הלבשת אמבטיה בבת ים

רוצים ליהנות מרחצה מפנקת לאחר הלבשת אמבטיה בבת ים?

מי אמר שרחצה מפנקת היא כבר דבר שאינו אפשרי כשמדובר על אמבטיה ישנה. צרו קשר כבר עכשיו עם צ'יבי אמבטיות ולא תאמינו כיצד האמבטיה הישנה שלכם יכולה להיעלם כליל תחת תותב אקרילי חזק ויפה. הלבשת אמבטיה היא תהליך חדש יחסית שיוצר שינוי אמיתי אם מדובר על אמבטיית פח ישנה. זאת בזכות הוספת תותב מיוחד שמתאים למידות הסטנדרטיות של האמבטיות המלבניות הישנות. התוצאה היא מראה מצוין ואפשרות לחזור ולרחוץ ממש כמו פעם.

היכולת לחזור וליהנות מאמבטיה ישנה היא דבר שמעניין רבים היום. זאת מאחר וזה לא פשוט להיקלע למצב שבו צריך לזרוק את האמבטיה הישנה ולהתחיל לחפש את מי שיודע להרכיב חדשה במקומה (או את מי שישפץ לחלוטין את כל חדר האמבטיה). הלבשת אמבטיה בבת ים ע"י צ'יבי אמבטיות מוכיחה לכל בעל נכס בעיר כיצד הוא לא צריך לדאוג יותר מדי אם הוא רואה כיצד האמבטיה שלו התמלאה סדקים, הפכה לבעלת מראה לא נעים, או אפילו חטפה שבר מסוים. זאת בזכות עבודה מקצועית הכוללת התאמה מושלמת של התותב האיכותי.

התקשרו לצ'יבי אמבטיות ותקבלו את כל המידע המדויק לגבי התאמת תותב לאמבטיה שלכם. כך תיראו כיצד הלבשת אמבטיה בבת ים יכולה להתאים למידות של 150-170 ס"מ באמבטיות מלבניות ועד כמה מדובר בשירות מהיר מאוד. כבר היום אפשר למצוא לא מעט תושבי בת ים שנהנים מאמבטיה מחודשת המצוידת בתותב בגוון יפה. כל זאת בתוך כ-3 שעות עבודה ובלי צורך לדאוג יותר מדי ממחיר מוגזם, שירות מסורבל או מעבר לא נוח של עבודות שיפוצים הכוללות הרס, לכלוך ובנייה מחדש. נתונים אלו מראים מדוע הלבשת אמבטיה בבת ים ע"י צ'יבי אמבטיות היא מהלך חכם.

977099 10201156129690529 249385282 o

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

Call Now Button דילוג לתוכן