חידוש אמבטיה

מהירות

אין שום צורך לחכות הרבה זמן לאמבטיה שכיף לשוב ולהיכנס אליה. כ-24 שעות בלבד, ותוכלו לראות כיצד ציפוי אמבטיה שומר על האמבטיה החזקה שלכם והופך אותה לעמידה ולהיגיינית הרבה יותר מבעבר.

היופי

ציפוי אמבטיות ע"י צ'יבי אמבטיות הוא לא רק פעולה שמאריכה את חיי האמבטיה אלא שהוא גם כזה שמשדרג את מראה האמבטיה. בהתאם לבחירת הלקוח,

לאחר העבודות האמבטיה תציג מראה מלא חיים בגוונים של לבן שלג, ורוד, תכלת, אפור, פרגאמון או צבע אחר לבחירת,הלקוח. .

הנוחות

ההימנעות מפירוק אמבטיה ישנה ומעבודות שיפוצים נרחבות להתקנת אחרת במקומה, מציגה ויתור על דבר מאוד לא נוח.

ציפוי אמבטיות פותר את הבעיה הזו מאחר ומדובר בשירות שמבוצע ע"י איש מקצוע איכותי כמו צ'יבי אמבטיות ללא שבירות, הריסות או פינוי מיותר. 

החיסכון

חשוב להבין שמדובר גם בחיסכון כספי, תוך הימנעות מרכישת אמבטיה חדשה ותשלום על עבודות שיפוצים ארוכות,וגם בחיסכון בזמן כתוצאה מכך שלא מדובר בימים או בשבועות עד שחדר האמבטיה יכול לחזור ולשרת את בני הבית.

צ'יבי אמבטיות מתמחה ב חידוש אמבטיה מקצועי לכל סוגי האמבטיות !

רק העסק המקצועי של צ'יבי אמבטיות יכול להגיע לביתכם ולבצע חידוש אמבטיה מושלם שימנע מכם הוצאה כספית מוגזמת וכאב ראש מאוד לא קטן. אל תתעכבו עם הרצון שלכם באמבטיה מחודשת שלא מזכירה כלל את הישנה, זאת שכבר נמאס לכם להביט בה. לא צריך לקנות אמבטיה חדשה ולא צריך לפרק את כל העולם, כי צ'יבי אמבטיות יודע בדיוק איך להבטיח ולקיים שעבודות חידוש אמבטיה שיבוצעו אצלכם בבית, יגשימו לכם את החלום של מראה חדיש ומרשים של האמבטיה שלכם, מבלי שתצטרכו להשתגע או להסתכן בסוג של שיפוץ, שאחרי מספר חודשים ייראה כאילו בוצע מלפני שנים רבות.
הזמנה של חידוש אמבטיה דרך צ'יבי אמבטיות תאפשר לשיטות המתקדמות ולידע המקצועי, לתרום רבות לכך שתוכלו, גם לחסוך לא מעט כסף וגם לגרום לאורחים שלכם שיתקשו להבחין אם רכשתם הכול מחדש או שביצעתם עבודות חידוש אמבטיה איכותיות בלבד. המרחק שלכם מחידוש אמבטיה כללי ומושלם הוא מרחק קצר מאוד של שיחת טלפון בודדה בלבד,לא יותר מזה.

חידוש אמבטיה מתבצע על ידי ליטוש, חיטוי וניקוי האמבטיה,

שלבי העבודה

לפני ואחרי

חידוש אמבטיה בתל אביב אחרי
לפני

 

 

 

הפתרונות הרבים שמציעים שירותי חידוש אמבטיה

כששירות מסוים מציע לנו כל כך הרבה פתרונות אמיתיים, אנו יכולים להיות בטוחים שנהנה ממנו בצורה מלאה. חידוש אמבטיה הוא מהלך שרבים נעזרים בו בימים אלו. כבר לא מעט שנים רואים בעלי בתים ודירות כיצד הם לא צריכים לזרוק את האמבטיה הישנה, וכיצד הם לא צריכים להזמין חברת שיפוצים כדי להפוך את הבית ולגבות סכום כסף לא קטן. עבודות חידוש איכותיות שמבוצעות ע"י מי שמתמחה בכך מציגות פתרון לעניין השיפוץ ולעוד עניינים אחרים.

חידוש אמבטיה הוא תיקון הסדקים והחורים שנוצרו בה במהלך השנים, ניקויה וחיטויה בצורה יסודית, הכנתה לצביעה, וציפוייה במספר רב של שכבות צבע מתקדם. כך, תוך יממה מקבלים אמבטיה שאפשר לחזור וליהנות ממנה בצורה מלאה, וגם לא דואגים לגבי חוזקם של חומרי הניקוי שאיתם עושים שימוש בעתיד. כבר כאן אנו רואים כיצד חידוש אמבטיה הוא פתרון מצוין למי שהאמבטיה שלו החלידה, ועבור מי שלא מרוצה מהמראה הכללי שלה.

עוד פתרונות חשובים של עבודות החידוש באים לידי ביטוי בנוחות ובחיסכון מרשימים. אף אחד לא צריך לעזוב את הבית או להתרחץ ימים רבים במקומות אחרים, ובעלי הנכס לא צריכים לדאוג מהוצאה כספית כבדה מאוד. זאת מאחר ומהלך מקצועי של חידוש אמבטיה הוא קצר יחסית, נקי מאוד, אינו גורם נזק לחדר האמבטיה, זול, איכותי, מתאים כמעט למצבה של כל אמבטיה, מונע פירוק של האמבטיה, ומאפשר הנאה ממנה לעוד לא מעט שנים.

חידוש אמבטיה
אמבטיה מחודשת היא לא חלום יקר 

בלא מעט מקרים חידוש בחלק מסוים בבית יכול להיות דבר שכרוך בהוצאה כספית לא מבוטלת. אך חשוב להבין שלא תמיד כך הדבר, מאחר ואנשי מקצוע מסוימים מציעים היום אפשרויות ממוקדות יותר, אם נקרא להן כך, כדי שלגבי חידוש אמבטיה לא יחשוש אף אחד מעלות מוגזמת של התהליך או מהוצאות גבוהות שקשורות בד"כ לעבודות שיפוץ. 

 בעידן המתקדם יותר שבוא אנו חיים היום, מציעים בצ'יבי אמבטיות טכניקה מעניינת מאוד שמחדשת את האמבטיה בצורה דרמטית, והתוצאה המצוינת אף מוצגת לבעלי הנכס בתוך פרק זמן סביר מאוד. כך, שילוב של עבודה ממוקדת, חומרים איכותיים וזמן עבודה קצר, מאפשרים חידוש מצוין במחיר שנחשב לשפוי לחלוטין. 

כבר אין צורך להתאכזב מהמראה המיושן 

בלא מעט בתי מגורים אנו יכולים למצוא היום דיירים ובעלי נכסים שמאוכזבים מאוד מהמראה הישן של האמבטיה שלהם. בל נשכח כי אמבטיה היא כלי שימושי מאוד מאחר ויש לו ערך רב בחיי היומיום שלנו, ולכן זה כלל לא מפתיע לראות כיצד אמבטיות שונות נראות רע מאוד לאחר שנעשה בהן שימוש במשך לא מעט שנים מצד כל בני הבית. 

מאחר והעבודה של צ'יבי אמבטיות מציגה התמחות בתחום זה, הרי שהלקוחות רואים עד כמה לא צריך לוותר על האמבטיה המיושנת כלל וכלל, אלא שעדיף ליהנות מהתהליך של חידוש אמבטיה שכולל זיהוי מצבה המדויק של האמבטיה, טיפול בכל הנקודות הבעייתיות שבה, ויצירת מראה מחודש שעושה חשק להיכנס אליה מיידית.

כבר אין צורך להתאכזב מהמראה המיושן 

נרחיב מעט על התהליך כדי שכל אחד יוכל להבין עד כמה חידוש אמבטיות הוא פתרון אמיתי ואיכותי בצורה חד משמעית. נתחיל מכך שאין שום צורך לפרק משהו בחדר האמבטיה, ואין מדובר בתהליך שכולל שבירות, לכלוך רב וכד'. זהו תהליך עדין ומדויק שבו מתקנים את הפגמים של האמבטיה וצובעים אותה בגוון לבחירתו של בעל הנכס. 

כך, בתוך פרק זמן מדהים של 3 שעות בלבד, רואים את התוצאה הסופית החיובית של אמבטיה עם גימור נאה, שכמובן גם מציגה את החומרים האיכותיים ששולבו בה ואת היכולת לשרת כל אחד לעוד לא מעט שנים. לכן היום זה לא מפתיע לראות כיצד השירות של צ'יבי אמבטיות הופך להיות מבוקש יותר ויותר בשנים האחרונות. 

השאירו פרטים
פוסטים דומים

קבלן שיפוץ אמבטיה

קבלן שיפוץ אמבטיה | קבלן שיפוץ חדר אמבטיה התבלטות חשובה בתחום השיפוצים כל מי שמעוניין לשפץ את האמבטיה יודע שדי

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה מי מאתנו לא רוצה להתקלח או לטבול בתוך אמבטיה יפה

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים צרכן נבון לא מוותר על השוואת מחירים של שירות חשוב כל שירות שאנו מזמינים מסתכם בכך
Call Now Button דילוג לתוכן