רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

שיפוץ אמבטיה כתבה

מה מומלץ לפני שיפוץ אמבטיה

רובנו חרדים רק למשמע צירוף המילים "שיפוץ אמבטיה" ומאידך חולמים על התוצאה של השיפוץ ומראה האמבט החלומי והמחודש.
רבים מאיתנו לא מודעים לכך שבימינו ניתן להנות מכל העולם, לפחות בכל הנודע לאמבטיה שלנו. ציפוי אמבטיה הוא שירות המוענק על ידי חברות שיפוצים מובילות ומאפשר לנו להנות ממראה אמבטיה מחודש, נקי ואסתטי מבלי שנצטרך להיאבק בקשיי השיפוץ.ציפוי אמבטיות הוא שירות קל, יעיל ופשוט שבסופו של דבר נקבל אמבטיה במראה מחודש, נקי ואסתטי. זה נכון- שכחו מהסבל הכרוך בהרס ועקירת האמבטיה הקיימת והתקנת אמבטיה חדשה: אין טעם להחליף לחלוטין אמבטיה תקינה שסבלה מבלאי טבעי עם השנים אם ניתן להשתמש בשירות ציפוי אמבטיה.
ציפוי אמבטיה הוא פתרון אידיאלי עבור אמבטיה שסובלת ממראה לא רענן כתוצאה מבלאי כמו עובש וחלודה. שירות ציפוי אמבטיות יעניק לאמבטיה שלכם לא רק מראה חדש כי אם מראה בריא יותר- מחקרים הוכיחו כי התקלחות באמבטיה שיש בה חלודה ועובש היא סכנה בריאותית של ממש היכולה להסב נזק בלתי הפיך לגופנו.
ציפוי אמבטיות מטפל לא רק בציפוי החיצוני של אמבטיה כי אם מטפל גם בשורש הבעיה ומוריד שאריות רעלים שעשויים להזיק לנו. שיפוץ אמבטיה הוא פתרון אידיאלי עבור אלו שלא מוכנים להיפרד מהאמבטיה שלהם אלא רוצים לקבל אותה במתכונת משופרת עם אורך חיים ארוך יותר.

שיפוץ אמבטיה כתבה

מידע על שיפוץ אמבטיה

שיפוץ של כל אמבטיה בכל בית או דירה בישראל מציג היבטים מקצועיים רבים ולא פשוטים. זאת מאחר ולהבדיל מחדר שינה שאותו רוצים לצבוע או כניסה לבית שאת מרצפותיה רוצים להחליף, הרי שאמבטיה היא מקום שאותו אנו צריכים בצורה מיוחדת והכרחית בכל יום ויום. לכן חשוב להדגיש את ההיבטים השונים של שיפוץ אמבטיה על מנת להראות לכל אחד שלא צריך לחשוב בצורה מקובעת ולהרגיש כי מדובר במטלה בעייתית או מעיקה. שירות מקצועי של שיפוץ אמבטיות יכול להגיע בצורות הרבה יותר חדשניות בימינו. אלו שמזמינים את צ'יבי אמבטיות לעבודות מעין אלה רואים מיד כי הם לא צריכים להתחיל לגייס סכומי עתק והם לא צריכים להיכנס למשימה ארוכת טווח שתסחט מהם את כל האנרגיה שגם כך בקושי יש להם. זאת מאחר וצ'יבי אמבטיות מציג שירות מתקדם הכולל עבודות תיקון, חיטוי, ניקוי, הכנה וציפויים ברמות איכות גבוהות ובגוונים נהדרים. מרשים מאוד לגלות את צורת העבודה המתקדמת של איש מקצוע איכותי המעודכן בטכניקות העבודה המתקדמות שהעולם הגדול מציג. צ'יבי אמבטיות מגיע לכל דירה או בית מגורים ומציג את האפשרות האופטימלית עבור כל מי שלא רוצה לראות כיצד הרס, שבירות והחלפות מתבצעים במקום מגוריו. תוך השארת כל פריט במקומו, שיפוץ אמבטיה מבוצע בהתמקדות אישית ביותר ובשינוי חיובי של המראה והעמידות ללא גרימת נזק או מהפכות מיותרות

למי מתאים שיפוץ אמבטיה?

לכל אדם שמזמין שירות מסוים יש תהייה ברורה לגבי איכותו של השירות ולגבי הזמן שממנו ניתן יהיה ליהנות מהשירות. באופן די ברור מי שמעוניין להזמין בעל מקצוע שיבצע עבורו עבודות של שיפוץ אמבטיה מעוניין גם לדעת כמה זמן הוא יכול ליהנות מהתוצאה הסופית של העבודות. הדבר ברור מאחר ומעבר לשאלות לגבי עלות העבודות ומעבר לרושם שנוצר מיד לאחר סיום העבודות, לכל אחד חשוב לדעת שמהלך של שיפוץ אמבטיה ישרת אותו במשך לא מעט שנים ובכך יציג תמורה מלאה להשקעה הכספית. מתוך ראייה קדימה מבין צ'יבי אמבטיות שעבודות של שיפוץ אמבטיה צריכות לשרת כל לקוח לכמה שיותר זמן. לכן איש מקצוע מיומן ומנוסה זה מסתמך על כלי עבודה איכותיים, על צבעים מתקדמים, על טכניקות עבודה ייחודיות ועל התייחסות אישית לכל לקוח בכל פרויקט. דברים אלו מסייעים לעמוד בזמנים שנקבעו ולהציג הצעות מחיר אטרקטיביות ביותר שמגובות עי עבודה איכותית ברמה הגבוהה ביותר. עבור הלקוח הרי שבזכות צ'יבי אמבטיות עבודות של שיפוץ אמבטיה מציגות עמידות ויופי למשך תקופה מכובדת מאוד.

אפשרויות

מי שמעוניין לעשות שינוי מהותי באמבטיה שלו חושש לרוב מפני היערכות ארוכה ומיוחדת שיידרש לבצע או מפני בלגאן גדול שיגרמו עבודות של שיפוץ אמבטיה. לכן חשוב להבין שכיום מי שמתמחה בתחום זה יכול להציע עבודה מסודרת הרבה יותר שאינה דוחקת אף אחד למצב שבו הוא מרגיש לא נוח זמן רב בבית או בדירה שלו, או שהוא נדרש לפינוי מאסיבי של חפצים שונים בבית ולעבודות ניקיון מתישות בסיום העבודות. אצל צ'יבי אמבטיות אפשר לראות כיצד שיפוץ אמבטיה מבוצע ללא היערכות מוגזמת או מעייפת של בעלי המבנה. היום אפשר כיצד בעלי מקצוע איכותיים דואגים להתעדכן בטכניקות עבודה חדישות כך שהם מציעים אפשרות נוחה וקלה הרבה יותר של שיפוץ אמבטיה. עבור בעלי בתים או דירות הרי שמדובר בצעד חשוב ביותר מאחר וכך הם יכולים לראות כיצד העבודה בחדר האמבטיה נעשית בצורה הרבה יותר מהירה בלי שום מהפכה בבית. בזכות עבודה מאורגנת בחדר האמבטיה רואים לקוחותיו של צ'יבי אמבטיות כיצד הוא מבצע עבודות ניקיון, חיטוי, תיקון וצביעה בצורה שכמעט אף אחד מבני הבית לא מרגיש שיש בעל מקצוע בבית.

בשלל אפשרויות

שינוי באמבטיה הוא לא דבר שצריך להפחיד אף אחד. זאת מאחר והמקצוענות שמציג מי שמתמחה בכך תורמת רבות לעבודות מדויקות של שיפוץ אמבטיה ומדגישות בפני כל לקוח כיצד מדובר בתהליך הרבה יותר מסודר ונוח כיום. בנוסף, חשוב להבין כיצד בזכות איש מקצוע איכותי ואמין אפשר לשנות את מראה חדר האמבטיה בצורה מעוררת פליאה. התוצאה הסופית של שיפוץ אמבטיה עי צ'יבי אמבטיות ממחישה עד כמה מדובר באותו חדר ששינה את פניו בצורה כזו שרבים לא מאמינים להיקף השינוי.

עבודות מקצועיות של שיפוץ אמבטיה מבוצעות כיום בצורה מתקדמת מאוד עי צ'יבי אמבטיות. לכן חשוב להבין שלא מדובר על הריסות ועל פינוי של אמבטיה ישנה אלא על השארת האמבטיה במקומה ועל עבודות יסודיות שמבוצעות בלי להזיז כלום בחדר החשוב בבית. בדיקת מצב האמבטיה טרם העבודות, והתמקדות בכל שלב של תהליך השיפוץ מביאים לכך שרבים מבינים עד כמה צ'יבי אמבטיות הוא האיש הנכון למשימת השיפוץ. הרושם העצום שנוצר לאחר שיפוץ אמבטיה עי איש מקצוע זה ממחיש כיצד הייתה לו השפעה רבה על שביעות רצון הלקוח.

ללא שבירה

חשוב להבין כיצד כיום, בזכות שירות מקצועי ברמה גבוהה, אפשר ליהנות ממהירות גדולה יותר כשמדברים על שיפוץ אמבטיה. לאורך השנים הכרנו את העבודות הרגילות של שיפוץ אמבטיה שכללו פירוקים והריסות, אך כיום אפשר לראות כיצד עם איש מקצוע כמו צ'יבי אמבטיות שיפוץ כזה הוא כבר מהלך הרבה יותר מהיר. בזכות תהליך עדין יותר ואסתטי נשארים כל האביזרים באמבטיה במקומם והאמבטיה הופכת ליפה ולנקייה יותר בזכות עבודות שיפוץ שמבוצעות בצורה מתקדמת ותוך שימוש בציוד ובחומרים מתקדמים.

העולם של היום מציג עבודות ממוקדות הרבה יותר מבעבר, כך שאף אחד לא צריך לסבול משיבוש מהותי וארוך באיכות החיים שלו כשהוא מעוניין בשירות של שיפוץ אמבטיה. העבודה המקצועית והמדויקת של צ'יבי אמבטיות מראה כיצד שיפוץ אמבטיה יכול לכלול את האמבטיה עצמה אך הוא גם יכול לכלול את החרסינות, את הכיורים ועוד. כך, בזכות טיפול ממוקד בכל פריט רואים מיד בעלי בתים ודירות שהאמבטיה שלהם הופכת למקום שכיף לחזור ולרחוץ בו וכיף גדול להתפנק בטבילה נהדרת בכל זמן שרוצים.

פתרון מושלם

לעתים אנו לוקחים את האמבטיה שלנו כמובנת מאליה ושוכחים שלאורך השנים היא מציגה לנו סיבות רבות להזמנת שירות חשוב כמו שיפוץ אמבטיה. אם נעצור לרגע ונבחן את מצבה של האמבטיה נוכל להבין בצורה די מהירה וברורה שיש לא מעט סיבות ליצירת רענון אמיתי ולשינוי חשוב בה. כיום אין זה אומר שצריך לרוץ ולהחליף אמבטיה אלא שאפשר להיעזר באיש מקצוע רציני כמו צ'יבי אמבטיות ולראות כיצד שיפוץ אמבטיה מבוצע בצורה הרבה יותר מתקדמת מבלי להתמודד עם בלגאן עצום בבית או בדירה.

הנה מספר סיבות חשובות מדוע חשוב להיעזר בשירותיו של מקצוען אמיתי בדרך להנאה מושלמת משירות של שיפוץ אמבטיה. אם נחזור לעניין בדיקת האמבטיה נוכל לראות כיצד סדקים, חלודה, עיקומים, חריצים, עובש, בקטריות ועוד צרות אחרות מדגישים בפנינו כיצד חשוב מאוד לעשות משהו עם מצבה של האמבטיה. כך, אם מבינים שצ'יבי אמבטיות מכיר את המצבים הקשים שאליהם יכולה להגיע כל אמבטיה, מבינים גם כיצד הוא ערוך בצורה מושלמת לעבודות של שיפוץ אמבטיה שישנו את התמונה מהקצה אל הקצה.

פתרון מצוין

אחד מסוגי השיפוצים הנפוצים ביותר בבית ישראלי ממוצע, הוא שיפוץ חדר השירותים או האמבטיה. שיפוץ אמבטיה, מכיוון שהוא נסוב, בסופו של דבר, סביב מערכות אינסטלציה (אם מדובר בהחלפת צנרת, למשל), יצריך אינסטלטור מומחה או מומחה בתחום של שיפוץ אמבטיות. כאשר אנו חושבים על בעל מקצוע מתאים, רצוי שנבצע לפני כן סקר שוק והערכה כללית באשר לבעלי המקצוע. המלצות, גם אם מפה לאוזן כפי שעדיין נהוג, הן לעיתים כל מה שבעל מקצוע שהתמחותו היא שיפוץ אמבטיה, צריך. היבט נוסף, הוא התרשמות מעבודות אחרות של אותו בעל מקצוע (אם מדובר בחברה מקצועית העוסקת בתחומים אלו, אתר האינטרנט שלהם הוא אינדיקציה מהימנה לאיכות העבודה והמיומנות הכללית שלה). אך לא רק בעל המקצוע הוא החשוב בתהליך של שיפוץ אמבטיות, אלא גם אורך התהליך. זאת, מכיוון ששיפוץ חדרי אמבטיות הוא תמיד תהליך של חוסר נוחות ללקוח. אם מדובר בשיפוץ מלא הכולל החלפת חול, ריצוף מחדש, החלפת צנרת השירותים והמקלחת, התקנת ריהוט אמבט וצביעה. הדבר עושה שיפוץ אמבטיה לפרויקט בעל משך משתנה. אם מצב הצנרת הוא הרע ביותר ולכן החשוב ביותר, כדאי להתחיל ממנו. כך, שיפוץ אמבטיה הופך לתהליך נוח יותר ומפריע פחות. עבודה רציפה של שיפוץ מלא היא של עשרה ימים לפחות, שיקול משמעותי כאשר מדובר בחדר האמבטיה (ולעיתים גם של השירותים).

פרטים ספציפיים - אינסטלציה, איטום ואביזרים

כפי שכל בעל מקצוע יאמר לכם בשיחה הראשונה, החלק החשוב ביותר בתהליך שיפוץ אמבטיה הוא הטיפול במערכת האינסטלציה. העיסוק באינסטלציה, כשאנו מתחילים שיפוץ אמבטיה, הוא החשוב ביותר. זאת, מכיוון שלא משנה כמה חדר האמבטיה יהיה יפה, צינורות רקובים יהפכו את האסתטיקה לחסרת תועלת. צנרת מים סטנדרטית עבור שיפוץ אמבטיה ואינסטלציה באמבטיה בכלליות, תהיה צנרת מסוג SP. צנרת מסוג זה חשובה עבור שיפוץ אמבטיה, מכיוון שאורך החיים שלה ארוך במיוחד, בזכות עמידותו וחומרי הבידוד שהוא מכיל. צנרת זאת אידיאלית עבור שיפוץ אמבטיות מכיוון שהיא מתאימה הן למקלחות ולברזים והן לכיורים. זאת, בזכות מעטפת האלומיניום והפלסטיק של צנרת זאת. איטום הוא חלק חשוב נוסף כשאנו מתחילים שיפוץ אמבטיה. איטום יעיל צריך להתבצע לפני התקנת אמבטיה חדשה (אם אנו מחליפים את האמבטיה הישנה, למשל, ולא בוחרים בשיפוץ האמבטיה). הלכה למעשה, מדובר בתהליך משמעותי וחשוב להורדת הסיכוי לנזילות לקומות התחתונות בבניין או לקירות מקבילים. נוסף על כך, אחד החלקים המהנים ביותר כשאנו עומדים לפני הסיום של שיפוץ אמבטיה, הוא בחירת האביזרים. כאן, השמיים הם הגבול מבחינת הטעם האישי והמצב הכלכלי הנתון. כיום, מגוון אביזרי האמבט רחב כמגוון הטעמים. ישנו ריהוט אמבטיות במגוון חומרים, צורות וצבעים, החל מריהוט עץ קלאסי המחוסן מהשפעות הלחות עד לארונות אלומיניום בסגנון מודרני ומינימליסטי. הבחירה היא, כמובן, שלכם.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות