רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

הלבשת אמבטיה חסרונות

הלבשת אמבטיה אחרי

מהן החסרונות והיתרונות של הלבשת אמבטיה ?

תוכן עניינים

מתי מומלץ להלביש אמבטיה?

החיסרון היחיד בהלבשת אמבטיה היא שהאמבטיה תוקטן ב 2סמ מכל צד. הלבשת אמבטיה חסרונות הלבשה לא תמיד נותנת מענה מספק בלא מעט מבני מגורים בכל רחבי ישראל אנו רואים כיצד אמבטיות שונות כבר לא נראות טוב כפי שנראו כשקנו והתקינו אותן. הזמן עושה את שלו, כמו שאומרים, ולעתים גם חבטות ופגיעות שונות מביאות לכך שאי אפשר לעשות שימוש נוח ובטוח באמבטיה מסוימת. כך אנו יכולים לזהות את השירות של הלבשת אמבטיות לבעלי נכסים שונים שלא רוצים לפרק אמבטיה ישנה אלא למצוא למצבה פתרון אחר.

אך חשוב להבין כי לעתים מעלה מהלך של הלבשת אמבטיה חסרונות מסוימים שראוי מאוד לבחון אותם כדי להבין מאיזו תוצאה אפשר ליהנות בסיום של העבודות. חשוב להבין כי לא לכל מידת אמבטיה יש הלבשה תואמת, שלעתים יש הבדלים בגוונים של ההלבשה לגוונים של חדר האמבטיה, שלעתים לא מדובר בפתרון שמחזיק המון שנים בצורה מושלמת, ושההלבשה מקטינה במעט את הגודל המקורי של האמבטיה.

הלבשת אמבטיה חסרונות

    הלבשת אמבטיה לפני העבודה

שאלות נפוצות

החיסרון של הלבשת אמבטיה:
1. האמבטיה המולבשת תהיה יותר קטנה מהאמבטיה המקורית.
2. לא ניתן להלביש אמבטיות בכל הגוונים.

מומלץ להלביש אמבטיה אקרילית:
1. שיש חלודה מאוד רצינית באמבטיה.
2. במידה ויש לנו שבר באמבטיה ולא ניתן לתקן.

היתרונות של הלבשת אמבטיה היא שלא צריך לשבור קרמיקות בחדר אמבטיה.

התשובה היא לא ישנם הרבה סוגי אמבטיות וגדלים שונים.


אז מה בעצם החסרונות?

ומדוע רבים עדיין מתעניינים באפשרות זו ?

כבר לא מעט שנים שאנו רואים כיצד אנשי מקצוע שמתמחים בתחום זה מציעים את שירותי ההלבשה האלו לבעלי אמבטיות שונות בכל רחבי ישראל. מאחר ועדיין מדובר בפתרון שיוכל להועיל במקרים שונים, הרי שאלו שמתעניינים הלבשת אמבטיה בכך רואים כיצד לגבי הלבשת אמבטיה חסרונות שונים עומדים מול יתרונות שונים. לכן בחינה מעמיקה של שירות זה מאפשרת לכל בעל נכס לעשות את ההחלטה שלו יכנס עכשיו גם להוצאות של שיפוץ כללי לחדר האמבטיה והחסרונות של ההלבשה לא ממש קריטי אבל ישנם בעלי מקצוע שאין להם הרבה ניסיון בתחום ופה צריך לבדוק לגבי החסרונות שיופיעו לאחר ההתקנה הלא מדויקת 

לגבי ההלבשה, הרי שאם היא חוסכת בצורה משמעותית שיפוץ יקר מאוד ואם היא מאפשרת הנאה של עוד מספר שנים מאמבטיה בדירה שמתכוונים לעזוב בקרוב, הרי שמדובר בפתרון מספק בהחלט. מעבר לאפשרות להימנע משבירה של קירות ורכישה יקרה של אמבטיה חדשה והתקנתה, הלבשת אמבטיה זהו פתרון מצוין שזה לא מצריך לשבור קרמיקות ובעיות של אינסטלציה מוסתרת ואין לכם מה לדאוג אנו מגיעים להתקנה ברמה הגבוהה ביותר ודיוק למצב שלא יחדרו מים מבין שתי האמבטיות 

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות