רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

אמבטיה – יתרון העץ

אמבטיה - יתרון העץ

משחר ההיסטוריה, הצורך לניקיון ורחצה היה טבוע בנו. להוכחה, נתגלו אמבטיות קדומות בכרתים שביוון, שנוצרו בתקופתו של אלכסנדר מוקדון. אם כן, אפשר לומר שככל שהאנושות התקדמה, כך הצורך בניקיון אישי ובאמצעים לניקיון אישי, כגון אמבטיות. אמבטיה מודרנית יכולה להיות עשויה מחומר אחד, או מגוון חומרים המשולבים זה בזה לשם יצירת אמבטיה עמידה יותר. נוסף על כך, ישנם עיצובים מיוחדים וחומרים לא אופייניים מהם ניתן ליצור אמבטיה מתקבלת על הדעת. עיצובים רבים של אמבטיות מודרניות, שואבים השראה מאמבטיות קלאסיות ומחומרי גלם בסיסיים. אמבטיה יפנית קלאסית, למשל, עשויה מעץ. אמבטיה מערבית קלאסית, לעומת זאת, לרוב נעשתה מפלדה מגולוונת או ברזל. חומרי אמבטיות כיום

אמבטיה ממוצעת היוצאת כיום מהמפעל, עשויה ממספר מסוים מאוד של חומרים. אמבטיה מודרנית עשויה לרוב מחומרים אקרילים שונים, המתקשים במהרה ובעלי תכונות עמידות יוצאות דופן, האידיאליות למוצר אמיד כגון אמבטיה. לחילופין, ניתן לבחור אמבטיה קלאסית עשוית ברזל ומצופה בפורצלן או קרמיקה. אמבטיות מודרניות רבות מבוססות על הרכב חומרים קלאסי זה, אך בגרסה מרוככת יותר, כאשר את הברזל או הפלדה היצוקים, יחליף פח בדרגת עובי אחרת. חיסרון רציני באמבטיות מודרניות המבוססות על שלד פח וציפוי קרמיקה, הוא עמידות נמוכה בהרבה וסכנת שבירה של האמבט. על כן, חומרים אקריליים שונים או חומרי אמבט קלאסיים הם עדיפים בהרבה על פני הגרסה המודרנית והעמידה פחות.

אמבטיות עץ - אלטרנטיבה?

אפשרות נוספת ומוכרת פחות, הוא השימוש באמבטיות עץ. לכאורה, קשה לנו לקשר בין הקונספט של אמבטיה לזאת של עץ. נהוג לחשוב על אמבטיות עץ כעל אמבטיות פרימיטיביות בעלי עמידות נמוכה ללחות ורטיבות. אך בניגוד למחשבות הרגילות שלא מקשרות בין עץ לבין אמבטיה איכותית, הפיתוחים הטכנולוגיים במהלך השנים אפשרו ועודם מאפשרים שימוש בעץ. העץ שמשמש את ייצורה של האמבטיה, למעשה, עובר תהליכים כימיים של חיסום, היוצרים עמידות כמעט מוחלטת, בפני פגעי הלחות והרטיבות המאפיינים את השימוש באמבטיות (פיתוח זה השפיע גם על התחום של אריחים וריהוט אמבטיה, מכיוון שכך הוא מאפשר שימוש והנחת רהיטי ואריחי עץ בחדר האמבטיה).

אחד היתרונות המרכזיים באמבטיות עץ מבחינת חווית השימוש, הוא הנוחות והפשטות שהן מקרינות. אמבטיה עשוית עץ, היא בסופו של דבר אמבטיה העשויה מחומר חי. כך לעולם לא יהיה לנו קר כשנעמוד בה. זאת, נוסף למבנה יוצא הדופן של אמבטיית העץ המחוסמת המעניק לה עמידות בפני תכונות האופייניות בדרך כלל לעץ, כגון התכווצות והתרחבות העץ. אמבטיות עשויות עץ, אם כן, יכולה להוות אלטרנטיבה ממספר נימוקים. ראשית, מדובר באמבטיה הידידותית לסביבה, מכיוון שתהליך ייצורה מזהם פחות (בניגוד לאמבטיות רגילות, למשל). מניע הקשור יותר למשתמשים באמבט הוא שאמבטיית עץ, בנוסף לפשטות שביצירתה, היא אופציה נוחה יותר לשימוש שנעים יותר לשהות בה ועיצובה תמיד יהיה פשוט אך אלגנטי.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות