חידוש אמבטיה

חידוש אמבטיה בשיטה בלעדית ומקצועית

אצלנו תקבלו שירות של חידושי אמבטיות בצורה המדויקת ביותר. שירות מעולה מובטח.

מה זה חידוש אמבטיה? לאיזה אמבטיה מתאים חידוש?

רק העסק המקצועי של צ'יבי אמבטיות יכול להגיע לביתכם ולבצע חידוש אמבטיה מושלם שימנע מכם הוצאה כספית מוגזמת וכאב ראש מאוד לא קטן. אל תתעכבו עם הרצון שלכם באמבטיה מחודשת שלא מזכירה כלל את הישנה, זאת שכבר נמאס לכם להביט בה. לא צריך לקנות אמבטיה חדשה ולא צריך לפרק את כל העולם, כי צ'יבי אמבטיות יודע בדיוק איך להבטיח ולקיים שעבודות חידוש אמבטיה שיבוצעו אצלכם בבית, יגשימו לכם את החלום של מראה חדיש ומרשים של האמבטיה שלכם, מבלי שתצטרכו להשתגע או להסתכן בסוג של שיפוץ, שאחרי מספר חודשים ייראה כאילו בוצע מלפני שנים רבות.
הזמנה של חידוש אמבטיה דרך צ'יבי אמבטיות תאפשר לשיטות המתקדמות ולידע המקצועי, לתרום רבות לכך שתוכלו, גם לחסוך לא מעט כסף וגם לגרום לאורחים שלכם שיתקשו להבחין אם רכשתם הכול מחדש או שביצעתם עבודות חידוש אמבטיה איכותיות בלבד. המרחק שלכם מחידוש אמבטיה כללי ומושלם הוא מרחק קצר מאוד של שיחת טלפון בודדה בלבד, לא יותר מזה. אנו מתמחים ב חידושי אמבטיות לכל סוגי האמבטיות.

חידוש אמבטיה מתבצע על ידי ליטוש, חיטוי וניקוי האמבטיה,

רכישה והתקנה של אמבטיה חדשה כולל פירוק ופינוי עלולים להגיע לסכומי הוצאה של 3,500-10,000 ₪ ויותר, חידוש איכותי ומקצועי מסתכם בהרבה פחות.

שלבי העבודה

מהירות

חידוש אמבטיות בטכניקות ייחודיות המבטיחות איכות ומקצועיות במהירות , חידוש האמבטיה ועיצוב חדשני לשימוש רגיל תוך 24 שעות בלבד לאחר החידוש.

עיצוב

בחירה מבין מגוון גדול של עיצובים לחידוש אמבטיות ומלאי גדול של צבעים בגווני לבן שלג, ורוד, תכלת, אפור, פרגמון וצבעים נוספים הזמינים לבחירתכם.

הנוחות

אין צורך לשפץ את כל חדר האמבטיה או לקנות ולהתקין אמבטיה חדשה, חידוש האמבטיה הנוכחית הינו מהלך החוסך את הצורך באמבטיה חדשה ומספק אמבטיה מחודשת במראה עיצובי שמשנה את כל האווירה בחלל כולו.

החיסכון

רכישה והתקנה של אמבטיה חדשה כולל פירוק ופינוי עלולים להגיע לסכומי הוצאה של 3,500-10,000 ₪ ויותר, חידוש איכותי ומקצועי מסתכם בהרבה פחות.

אמבטיה מחודשת היא לא חלום יקר 

בלא מעט מקרים חידוש בחלק מסוים בבית יכול להיות דבר שכרוך בהוצאה כספית לא מבוטלת. אך חשוב להבין שלא תמיד כך הדבר, מאחר ואנשי מקצוע מסוימים מציעים היום אפשרויות ממוקדות יותר, אם נקרא להן כך, כדי שלגבי חידוש אמבטיה לא יחשוש אף אחד מעלות מוגזמת של התהליך או מהוצאות גבוהות שקשורות בד"כ לעבודות שיפוץ.   בעידן המתקדם יותר שבוא אנו חיים היום, מציעים בצ'יבי אמבטיות טכניקה מעניינת מאוד שמחדשת את האמבטיה בצורה דרמטית, והתוצאה המצוינת אף מוצגת לבעלי הנכס בתוך פרק זמן סביר מאוד. כך, שילוב של עבודה ממוקדת, חומרים איכותיים וזמן עבודה קצר, מאפשרים חידוש מצוין במחיר שנחשב לשפוי לחלוטין. 

אהבה מאמבט ראשון

בלא מעט בתי מגורים אנו יכולים למצוא היום דיירים ובעלי נכסים שמאוכזבים מאוד מהמראה הישן של האמבטיה שלהם. בל נשכח כי אמבטיה היא כלי שימושי מאוד מאחר ויש לו ערך רב בחיי היומיום שלנו, ולכן זה כלל לא מפתיע לראות כיצד אמבטיות שונות נראות רע מאוד לאחר שנעשה בהן שימוש במשך לא מעט שנים מצד כל בני הבית.  מאחר והעבודה של צ'יבי אמבטיות מציגה התמחות בתחום זה, הרי שהלקוחות רואים עד כמה לא צריך לוותר על האמבטיה המיושנת כלל וכלל, אלא שעדיף ליהנות מהתהליך של חידוש אמבטיה שכולל זיהוי מצבה המדויק של האמבטיה, טיפול בכל הנקודות הבעייתיות שבה, ויצירת מראה מחודש שעושה חשק להיכנס אליה מיידית.

כבר אין צורך להתאכזב מהמראה המיושן ​

נרחיב מעט על התהליך כדי שכל אחד יוכל להבין עד כמה חידוש אמבטיות הוא פתרון אמיתי ואיכותי בצורה חד משמעית. נתחיל מכך שאין שום צורך לפרק משהו בחדר האמבטיה, ואין מדובר בתהליך שכולל שבירות, לכלוך רב וכד'. זהו תהליך עדין ומדויק שבו מתקנים את הפגמים של האמבטיה וצובעים אותה בגוון לבחירתו של בעל הנכס.  כך, בתוך פרק זמן מדהים של 3 שעות בלבד, רואים את התוצאה הסופית החיובית של אמבטיה עם גימור נאה, שכמובן גם מציגה את החומרים האיכותיים ששולבו בה ואת היכולת לשרת כל אחד לעוד לא מעט שנים. לכן היום זה לא מפתיע לראות כיצד השירות של צ'יבי אמבטיות הופך להיות מבוקש יותר ויותר בשנים האחרונות. 
דילוג לתוכן