הלבשת אמבטיה

עם השנים האמבטיה מקבלת בלאי ונוצרים חלודות ורקבונות ופה מתחיל הבעיות של נזילות. ישנם מצבים שיש גם שברים באמבטיות אקריליות. לא צריך לרוץ ולהחליף ולשפץ את כל חדר האמבטיה, יש לנו סיכוי גבוה לנסות לעזור לכם לחסוך הרבה מאוד כסף. אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לנסות לפתור לכם את הבעיה.

רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים !!!

מה זה הלבשת אמבטיה?

זהו אמבטיה מסוג אקרילי (תותב) שאנו מלבישים אותה בצורה מקצועית בתוך האמבטיה הישנה.

תמונה אחת שווה אלף מילים

חלק קטן מהעבודות שלנו בסגנון לפני/אחרי

הלבשת האמבטיה מגיעה במידות:

מידה 1,40מ

מידה 1.50מ

מידה  1.60מ

מידה 1.70מ בלבד

אמבטיה אקרילית מגיעה אך ורק בשלושה גוונים והם:

1. אמבטיה בגוון לבן

2. אמבטיה בגוון אפור

3. אמבטיה בגוון פרגמון

לא חייב להלביש ישנן עוד פתרונות

כיום גם ניתן לתקן את האמבטיה הישנה ניתן להיכנס לקישור עמוד תיקון אמבטיה.
עובי האמבטיה תותב היא בין 8 – 13 מ"מ.
לא ניתן להלביש את אמבטיה על כל סוגיי אמבטיות  מכיוון שיש אמבטיות אקריליות עם פתח יצאת מים שממוקם במרכז האמבטיה ולא בצד ולא ניתן להתקין את ההלבשה.

מומלץ לפני שפונים אלינו לגבי הלבשה למדוד את האמבטיה בחלק החיצוני אורך ורוחב ולוודא שיש מידה של ההלבשה.

 אמבטיה  אקרילית (תותב) עשויה מחומר אקרילי פיברגלס.

הלבשת אמבטיה

ניתן להתקין הלבשה אקרילית על:

אמבטיה מסוג פח

אמבטיה מסוג יציקה

אמבטיה מסוג אקרילית

אנו עובדים בפריסה ארצית ומבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר

חשוב לדעת !!!

ברגע שמתקינים הלבשה אקרילית היא מקטינה את האמבטיה הקיימת.

אורך העבודה של התקנת הלבשת אמבטיה הוא כ – 2-3 שעות.

בסיום העבודה חדר האמבטיה מקבל אוירה חדשה ושינוי מדהים. הלקוח מקבל תעודת אחריות בכתב על טיב העבודה.

להמלצות מלקוחות מרוצים על שירות הלבשת אמבטיות ניתן לבקר בעמוד המלצות מלקוחות מרוצים

 התקנת הלבשה אקרילית לוקחת בין שעתיים לשלוש שעות עבודה וניתן להשתמש לאחר 24 שעות באמבטיה.
האמבטיה החדשה תוקטן ב 3 ס"מ מכל צד באורך וב 2ס"מ ברוחב ותגבה ב 3 ס"מ ויש מצבים שהפתח העליון מתבטל.

ישנם מצבים שיש בורג בסיפון התחתון של האמבטיה איפה שהמים יוצאים חובה לבצע חיבור ישיר לצינור מתחת לאמבטיה. חייב לבדוק את זה מכיוון שיש חובבנים שמתחברים עם צינור ולא מבצעים חיבור ישיר ומכאן מתחילות הבעיות של נזילות ויוצאים מים משתי האמבטיות לא פעם אני נתקל בלקוחות שמחפשים ומוצאים מחיר ממש זול ומבתרים על חיבור ישיר ואז אנחנו צריכים להוציא את ההלבשה החדשה וצריכים לבצע התקנה מחדש עם הלבשה חדשה. חבל שתשלמו פעמים!!! ממליץ לשים לב לדבר הזה אם יש בורג בסיפון. 

שאלות ותשובות

אנחנו יודעים שיש לכם הרבה שאלות קיבצנו את הנפוצות ביותר והשבנו

האם אנו מבצעים התקנה בכל הארץ?

התשובה היא כן אנו נותנים שירות של התקנת הלבשת אמבטיות בכל אזורי הארץ ובאחריות.

ניתן לתקן הלבשה?

התשובה היא כן במידה ויש שריטוט או שברים באקריל ניתן לתקן ברוב המצבים.

האם הלבשה אקרילית מקטינה את האמבטיה?

כן. לאחר התקנת ההלבשה האמבטיה החדשה תוקטן מהסיבה הפשוטה שהאמבטיה יושבת בתוך האמבטיה הישנה והיא תהיה יותר קטנה. בכמה היא תוקטן ? תלוי בגודל האמבטיה הקיימת בחדר האמבטיה. ערכה גסה 2 ס'מ מכל צד

האם ניתן להלביש אמבטיה בכל גוון?

האמבטיה החדשה הלבשה מגיעה בשלושה גוונים בלבד, הצבע הנפוץ ביותר זהו הצבע הלבן ויש עוד שני גוונים נוספים פרגמון ואפור.

האם ניתן לבצע הלבשה לכל אמבטיה?

לא. ישנן אמבטיות פינתיות גדולות שעדיין לא יצרו תבנית בשביל הלבשה. אבל רוב האמבטיות בארץ ניתן להלביש כגון אמבטיה מסוג:

האם יש אחריות על ההלבשה?

יש אחריות על כל התקנת הלבשת אמבטיה ל 5 שנות אחריות 

האם צריך להיערך לקראת ההלבשה?

לא ממש צריך להיערך לקראת ההלבשה, ההתקנה לא מלכלכת מכיוון שיש לנו ציוד מתקדם ואנו מבצעים את ההכנה לא בבית הלקוח.

איפה מייצרים את האמבטיה?

את האמבטיה המולבשת מיצריים בכל מיני מקומות יש תוצרת חוץ ויש תוצרת הארץ, בצ'יבי אמבטיות משתמשים וממלצים להתקין את האמבטיה מתוצרת הארץ ואני אסביר מדוע • פה בארץ יש למי לפנות במידה ויש בעיה באמבטיה.• האמבטיה תוצרת יש אחריות אירופאית

מהן היתרונות ?

האמבטיה משתנה לטובה מהיום למחר

הרצון ליצור שינוי בבית מראה כיצד העולם של היום מציע לנו הרבה יותר מאשר תהליכים אגרסיביים וממושכים כמו אלה שהכרנו בעבר. עבור מי שמעוניין ליהנות משינוי משמעותי של האמבטיה, תהליך מקצועי ומהיר של הלבשת אמבטיה יכול להיות דבר חיובי מאוד. כחלק מהשירותים המקצועיים של צ'יבי אמבטיות, שירות זה מבוצע די במהרה תוך הצגת תוצאה מרשימה בהחלט. להבדיל מהחלפת אמבטיה, הלבשה היא תהליך נוח ומהר הרבה יותר, מאחר והוא כולל הלבשת תותב בעובי מספק, כך שהאמבטיה משנה את פניה בתוך שעות ספורות, ולאחר יממה בלבד ניתן לחזור ולהשתמש בה שוב. כך, הלבשת אמבטיה מהירה, שמאפשרת גם בחירת גוון חדש לאמבטיה, אכן קורצת היום לרבים מבעלי הנכסים בארץ.

 אפשר לסמוך על חוזק לזמן רב 

רבים הם אלו שעושים לא מעט חישובים ומתחבטים בלא מעט שיקולים בטרם הם מחליטים על שינוי בחדר האמבטיה שלהם. מדובר בדאגות ובמחשבות מובנות לחלוטין, מאחר וכל אחד ירצה לראות כיצד בסיום של כל עבודה בביתו, התוצאה תהיה מצוינת מכל הבחינות. לכן גם לגבי הלבשת אמבטיה נבחנת אפשרות זאת בצורה רצינית ע"י בעלי בתים ודירות בישראל. השירות של צ'יבי אמבטיות מציג לא רק תותב איכותי בחוזק מספק, אלא גם הדבקה מדויקת של ההלבשה כדי שלא ניתן יהיה לפרק אותה. תותב כזה שמונע פיצוצים וקילופים באמבטיה, ואפשרות לנקות אותה עם חומרי הניקוי המוכרים, מונע מכל אחד חשש לגבי איכות התוצאה, ובכך מקל על ההחלטה ליהנות מהלבשה איכותית במקום החלפה של האמבטיה. 

הלבשת אמבטיה בהתקנה מקצועית

בלא מעט מבנים בישראל אנו יכולים למצוא אמבטיות בגדלים סטנדרטיים, כך שהן יכולות להתאים בהחלט לאפשרות המצוינת של הלבשת אמבטיות. כל עוד מדובר על אמבטיות בצורת מלבן המגיעות בגדלים של בין 150 ס"מ ל-170 ס"מ, ניתן להלביש עליהן את התותב האיכותי של צ'יבי אמבטיות ולהרגיש את השינוי תוך זמן קצר. תוך יצירת התאמה מלאה למיקום האמבטיה והתייחסות מדויקת לפתחי הניקוז של כל אמבטיה, ניתן לבצע הלבשת אמבטיה שמעלימה לחלוטין את האמבטיה הישנה ומאפשרת שימוש בתותב ללא כל בעיה. כל היתרונות הנ"ל מוכיחים מעבר לכל ספק עד כמה כדאי ליהנות מהלבשה מרשימה שמחדשת את האמבטיה במהירות וביעילות. 

סרטון הדגמה להלבשת אמבטיה

לפניכם מוצג סרטון המראה כיצד מותקנת הלבשת אמבטיה אקרילית על אמבטיה מסוג פח בהתקנה מקצועית תהנו 

נגן וידאו אודות הלבשת אמבטיה

הלבשת אמבטיות

כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם.

הלבשת אמבטיה לפני התקנה
הלבשת אמבטיה אחרי ההתקנה
איכות ושירות

לכל סוג של עבודה או שירות יש בסיס שעליו היא נשענת. חשוב להתייחס לבסיס זה מאחר ובלעדיו גם רצונו הרב של איש מקצוע וגם מיומנותו וניסיונו לא יעזרו למקבלי השירות ליהנות מתוצאה איכותית. אם אנו מדברים על הלבשת אמבטיות, הרי שאנו צריכים להבין כי מעבר למקצועיות של מי שמתמחה בתחום זה, עדיין עליו להציג תותב ברמה גבוהה. זאת מאחר והתותב האקרילי הוא הבסיס לכך שניתן להלביש על האמבטיה הישנה והסדוקה הלבשה איכותית וחזקה שתהיה גם יפה וגם עמידה למשך לא מעט שנים בעתיד.

שווה בדיקה?

 

לא מעט ישראלים נהנים בשנים האחרונות משירות איכותי של התקנת אמבטיה. זאת מאחר והם נעזרים באיש מקצוע שמכיר היטב את התחום ויודע שללא תותב עבה ואיכותי יהיה קשה מאוד לספק את שביעות הרצון המלאה של כל לקוח. הלבשת תותב ברמה גבוהה מאפשרת לכל מי שרוצה להימנע מהחלפת אמבטיה להיכנס אל מקום מרענן ומפנק ביותר שחודש בצורה מתקדמת הרבה יותר. חשוב להכיר את הרעיון החכם של השארת האמבטיה והוספת תותב מעליה כדי לשדרג את היכולת ליהנות ממנה בצורה מושלמת.

בסיס איכותי כמו תותב ברמה גבוהה הוא לא רק רצון לשדרג את השירות ללקוח אלא שהוא זה שבאמת מציג שירות מצוין. אם שמים תותב דק או כזה שמיוצר ברמה לא איכותית, הרי שלאחר מספר חודשים יוכל הלקוח לראות כיצד אין הוא עומד על משטח יציב וכיצד אין הוא נהנה מהרחצה או מהטבילה שאותן הוא מבקש לעצמו. אין ספק שהדבר יכול לעורר עוגמת נפש רבה אצל מי שלא רצה להתפשר והזמין שירות של הלבשת אמבטיות עבור האמבטיה שלו. לכן חשוב להכיר בחלקו החד משמעי של תותב איכותי כבסיס לשירות ברמה גבוהה באמת.

צ'יבי אמבטיות בתקשורת

פוסטים קשורים בנושא הלבשת אמבטיות

הלבשת אמבטיה אחרי

הלבשת אמבטיה חסרונות

מהן החסרונות והיתרונות של הלבשת אמבטיה ? תוכן עניינים מתי מומלץ להלביש אמבטיה? החיסרון היחיד

תפריט נגישות