צביעת אמבטיה


שלב א

ליטוש מכני של האמבטיה על ידי מבחר סוגי מלטשות.


שלב ב

לאחר ליטוש האמבטיה אנו מחטאים ומנקים את האמבטיה מכל
האבנית והחומרים שהצטברו בתוך האמבטיה.


שלב ג

שלב בו אנו מכינים את האמבטיה לצביעה כאשר האריחים והכליםהסניטריים
מוגנים מפני צביעת אמבטיה.


שלב ד

 זמן הייבוש של תהליך צביעת אמבטיה הוא כ- 24 שעות מסיום העבודה. מומלץ שחדר האמבטיה יהיה סגור למשך זמן הייבוש כדי שלא יצטבר אבק על הצבע המתיבש.שלבי העבודה

כבר מספר שנים שישראלים רבים מבינים שלא צריך למהר ולזרוק את האמבטיה הישנה. זאת מאחר ואיש מקצוע איכותי יכול להציע שירות מרשים של צביעת אמבטיה בלא מעט בתים ודירות. כחלק מהרצינות של מומחה בתחום זה אפשר ליהנות מצבע מתקדם שמתאים בדיוק למשימה זו ומאפשר צביעה עמידה ומצוינת לאורך זמן. כדי ליהנות משירות איכותי של צביעה כזו חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של בעל ניסיון בתחום, כמו צ'יבי אמבטיות, ולהבין שהשינוי באמבטיה יהיה אמיתי ושיהיה תענוג לחזור לשוב ולהשתמש באמבטיה ללא כל חשש.

שירות של צביעת אמבטיה הוא כזה שבו מגיע צ'יבי אמבטיות ובודק את המצב של האמבטיה הישנה. למעט מקרים חריגים, אפשר לצבוע כל אמבטיה ולראות כיצד היא משנה לא רק את הגוון שלה אלא גם את היכולת שלה לעמוד מול חומרי ניקוי ומול 'העבודה' שהזמן עושה על כל חומר. לאחר הבדיקה מתחיל צ'יבי אמבטיות לנקות ולחטא את משטח האמבטיה, ועובר לשלב של ליטוש המשטח בצורה קפדנית. זאת על מנת להכין את האמבטיה לצביעה אחידה ולמנוע מצבים שבהם רמת השירות יכולה חלילה להיות לא גבוהה ולא משביעת רצון
למה אנחנו?

המומחיות של צ'יבי אמבטיות מוצגת לכל לקוח גם בשלב הסופי של התהליך. מדובר על שלב הצביעה שבו מותז צבע מתקדם ואיכותי במספר רב של שכבות. הצבע מותז ע"י קומפרסור מקצועי, ולא מדובר על צביעה במברשת. כך יוצרים כעשרים שכבות של צבע אחיד ונעים למגע. בסיום השירות מוריד צ'יבי אמבטיות את הכיסויים ששם להגנה על המקומות שליד האמבטיה כדי שהחדר יהיה נקי. האחריות שמקבל כל בעל דירה או בית שנעזר בשירות של צביעת אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות מאפשרת גם היא להיות בטוחים ברמת השירות הגבוהה.לפני ואחרי

חידוש אמבטיה בתל אביב אחרי
לפני

מדי פעם מגיע הרגע שבו צריך, או אף רצוי מאוד, לשנות משהו בחללים הפנימיים של מקום המגורים. בין אם מדובר על מי שרוצה לרענן את המראה של הבית ובין אם מישהו רוצה לשפץ דירה להשקעה בטרם הוא מציע אותה למכירה או להשכרה, הרי שגם התייחסות למראה של אמבטיה ישנה או פגומה, הוא משהו מובן לחלוטין.

אנו מדברים כאן על שירות חשוב של צביעת אמבטיה שמשנה את מצבה של האמבטיה הישנה מהקצה אל הקצה. זהו שירות שבתוך שעות מאפשר לחדש אמבטיות מסוגים שונים, בין אם מדובר על אמבטיות שעשויות פח, אמבטיות מחומרים אקריליים, או אפילו אמבטיות יציקה. כלומר, זהו פתרון אמיתי שיכול להתאים לרבים בימינו.

על מנת שניתן יהיה ליהנות בצורה רצינית משירות כזה, חשוב להבין ממה הוא מורכב, ובמיוחד להתייחס לצבע שבו ייעשה שימוש במהלך העבודה. יש 2 דברים חשובים לגבי חלקו של הצבע בתהליך העבודה, והם בולטים במיוחד בשירות שמספקים צ'יבי אמבטיות. הכוונה היא לסוג הצבע ולמספר השכבות שצובעים בו.

בצ'יבי אמבטיות צובעים עם צבע מיוחד שמיועד למטרה של צביעת אמבטיות. הצביעה מבוצעת בהתזה של שכבות כדי שלא רק שגוון האמבטיה ישתנה לגמרי, אלא שהאמבטיה תחזור להיות כזו שניתן יהיה לרחוץ בה כמה שרוצים למשך זמן רב בנוחות ובביטחון. כך יוצרים באמת שינוי מתקדם ומרענן מאוד בלי לחכות הרבה זמן.

כדי להבין עד כמה מדובר על שירות שיש לו ערך רב בכל הקשור לאמבטיה, חשוב לציין שהצביעה שהצגנו לעיל מבוצעת לאחר תהליך מקצועי שכולל עבודות ליטוש עם כלים וחומרים מתאימים כדי שהתזת הצבע תצליח לתפוס היטב, ומילוי בחומר איכותי של החורים והסדקים של האמבטיה וכתמי החלודה, אם קיימים כאלה.

תהליך הצביעה עצמו כולל שכבת בסיס מקדימה כדי שהשכבה שאחריה באמת תתפוס כמו שצריך. כך, לאט לאט, תופסת האמבטיה צורה אסתטית, נעימה ומדויקת. בסיום, מותזת שכבת צבע עליונה וסופית כדי שהתוצאה של שירות כמו צביעת אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות באמת תרשים את כל מי שרוצה להסתמך על שימוש מלא באמבטיה המחודשת שלו.

השאירו פרטים

פוסטים דומים

קבלן שיפוץ אמבטיה

קבלן שיפוץ אמבטיה | קבלן שיפוץ חדר אמבטיה התבלטות חשובה בתחום השיפוצים כל מי שמעוניין לשפץ את האמבטיה יודע שדי

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה

האמבטיה יכולה להיות יפה ועמידה הרבה יותר ע'י ציפוי אמבטיה מי מאתנו לא רוצה להתקלח או לטבול בתוך אמבטיה יפה

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים

הלבשת אמבטיה השוואת מחירים צרכן נבון לא מוותר על השוואת מחירים של שירות חשוב כל שירות שאנו מזמינים מסתכם בכך
Call Now Button דילוג לתוכן