ציפוי אמבטיה בהתזה

ציפוי אמבטיה בהתזה ולא ברולר

שירות איכותי של ציפוי אמבטיה אמור לחדש את המראה של סוגים שונים של אמבטיות ולאפשר לבני הבית או הדירה לעשות בהן שימוש בדיוק כמו בימים היפים שלהן. הנה מספר שאלות ותשובות שמדגישות מדוע ציפוי איכותי חייב להתבצע בהתזה ולא ברולר.

מה זה משנה ללקוח איך צובעים לו את האמבטיה
חשוב מאוד להבין שאין קשר בין התוצאה הסופית הראשונית שרואה הלקוח בסיום העבודות של ציפוי אמבטיה ובין איך שתיראה האמבטיה בעוד שנתיים שלוש. זאת מאחר וצביעה מקצועית לא רק תיראה טוב למשך זמן קצר של שימוש באמבטיה מצופה, אלא שבזכות ויתור על רולר והסתמכות על התזה מקצועית יכול כל אחד ליהנות משימוש היגייני באמבטיה יפה למשך שנים רבות.

האם יש קשר בין חומר הציפוי לשיטת ההתזה
כשצובעים עם רולר אפשר להשתמש במגוון רחב של צבעים ברמות שונות, אך כשמדובר על התזה הרי שרק חומרים איכותיים ומתקדמים שעומדים בתקנים מחמירים הם אלו שניתן להתיז אותם מספר רב של פעמים על אמבטיה ישנה. כך מציג צ'יבי אמבטיות תוצאה מושלמת שבאה לידי ביטוי ברמת גימור גבוהה, בעמידות לאורך שנים ובגוונים נהדרים לבחירה.

למה רולר אינו מתאים לציפוי אמבטיה
אמבטיה היא פריט שונה לגמרי מקיר. לא רק ההבדלים בצורת המשטח הם אלו שיוצרים אתגר עבור איש מקצוע שמציע שירות של ציפוי אמבטיות, אלא גם הבדלי החומר. רולרים משמשים לצביעה של קירות לאורך שנים רבות והם עושים עבודה טובה בכך, אך משטחי מתכת ואמאייל שהינם חלק ממרכיבי האמבטיה אינם מתאימים לשיטת צביעה זו אלא להתזה בקומפרסור בלבד.

מה הדבר אומר לגבי אפשרויות ניקוי ואחריות
די ברור שכל בעל בית או דירה ירצה לדעת שהאמבטיה המחודשת שלו יכולה לשמור על איכויותיה החדשות למשך השנים הבאות. לכן שאלות לגבי אחריות וצורות הניקוי הן חשובות. ציפוי אמבטיה של צ'יבי אמבטיות מגובה באחריות בכתב ובהדרכה מדויקת לגבי סוגי החומרים שישמרו על האמבטיה ויאפשרו המשך הנאה רבה ממנה.

0021            0011 

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

Call Now Button דילוג לתוכן