אודות

רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

מי אנחנו

צ'יבי אמבטיות הוקמה בשנת 2008 ומנוהלת על ידי ניר גרטי. את דרכי התחלתי בתור מתקן גלשנים ושם למדתי את שיטת העבודה עם פיברגלס וצביעת גלשנים.

אנו נותנים שירות: למתווכים. צימרים. בתי מלון. מוסדות. מקווה וללקוחות פרטים שמעוניינים לחדש ולרענן את חדר הרחצה.

הגישה האישית של ניר גרטי - צ'יבי אמבטיות​

על מנת ליצור עבור כל לקוח את המענה המדויק ברמה הגבוהה ביותר, ניר גרטי, הבעלים של צ'יבי אמבטיות, מקפיד על גישה אישית שמשלבת בין הבנת צורכי הלקוח, מצבה המדויק של האמבטיה ביחידת המגורים ומקצועיות גבוהה כדי להציע פתרון אמיתי ומוכח.

פידבקים חיוביים 

והמלצות מלקוחות רבים, מאפשרים לכל אחד ליהנות משירות מוצלח של:

 חידוש אמבטיות ברגע שירצה בכך.

אודות

ייחוד רב אל מול עבודות שיפוצים אגרסיביות

 אחת הנקודות החשובות ביותר בשירות המקצועי של צ'יבי אמבטיות בא לידי ביטוי בהבדל הגדול בין עבודות של ציפוי אמבטיה או לדוגמא בשירות של הלבשת אמבטיה. בשירותים אלו מדובר על תהליך מסודר מאוד ונעים הרבה יותר כל הדרך אל חידוש אמבטיה מרשים מכל בחינה שהיא.

להבדיל מעבודות שיפוצים מוכרות שבהן:

מפרקים את האמבטיה הישנה

הורסים חלקים בחדר האמבטיה

קונים אמבטיה חדשה

ומתקינים אותה בעבודות מרעישות וממושכות, השירות של צ'יבי אמבטיות שונה לחלוטין ומתבסס על שימוש: 

בחלקים

כלים

 ציוד וחומרים לעבודה שקטה ומהירה.

טכניקות עבודה מדויקות ונוחות

בזכות רצון רב לעבודה בצורה עדכנית, בהתאם לאורח החיים הדינאמי ולקדמה הטכנולוגית שסובבת אותנו, ניר גרטי יצר תהליך שמבוסס על טכניקת עבודה מדויקת ונוחה. כך, כל מי שרוצה לשנות לחלוטין את המראה ואת המצב של האמבטיה הישנה שלו, ישמח לראות כיצד הלבשת אמבטיה עם תותב בעובי מספק או ציפוי אמבטיה במספר רב של שכבות צבע חדשני, הם דברים שנעשים בתוך שעות בלבד, ולמחרת כבר אפשר לחזור ולהשתמש באמבטיה.

הקפדה על שימוש בחומרים מתקדמים

הטכנולוגיה מאפשרת גם גילוי חומרים חדשים לעבודות של חידוש אמבטיה בכל מבנה, והדבר תורם לטיפול מצוין גם באמבטיות שמצבן ממש לא טוב. בצ'יבי אמבטיות מבצעים עבודות של תיקון אמבטיה עם חומרים חזקים בצורה מקצועית בטרם צובעים את האמבטיה. כך מקבלים אמבטיה שהיא לא רק יפה, אלא גם נעימה ובריאה יותר לרחצה, יחד עם זאת שכעת ניתן להשתמש בה לעוד זמן ממושך בעתיד.

אודות

ניסיון רב שנים עם פרויקטים רבים

השירותים האיכותיים שמציע ניר גרטי הפכו אותו לאיש מקצוע שרבים מזמינים אותו לעבודות של תיקוני אמבטיות. בזכות כך הוא נחשב לאדם מנוסה מאוד בתחומו, והדבר מוסיף עוד יותר לשקט הנפשי של כל מי שנעזר בשירותיו המקצועיים. הניסיון הרב הזה מאפשר היום ליהנות מתהליך איכותי מאוד של חידוש אמבטיות, כדי ליצור שינוי מרשים שממנו נהנים כבר לקוחות רבים.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבוה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן.

גלריית עבודות

לפניכם מוצג סוגי עבודות של אמבטיות מסוגיים שונים וכל העבודות מבוצעות על ידי צ'יבי אמבטיות המומחה בתחום בכל הארץ

עבודת ציפוי אמבטיה מקצועי בסגנון לפני ואחרי

עבודת הלבשת אמבטיה מקצועי בסגנון לפני ואחרי

עבודת תיקון אמבטיה אקרילית לפני ואחרי

עבודת חידוש אמבטיה ג'קוזי לפני ואחרי

תפריט נגישות