תיקון אמבטיה

שלבי העבודה

תהליך יסודי שמשנה את התמונה

בשלב מסוים יכולה כל אמבטיה להציג מראה בעייתי מאוד הן בגלל שהיא ספגה פגיעה מסוימת ובד"כ בגלל שהשנים עשו את שלהן, כמו שאומרים, וכעת האמבטיה הישנה סובלת מסדקים, חורים ועוד בעיות אחרות. האפשרות של תיקון אמבטיה בצורה חדשנית יותר באה לשנות את המצב לטובה בצורה חדה מאוד. תיקון כזה הוא חלק משירותים חשובים כמו הלבשת אמבטיה על אמבטיה קיימת או ציפוי אמבטיה איכותי שמחזיק לזמן רב.

חשוב להבין ששירות מקצועי של תיקוני אמבטיות הוא משהו שמציג תהליך יסודי מאוד, ואין מדובר בסוג של פשרה או קיצור דרך. השירות מגיע מתוך התייחסות מעמיקה למצבה של כל אמבטיה, כדי שניתן יהיה ליצור בה את השינוי הדרוש ולאפשר לכל מי שרוצה לרחוץ בה לעשות זאת בצורה נעימה ובריאה יותר, וכאמור גם לעוד לא מעט שנים בעתיד. רק כך יש תמורה מלאה על פרויקט כזה, שלמרבה השמחה אינו מתמשך זמן רב, אלא מציע שינוי כמעט מיידי.

ניתן להציל כמעט כל אמבטיה

כשם שיש בישראל לא מעט מבני מגורים ישנים, כך גם ניתן להסיק בפשטות שיש המון אמבטיות ישנות שלא נמצאות בשיאן, וזאת בלשון המעטה כמובן. אך חשוב לדעת לגבי עבודות מתקדמות של ציפוי אמבטיה שהן מאפשרות להציל כמעט כל אמבטיה ישנה. כך לא צריך לחשוב מיד על החלפה של האמבטיה, מאחר והדבר בא לידי ביטוי בקניית אמבטיה חדשה ובהתקנתה תוך עבודות שיפוצים שלא עושות חיים קלים לאיש.

כשמדובר באמבטיה ישנה שעשויה מחומר מתכתי או אקרילי ניתן היום לראות כיצד עבודת תיקון מקצועית הופכת אותה ליפה, נקייה, נעימה ובטוחה לשימוש. תיקון אמבטיה כזה כולל מילוי של החורים והסדקים עם חומרים איכותיים, שיוף מדויק וצביעה במספר שכבות צבע איכותי. התוצאה מדגישה מדוע כדאי לבדוק שירות מעניין כמו תיקון ע"י ציפוי אמבטיה במקום להחליט מיד על זריקת האמבטיה הישנה.

היתרונות ניכרים בנוחות ובעלויות השירות

כשאנשים בוחנים בצורה רצינית את השירותים שיכולים לשנות לחלוטין את המראה והמצב של האמבטיה הישנה שלהם, הם יכולים לזהות עד כמה יש יתרונות מגוונים שקשה מאוד להתעלם מהם. בין אם אנו מדברים על הלבשת אמבטיה שמשנה לחלוטין את מצב האמבטיה בזכות תותח שמורכב עליה, ובין אם אנו מדברים על התהליך המקצועי של תיקון אמבטיה כפי שכבר הצגנו, מדובר ביתרונות חשובים מאוד.

היתרונות באים לידי ביטוי הן בכך שהתהליך נוח מאוד והוא אינו כולל פירוקים, שבירות, הריסות וכיו', ובנוסף לכך הוא גם מסתכם בעלות יותר נמוכה מאשר עבודות שיפוצים אגרסיביות. בזכות יתרונות אלה ניתן למצוא היום לא מעט בעלי נכסים שבחרו בעבודות של תיקוני אמבטיות מתקדמים כשהם חוסכים מעצמם הרפתקה לא ממש חיובית ולא מאוד נעימה של שיפוץ מיושן במחירים שלעתים יכולים להיות כבדים מאוד מכל הבחינות.

למה אנחנו?

ישנם מצבים שדופן האמבטיה מחליד או מקבל מכה ונוצר ריקבון, זהו דבר נפוץ באמבטיה מסוג פח.
לצ'יבי ציפוי אמבטיות ישנו פיתרון מעולה אמין וזול לסוג הבעיה הזו, ניתן גם להתאים את גוון התיקון לצבע האמבטיה.

באמבטיה מסווג יציקה בדרך כלל האמייל נשחק ומקבל שריטות או סדקים גם לסוג בעיה זו יש פתרון.לצ'יבי ציפוי אמבטיות ישנו פתרון והוא תיקון אמבטיה ללא פירוק או שבירהעל ידי חומרים מקצועים ואיכותיים.

מרבית האמבטיות החדשות כיום עשויות מחומר אקרילי (פיברגלס)ישנם הרבה מצבים שהתקנת האמבטיה מתבצעת בצורה לא טובה ומקצועית, לכן ישנם מצבים שהאמבטיהמקבלת פיצוץ, חור, סדק וכו', 

צ'יבי ציפוי ותיקון אמבטיות מתמחה בתהליך תיקון אמבטיה

לפני ואחרי

ציפוי אמבטיה אחרי
ציפוי אמבטיה ותיקון לפני העבודה לפני
חידוש אמבטיה בתל אביב אחרי
לפני

טיפים

 

 

מומלץ לא להשתמש באמבטיה למשך 24 שעות לאחר התיקון.

מומלץ לשמור מפני דפיקות על התיקון. 

תיקון אמבטיות לוקח עד שעה וזמן ייבוש 24 ש

השאירו פרטים

פוסטים דומים

קבלן שיפוץ אמבטיה

קבלן שיפוץ אמבטיה | קבלן שיפוץ חדר אמבטיה התבלטות חשובה בתחום השיפוצים כל מי שמעוניין לשפץ את האמבטיה יודע שדי

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה מי מאתנו לא רוצה להתקלח או לטבול בתוך אמבטיה יפה

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים צרכן נבון לא מוותר על השוואת מחירים של שירות חשוב כל שירות שאנו מזמינים מסתכם בכך
Call Now Button דילוג לתוכן