תיקון אמבטיה

תיקון אמבטיה בשיטה בלעדית ומקצועית 0 תקלות

אצלנו תקבלו שירות של תיקוני אמבטיות בצורה המדויקת ביותר. שירות מעולה מובטח.

ציפוי אמבטיה ותיקון לפני העבודה
תיקון אמבטיה האם זה אפרי בכלל?

תוכן עניינים

איזה סוגי אמבטיות אפשר לתקן?

בשלב מסוים יכולה כל אמבטיה להציג מראה בעייתי מאוד הן בגלל שהיא ספגה פגיעה מסוימת ובד"כ בגלל שהשנים עשו את שלהן, כמו שאומרים, וכעת האמבטיה הישנה סובלת מסדקים, חורים ועוד בעיות אחרות. האפשרות של תיקון אמבטיה בצורה חדשנית יותר באה לשנות את המצב לטובה בצורה חדה מאוד. תיקון כזה הוא חלק משירותים חשובים כמו הלבשת אמבטיה על אמבטיה קיימת או ציפוי אמבטיה איכותי שמחזיק לזמן רב.

חשוב להבין ששירות מקצועי של תיקוני אמבטיות הוא משהו שמציג תהליך יסודי מאוד, ואין מדובר בסוג של פשרה או קיצור דרך. השירות מגיע מתוך התייחסות מעמיקה למצבה של כל אמבטיה, כדי שניתן יהיה ליצור בה את השינוי הדרוש ולאפשר לכל מי שרוצה לרחוץ בה לעשות זאת בצורה נעימה ובריאה יותר, וכאמור גם לעוד לא מעט שנים בעתיד. רק כך יש תמורה מלאה על פרויקט כזה, שלמרבה השמחה אינו מתמשך זמן רב, אלא מציע שינוי כמעט מיידי. תהליך יסודי שמשנה את התמונה

ציפוי אמבטיה ראשי

אנו עובדים בפריסה ארצית
ומבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר

ניתן להציל כמעט כל אמבטיה

כשם שיש בישראל לא מעט מבני מגורים ישנים, כך גם ניתן להסיק בפשטות שיש המון אמבטיות ישנות שלא נמצאות בשיאן, וזאת בלשון המעטה כמובן. אך חשוב לדעת לגבי עבודות מתקדמות של ציפוי אמבטיה שהן מאפשרות להציל כמעט כל אמבטיה ישנה. כך לא צריך לחשוב מיד על החלפה של האמבטיה, מאחר והדבר בא לידי ביטוי בקניית אמבטיה חדשה ובהתקנתה תוך עבודות שיפוצים שלא עושות חיים קלים לאיש.

כשמדובר באמבטיה ישנה שעשויה מחומר מתכתי או אקרילי ניתן היום לראות כיצד עבודת תיקון מקצועית הופכת אותה ליפה, נקייה, נעימה ובטוחה לשימוש. תיקון אמבטיה כזה כולל מילוי של החורים והסדקים עם חומרים איכותיים, שיוף מדויק וצביעה במספר שכבות צבע איכותי. התוצאה מדגישה מדוע כדאי לבדוק שירות מעניין כמו תיקון ע"י ציפוי אמבטיה במקום להחליט מיד על זריקת האמבטיה הישנה.


היתרונות ניכרים בנוחות ובעלויות השירות

כשאנשים בוחנים בצורה רצינית את השירותים שיכולים לשנות לחלוטין את המראה והמצב של האמבטיה הישנה שלהם, הם יכולים לזהות עד כמה יש יתרונות מגוונים שקשה מאוד להתעלם מהם. בין אם אנו מדברים על הלבשת אמבטיה שמשנה לחלוטין את מצב האמבטיה בזכות תותח שמורכב עליה, ובין אם אנו מדברים על התהליך המקצועי של תיקון אמבטיה כפי שכבר הצגנו, מדובר ביתרונות חשובים מאוד.

היתרונות באים לידי ביטוי הן בכך שהתהליך נוח מאוד והוא אינו כולל פירוקים, שבירות, הריסות וכיו', ובנוסף לכך הוא גם מסתכם בעלות יותר נמוכה מאשר עבודות שיפוצים אגרסיביות. בזכות יתרונות אלה ניתן למצוא היום לא מעט בעלי נכסים שבחרו בעבודות של תיקוני אמבטיות מתקדמים כשהם חוסכים מעצמם הרפתקה לא ממש חיובית ולא מאוד נעימה של שיפוץ מיושן במחירים שלעתים יכולים להיות כבדים מאוד מכל הבחינות.

 

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה

התחייבות

שירותי תיקון לכל סוגי האמבטיות תוך הקפדה על לוחות זמנם בפריסה ארצית מהמהירים והזמינם ביותר בענף, מתחייבים על תיקון אמבטיות בסטנדרט גבוה ואפשרות שימוש תוך 24 שעות בלבד.

צבעים

תיקון אמבטיות וחידוש העיצוב לאמבטיות מלאות חיים בשילובי גוונים של לבן שלג / ורוד / תכלת / אפור / פרגמון ומגוון צבעים נוספים הזמינים לבחירתכם .

זמינות

זמינות גבוהה של שירותי ייעוץ ותיקון אמבטיות ומענה מקצועי ומהיר לכל סוגי תקלות, מלאי עצום ומגוון שירותים, אמבטיות, אבזרים וחלקי חילוף הזמינים בכל כמות, ללקוחות עסקיים או פרטיים ובהתאמה אישית לכל צורך ובקשה.

החיסכון

תיקון אמבטיות איכותי ומקצועי חוסך בזמני עבודה וזמני המתנת הלקוח, יכולות לוגיסטיות לפירוק האמבטיה הישנה תיקונה והלבשתה כחדשה ובעיצוב חדשני, חוסכים את הצורך ברכישת אמבטיה חדשה במחירים הנעים בין 3.500שח – 10.000שח יותר

סוגי תיקוני אמבטיות

ישנם מצבים שדופן האמבטיה מחליד או מקבל מכה ונוצר ריקבון, זהו דבר נפוץ באמבטיה מסוג פח.
לצ'יבי ציפוי אמבטיות ישנו פיתרון מעולה אמין וזול לסוג הבעיה הזו, ניתן גם להתאים את גוון התיקון לצבע האמבטיה.

באמבטיה מסווג יציקה בדרך כלל האמייל נשחק ומקבל שריטות או סדקים גם לסוג בעיה זו יש פתרון.לצ'יבי ציפוי אמבטיות ישנו פתרון והוא תיקון אמבטיה ללא פירוק או שבירהעל ידי חומרים מקצועים ואיכותיים.

מרבית האמבטיות החדשות כיום עשויות מחומר אקרילי (פיברגלס)ישנם הרבה מצבים שהתקנת האמבטיה מתבצעת בצורה לא טובה ומקצועית, לכן ישנם מצבים שהאמבטיהמקבלת פיצוץ, חור, סדק וכו', 

צ'יבי ציפוי ותיקון אמבטיות מתמחה בתהליך תיקון אמבטיה

טיפים

מומלץ לא להשתמש באמבטיה למשך 24 שעות לאחר התיקון.

מומלץ לשמור מפני דפיקות על התיקון. 

תיקון אמבטיות לוקח עד שעה וזמן ייבוש 24 ש

התשובה היא לא היא מצבים שיש שבר מאוד רציני בתחתית האמבטיה ולפי דעתי המקצועית פחות ממליץ אבל ישנן הרבה מקומות שיהיה אפשר לתקן למצב מושלם

כן אנחנו מתמחים בשרות של תיקוני אמבטיות אקריליות תיקון פיברגלס מקצועי

כן ניתן לתקן חלודות באמבטיה בעזרת חומרים מתקדמים ושמחזיקים לשנים, מגוון פתרונות יעילים

ישנם מספר פתרונות לתקן חור באמבטיה דבר ראשון צריך לבדוק מאיזה חומר האמבטיה?

דילוג לתוכן