיה מחודשת שלא מזכירה כלל את הישנה, זאת שכבר נמאס לכם להביט בה. לא צריך לקנות אמבטיה חדשה ולא צריך לפרק את כל העולם, כי צ'יבי אמבטיות יודע בדיוק איך להבטיח ולקיים שעבודות חידוש אמבטיה שיבוצעו אצלכם בבית, יגשימו לכם את החלום של מראה חדיש ומרשים של האמבטיה שלכם, מבלי שתצטרכו להשתגע או להסתכן בסוג של שיפוץ, שאחרי מספר חודשים ייראה כאילו בוצע מלפני שנים רבות.
הזמנה של חידוש אמבטיה דרך צ'יבי אמבטיות תאפשר לשיטות המתקדמות ולידע המקצועי, לתרום רבות לכך שתוכלו, גם לחסוך לא מעט כסף וגם לגרום לאורחים שלכם שיתקשו להבחין אם רכשתם הכול מחדש או שביצעתם עבודות חידוש אמבטיה איכותיות בלבד. המרחק שלכם מחידוש אמבטיה כללי ומושלם הוא מרחק קצר מאוד של שיחת טלפון בודדה בלבד, לא יותר מזה. אנו מתמחים ב חידושי אמבטיות לכל סוגי האמבטיות.

חידוש אמבטיה מתבצע על ידי ליטוש, חיטוי וניקוי האמבטיה,

רכישה והתקנה של אמבטיה חדשה כולל פירוק ופינוי עלולים להגיע לסכומי הוצאה של 3,500-10,000 ₪ ויותר, חידוש איכותי ומקצועי מסתכם בהרבה פחות.

שלבי העבודה

מהירות

חידוש אמבטיות בטכניקות ייחודיות המבטיחות איכות ומקצועיות במהירות , חידוש האמבטיה ועיצוב חדשני לשימוש רגיל תוך 24 שעות בלבד לאחר החידוש.

עיצוב

בחירה מבין מגוון גדול של עיצובים לחידוש אמבטיות ומלאי גדול של צבעים בגווני לבן שלג, ורוד, תכלת, אפור, פרגמון וצבעים נוספים הזמינים לבחירתכם.

הנוחות

אין צורך לשפץ את כל חדר האמבטיה או לקנות ולהתקין אמבטיה חדשה, חידוש האמבטיה הנוכחית הינו מהלך החוסך את הצורך באמבטיה חדשה ומספק אמבטיה מחודשת במראה עיצובי שמשנה את כל האווירה בחלל כולו.

החיסכון

רכישה והתקנה של אמבטיה חדשה כולל פירוק ופינוי עלולים להגיע לסכומי הוצאה של 3,500-10,000 ₪ ויותר, חידוש איכותי ומקצועי מסתכם בהרבה פחות.

שאלות בנושא חידוש אמבטיות

כן. ניתן לחדש כל אמבטיה רק צריך לבדוק מה מצבה שאין חורים.

כמובן אנו מבצעים הכנה מיוחדת של תיקונים וליטוש לאמבטיה לפני החידוש.

כן. יש אחריות על כל עבודת חידוש אמבטיה

חידוש לאמבטיה אפשר לחדש כאשר האמבטיה במצב טוב בלי שברים. לצ'יבי אמבטיות ישנם מספר חידושים שמתאמים לכל סוגיי האמבטיות. 

התשובה היא כן החידוש מתאים לכל סוגי האמבטיות בארץ.

אין צורך להיערך לקראת חידוש אמבטיה. החידוש מתבצע בצורה מקצועית ותלוי איזה סוג של חידוש אנחנו נכנסים 🙂

תהליך חידוש אמבטיה

פוסטים קשורים בנושא חידוש באמבטיות

תפריט נגישות