ציפוי אמבטיה בהתזה

שירות מהיר בפריסה ארצית

חומרים מקצועיים מתקדמים  המחזיקים לשנים

ציפוי אמבטיה בהתזה ב – 100% לתוצאה ומדויקת

רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיה בהתזה ולא ברולר

שירות איכותי של ציפוי אמבטיה אמור לחדש את המראה של סוגים שונים של אמבטיות ולאפשר לבני הבית או הדירה לעשות בהן שימוש בדיוק כמו בימים היפים שלהן. הנה מספר שאלות ותשובות שמדגישות מדוע ציפוי איכותי חייב להתבצע בהתזה ולא ברולר.מה זה משנה ללקוח איך צובעים לו את האמבטיה
חשוב מאוד להבין שאין קשר בין התוצאה הסופית הראשונית שרואה הלקוח בסיום העבודות של ציפוי אמבטיה ובין איך שתיראה האמבטיה בעוד שנתיים שלוש. זאת מאחר וצביעה מקצועית לא רק תיראה טוב למשך זמן קצר של שימוש באמבטיה מצופה, אלא שבזכות ויתור על רולר והסתמכות על התזה מקצועית יכול כל אחד ליהנות משימוש היגייני באמבטיה יפה למשך שנים רבות.

האם יש קשר בין חומר הציפוי לשיטת ההתזה?

כשצובעים עם רולר אפשר להשתמש במגוון רחב של צבעים ברמות שונות, אך כשמדובר על התזה הרי שרק חומרים איכותיים ומתקדמים שעומדים בתקנים מחמירים הם אלו שניתן להתיז אותם מספר רב של פעמים על אמבטיה ישנה. כך מציג צ'יבי אמבטיות תוצאה מושלמת שבאה לידי ביטוי ברמת גימור גבוהה, בעמידות לאורך שנים ובגוונים נהדרים לבחירה.

מה הדבר אומר לגבי אפשרויות ניקוי ואחריות

די ברור שכל בעל בית או דירה ירצה לדעת שהאמבטיה המחודשת שלו יכולה לשמור על איכויותיה החדשות למשך השנים הבאות. לכן שאלות לגבי אחריות וצורות הניקוי הן חשובות. ציפוי אמבטיה של צ'יבי אמבטיות מגובה באחריות בכתב ובהדרכה מדויקת לגבי סוגי החומרים שישמרו על האמבטיה ויאפשרו המשך הנאה רבה ממנה.

למה רולר אינו מתאים לציפוי אמבטיה?

אמבטיה היא פריט שונה לגמרי מקיר. לא רק ההבדלים בצורת המשטח הם אלו שיוצרים אתגר עבור איש מקצוע שמציע שירות של ציפוי אמבטיות, אלא גם הבדלי החומר. רולרים משמשים לצביעה של קירות לאורך שנים רבות והם עושים עבודה טובה בכך, אך משטחי מתכת ואמאייל שהינם חלק ממרכיבי האמבטיה אינם מתאימים לשיטת צביעה זו אלא להתזה בקומפרסור בלבד.

0021         0011 

שאלות בנושא ציפוי אמבטיה

התשובה היא כן ניתן לבצע ציפוי לכל אמבטיה רק צריך לבדוק שהאמבטיה במצב טוב  ובלי חורים  

לא. הציפוי לא מסוכן מכיון שזה רק צבע האומנם,  הריח שלו לא הכי נעים ומומלץ לא להתקרב לחדר האמבטיה בזמן העבודה.

הריח של הציפוי מתנדף לאחר 24 שעות שזה גם זמן הייבוש של השימוש הראשוני של האמבטיה, דלת האמבטיה צריכה להשאר סגורה והסיבה היא גם שהריח לא יצא החוצה וגם שחלל החדר השאר סגור ומוגן מאבק ומים.

מחיר הציפוי משתנה בהתאם למצב העבודה:

1.ציפוי אמבטיה – סוג האמבטיה וגודל האמבטיה ומצבה.

2.סוג האמבטיה – ישנם מספר סוגים של אמבטיות וגדלים שונים וקשה לקבוע את המחיר לפי אופן העבודה וההכנה.

3.גודל האמבטיה – יש שוני במחיר של הציפוי לגודל האמבטיה ישנם אמבטיות שהם ג'קוזי והגודל ממש משנה את אופן המחיר.

האמת שכן יש הכנה לפני הציפוי, מומלץ לפנות את רוב הדברים מסביב לאמבטיה כגון וילון אמבטיה אם יש.

כמובן שיש אחריות על ציפוי אמבטיה, יש אחריות על העבודה כ 12 חודשים, מומלץ רק לשמר על הציפוי שלא יקבל דפיקות חזקות.

את הציפוי לאמבטיה ניתן לשנות למספר רב של גוונים לפי בחירת הלקוח,  והתאמת הציפוי לפי הכלים הסניטריים שנמצאים בחדר האמבטיה.

הציפוי עמיד לכל חומרי הניקוי קונבציולים, מומלץ לנקות את האמבטיה עם אבקת כביסה לבנה וסקוץ ישן,  במידה ויש אבנית באמבטיה ניתן להסיר את האבנית עם חומר שנקרא סיליט להסרת אבנית.

פוסטים קשורים בנושא ציפוי אמבטיות בהתזה

תפריט נגישות