אודות

אודות ניר גרטי מנהל צ'יבי אמבטיות

מגוון שירותים מקצועיים של חידוש אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מציע אפשרויות חדישות ואיכותיות מאוד של תיקוני אמבטיות ישנות. השירותים המקצועיים החשובים מדגישים את השינוי המשמעותי שניתן ליצור באמבטיות פח, יציקה או אקריליות ישנות שהזמן כבר נותן בהן את אותותיו.

השירותים השונים עונים על הצורך של בעלי בתים ודירות רבים בישראל, והם כוללים: חידוש אמבטיה ללא הרס, ציפוי אמבטיה במקום לזרוק את האמבטיה הישנה, וגם הלבשת אמבטיה מיידית שמונעת עבודות שיפוצים נרחבות.

הגישה האישית של ניר גרטי

על מנת ליצור עבור כל לקוח את המענה המדויק ברמה הגבוהה ביותר, ניר גרטי, הבעלים של צ'יבי אמבטיות, מקפיד על גישה אישית שמשלבת בין הבנת צורכי הלקוח, מצבה המדויק של האמבטיה ביחידת המגורים ומקצועיות גבוהה כדי להציע פתרון אמיתי ומוכח. פידבקים חיוביים והמלצות מלקוחות רבים, מאפשרים לכל אחד ליהנות משירות מוצלח של חידוש אמבטיות ברגע שירצה בכך.

ייחוד רב אל מול עבודות שיפוצים אגרסיביות

אחת הנקודות החשובות ביותר בשירות המקצועי של צ'יבי אמבטיות בא לידי ביטוי בהבדל הגדול בין עבודות של ציפוי אמבטיה או לדוגמא בשירות של הלבשת אמבטיה. בשירותים אלו מדובר על תהליך מסודר מאוד ונעים הרבה יותר כל הדרך אל חידוש אמבטיה מרשים מכל בחינה שהיא.

להבדיל מעבודות שיפוצים מוכרות שבהן מפרקים את האמבטיה הישנה, הורסים חלקים בחדר האמבטיה, קונים אמבטיה חדשה ומתקינים אותה בעבודות מרעישות וממושכות, השירות של צ'יבי אמבטיות שונה לחלוטין ומתבסס על שימוש בחלקים, כלים, ציוד וחומרים לעבודה שקטה ומהירה.

טכניקות עבודה מדויקות ונוחות

בזכות רצון רב לעבודה בצורה עדכנית, בהתאם לאורח החיים הדינאמי ולקדמה הטכנולוגית שסובבת אותנו, ניר גרטי יצר תהליך שמבוסס על טכניקת עבודה מדויקת ונוחה. כך, כל מי שרוצה לשנות לחלוטין את המראה ואת המצב של האמבטיה הישנה שלו, ישמח לראות כיצד הלבשת אמבטיה עם תותב בעובי מספק או ציפוי אמבטיה במספר רב של שכבות צבע חדשני, הם דברים שנעשים בתוך שעות בלבד, ולמחרת כבר אפשר לחזור ולהשתמש באמבטיה.

הקפדה על שימוש בחומרים מתקדמים

הטכנולוגיה מאפשרת גם גילוי חומרים חדשים לעבודות של חידוש אמבטיה בכל מבנה, והדבר תורם לטיפול מצוין גם באמבטיות שמצבן ממש לא טוב. בצ'יבי אמבטיות מבצעים עבודות של תיקון אמבטיה עם חומרים חזקים בצורה מקצועית בטרם צובעים את האמבטיה. כך מקבלים אמבטיה שהיא לא רק יפה, אלא גם נעימה ובריאה יותר לרחצה, יחד עם זאת שכעת ניתן להשתמש בה לעוד זמן ממושך בעתיד.

ניסיון רב שנים עם פרויקטים רבים

השירותים האיכותיים שמציע ניר גרטי הפכו אותו לאיש מקצוע שרבים מזמינים אותו לעבודות של תיקוני אמבטיות. בזכות כך הוא נחשב לאדם מנוסה מאוד בתחומו, והדבר מוסיף עוד יותר לשקט הנפשי של כל מי שנעזר בשירותיו המקצועיים. הניסיון הרב הזה מאפשר היום ליהנות מתהליך איכותי מאוד של חידוש אמבטיות, כדי ליצור שינוי מרשים שממנו נהנים כבר לקוחות רבים.

רמת גימור

בתום תהליך הציפוי האמבטיה מקבלת  מראה מלא חיים בגוונים של לבן שלג / ורוד / תכלת, / אפור / פרגמון / צבעים נוספים לבחירת הלקוח ברמות גימור מושלמות.

זמנים

ציפוי אמבטיות בצורה מקצועית הנמשך 2-3 שעות עבודה ושימוש תוך 12-24 שעות בלבד!

נוחות

נוח שיש צוות מקצועי ומיומן, ציוד וחומרי ציפוי אמבטיות בסטנדרטים גבוהים הנשמרים לאורך שנים

חיסכון

ציפוי אמבטיה איכותי מבטיח את חידוש תכונות האמבטיה וביטול הצורך להחליף את האמבטיה כולה, שווי חיסכון מעל ל- 1,500₪.