תיקון דופן חלוד באמבטיה

צ'יבי אמבטיות מתמחה בתיקון דופן חלוד באמבטיה כללי:

לפעמים האמבטיה אינה מקום בריא לרחוץ בו

באופן טבעי אנו מקבלים כמובנת מאליה את העובדה שהאמבטיה שלנו מחכה לנו תמיד כמקום שאליו ניתן להיכנס ולרחוץ ללא כל מחשבה. אך כשמדובר על אמבטיה ישנה, אנו יכולים לראות כיצד חלודה באמבטיה יכולה להביא לכך שרבים לא ירצו לרחוץ בה, בין אם מדובר על מבוגרים ובין אם על ילדים בגילאים שונים.

ברגע שחלודה נראית במקומות מסוימים באמבטיה, הרי שזה כלל לא יפתיע אף אחד לראות כיצד היא מתפשטת לה ומגדילה את שטח הנזק שהיא עושה, אם נגדיר זאת כך. תיקון דופן חלוד באמבטיה למשל, מונע התפשטות מהירה של החלודה לשאר חלקי האמבטיה, ובכך גם מונע סביבה לא בריאה שמציגה אמבטיית פח ישנה.

מדוע האמבטיה שלנו מחלידה

יש סיבות שונות שמראות לנו מדוע אמבטיית פח ישנה מחלידה ומציגה בעייתיות רבה. מי שחושב בצדק על שירות של חידוש אמבטיות פח, צריך להבין שלעתים השירות נדרש כשהדופן של האמבטיה מחליד בגלל שהאמבטיה ספגה מכות כאלה ואחרות או שההתקנה שלה הייתה לא מקצועית, או שהרובה שמתחת לדופן שלה ישנה מאוד.

כך או כך, ציפוי אמבטיה מקצועי, שכולל כמובן גם תיקון קפדני מההתחלה ועד לסוף המרשים, מתאים בהחלט כל עוד מדובר על דופן חלודה ומקרי חלודה סבירים אחרים. בזכות תיקון דופן חלוד באמבטיה ובזכות עבודות ציפוי מתקדמות, יכולים היום רבים ליהנות מחידוש משמעותי שאפשר להסתמך עליו בכל מאת האחוזים.

אפשר להסיר דאגה וליהנות מעבודה מקצועית

חשוב להבין עד כמה עבודות תיקון של אמבטיות הן לא עניין של מה בכך. מאחר ולא מדובר בסוג של פשרה, הרי שהתמחות בתחום זה היא דבר חשוב, ורק כך ניתן להציל אמבטיות פח ישנות ולראות כיצד בתוך פרק זמן לא ארוך כלל, הן עוברות תיקון וציפוי אמבטיות בדרך לתוצאה שתניח את דעתו של מי שמשתמש בהן.

טיפול ממוקד באזור שבו יש חלודה, תיקון מקצועי של דופן חלודה באמבטיית פח וצביעה סופית של האמבטיה במיומנות רבה, מדגישים עד כמה מדובר על שירות שמצריך ידע, הכשרה וניסיון רבים. זאת מעבר לחומרים האיכותיים והמתקדמים שמוסיפים גם הם ליכולת של בעלי האמבטיות להמשיך ליהנות מהן במקום להחליפן.

לצ'יבי אמבטיות ישנו פתרון לבעיית החלודה בדופן האמבטיה (קנט).
תיקון הדופן החלוד באמבטיה מתבצע בצורה מקצועית ונקיה.
חלודה בדופן האמבטיה מסוכנת ולא בריאה.
החלודה גם מיתפשטת במהירות ומומלץ לתקן את האמבטיה בהקדם.
רוב האמבטיות בארץ עשויות מפח.
הבעיה העיקרית של האמבטיה פח זה הדופן שהוא מחליד מכיוון:
שהאמבטיה מקבלת מכות.
התקנת האמבטיה לא בוצעה בצורה מקצועית.
ויש מצב שהרובה מתחת לדופן האמבטיה כבר ישן.

תיקון דופן חלוד ורקוב באמבטיה

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

Call Now Button דילוג לתוכן