רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

תיקון שבר באמבטיה אקרילית

שבר באמבטיה אקרילית לא מחייב החלפה שלה

אמבטיות אקריליות נמצאות בבתים רבים ברחבי ישראל. לכן חשוב להדגיש שלא כל שבר מחייב החלפה באמבטיה חדשה וכניסה לתהליך של שיפוצים. היום תיקון שבר באמבטיה אקרילית הוא דבר אפשרי אם הוא נעשה ע"י מי שמכיר היטב את החומרים הנדרשים לעבודה ואת הטכניקות המתקדמות לביצוע מושלם של התיקון. בזכות שילוב בין מקצועיות וחומרים מיוחדים, התיקון מבוצע לשביעות רצונו של כל לקוח.

הנעזרים בשירותיו של צ'יבי אמבטיות רואים כיצד תיקון אמבטיה אקרילית בזול מבוצע באמצעות חומרים מתאימים שסותמים לא רק סדקים גדולים ויוצרים בכך חיזוק ותמיכה של האמבטיה הפלסטית הישנה, אלא שהם גם מתאימים לסביבת העבודה האקרילית ויוצרים תרכובת חזקה בדרך לתיקון מוחלט של שברים בגדלים שונים. חשוב להבין שרק במקרה של אזור תיקון שאינו יציב או בשל הלבשת אמבטיה דקה מאוד, בלתי ניתן לתקן אמבטיה אקרילית.

תיקון שבר באמבטיה אקרילית

מדובר בתיקון שמצריך ידע רב

תיקון שבר באמבטיה אקרילית מדגיש עד כמה יש צורך באיש מקצוע מיומן, מנוסה, אחראי ובעל ידע רב. זאת מאחר וכל תיקון באמבטיית אקריל נעשה בתחילה ע"י ליטוש מדויק של מקום השבר, הדבקה של יריעות מיוחדות, והכנה של האמבטיה לציפוי בצבע מתקדם. רק הנחת יריעות סיבי פחמן, פוליאסטר ופיברגלאס בצורה מקצועית, יכולה לקיים את ההבטחה לשירות ברמה גבוהה עבור כל בעל בית או דירה.

אנו מתמחים גם בשירות של סדק באמבטיה, התיקון מתבצע על ידי:

  1. ליטוש המקום הסדוק.
  2. חיטוי והסרת שומנים.
  3. הדבקת בדי פיברגלס ופוליאסטר.
  4. המתנה של ייבוש הבדים.
  5. ליטוש להשוואת גבהים.
  6. וכיסוי ההתיקון בצבע מיוחד שמתאים לגוון האמבטיה.

10173035 10203445658887328 147326680 o

מומלץ לתקן את השבר מסיבה אחת פשוטה והיא של יהיה נזילה בבית שהאמבטיה לא תקנית.

התשובה היא כן ניתן לתקן שברים באמבטיה אקרילית

ברוב המקרים מתקנים אמבטיה אקרילית עם פיברגלס

מתמחים בתיקון אמבטיה סדוקה

העבודות על תיקון שבר באמבטיה אקרילית חייבות להיעשות עם החומרים המיוחדים שהוזכרו לעיל. צרו קשר כבר עכשיו עם צ'יבי אמבטיות ותראו כיצד מדובר באיש מקצוע שאינו חוסך ברמת החומרים ואינו ממהר לסיים את הפרויקט בטרם העבודה הושלמה לחלוטין. בזכות שילוב חומרים שבהם נעשה שימוש גם בתעשיות מיוחדות כמו ענף הרכב והתעופה, מציג צ'יבי אמבטיות תיקון שבר לאמבטיה שמחזיק זמן רב ומונע חששות מבעלי הנכס.

עד לאיזו רמה התיקון יכול להגיע

חשוב להדגיש עד לאיזו רמה יכול תיקון שבר באמבטיה להגיע כשמדובר על איש מקצוע איכותי כמו צ'יבי אמבטיות. מעבר לתיקון השבר או הסדק הגדול, יש לצפות את מקום התיקון או את האמבטיה כולה בצבע מיוחד אם רוצים להחזיר את האמבטיה הישנה לפעילות מלאה. כל תיקון שבר באמבטיה מפלסטיק שמסתיים בציפוי איכותי, הוא כזה שיכול להציג גם מראה מצוין וגם עמידות כנגד חומרי ניקוי חזקים.

לאחר סיום הדבקת אזור השבר עם החומרים המיוחדים, יש ללטש את האזור המתוקן ולהכין את האמבטיה לצביעה. הצביעה היא התזה של מספר רב של שכבות צבע אקרילי מתקדם ע"י קומפרסור כדי ליצור משטח אחיד ונעים למראה ולמגע. התקשרו עוד היום לצ'יבי אמבטיות ותראו כיצד תיקון שבר באמבטיה אקרילית יכול להיות מהיר, חזק, בעל מראה נהדר, וכמובן רחוק מאוד מהמחיר של החלפת אמבטיה.

מתי אפשר לתקן אמבטיה אקרילית?

סוג אמבטיה זה הוא המודרני והנמכר ביותר בישראל כיום. האמבטיה נחשבת באיכות גבוהה, היא קלה מאוד ופשוטה מאוד להתקנה, בעלת עמידות גבוהה בחומרי ניקוי שונים.
היא עשויה מיציקת אקריל (חומר פלסטי) בעובי הנע בין 3.5 מ"מ ל-5 מ"מ. את היציקה מחזקים בציפוי פיברגלס כדי לעבות את יציקת אקריל הדקה.
אמבטיות מסוג זה מוצעות במבחר הגדול ביותר של עיצובים וגדלים ,משמשים הן כאמבטיות אגניות או ג'קוזי.

לעתים בעקבות נפילת חפץ או מכה נוצר חור באמבטיה אל חשש לצ'יבי אמבטיות תהליך ייחודי אשר יעניק לאמבטיה מראה חדש כמו ביום הראשון. תהליך העבודה:
1. ליטוש האמבטיה הישנה הסרת שכבת האמייל העליונה והכנתה לצביעה, בעזרת ליטוש מכני וכימי בעת הצורך.

2. תיקון החור בעזרת רצועות פיברגלס ופולריאטן ייחודים אשר אוטמים את החור ומחזקים את האמבטיה בדיוק כמו בתהליך הייצור , לאחר מכן ליטוש המקום עד יישור התיקון

3. התזת כ 4 שכבות של חומר בסיס ועליו כ 20 שכבות של חומר ציפוי איכותי המורכב ממספר מרכיבים שונים בעלי תוכנות אמייל שהופכים את האמבטיה הישנה לחדשה ומאפשרים לנקות אותה בכל חומרי הניקוי כולל מסירי אבנית ,אקונומיקה ,אבקות כביסה וחומרים בעלי מרכיב חומצי .

4. זמן תהליך העבודה של חידוש האמבטיה הינו עד 3 שעות עבודה ולאחר מכן 18 שעות יבוש.

שלאחר מכן תקבלו תיקון אמבטיה חדשה וסטרילית כמו ביומה הראשון.

אחריות על חידוש/ציפוי אמבטיות הינו 12 חודשים ,בגמר העבודה תינתן תעודת אחריות

צ'יבי אמבטיות מתמחה בחידוש אמבטיה לכל סוגיי האמבטיות

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות