רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיות פתרון מושלם לטווח ארוך

ציפוי אמבטיות - שירות שתופס תאוצה אדירה

מי שמבקש לעשות איזה שינוי מסוים רואה לעתים כי שיטות חדשות תופסות את מקומן של הישנות ומקלות לא מעט על איכות החיים בתקופה של עבודות בבית. אם ניקח את הרצון לבנות קיר בין שני חדרים או בכל מקום אחר בבית, נראה כי הבנייה בקירות גבס עשתה מהפכה ודחקה את רגליה של הבנייה באמצעות בלוקים כבדים ומסורבלים.

ציפוי אמבטיות הוא שרות מעולה שתופס תאוצה רבה ומאפשר לרבים ליהנות מתקופת עבודות הרבה יותר קצרה והרבה פחות מטרידה בבית שלהם. שירות זה של ציפוי אמבטיות עשה מהפכה חיובית בבתים רבים בישראל מאחר ודיירים רבים הבינו כי אין צורך לפרק ולשבור שום דבר בחדר הרחצה בכדי לחזור לאפשרות של מקלחת או טבילה מהנה בסופו של יום. השיטה הנ"ל מצליחה מאחר ואין היא מבחינת פשרה שאותה מחפשים כל אלו שאינם מעוניינים לראות את ביתם הופך למבולגן בעבודות של פירוק והחלפה.

ציפוי אמבטיות - בנוחות ובעלויות הגיוניות

לא רק שלא מדובר במחשבה על פתרון ביניים שכזה, שבו מישהו מנסה לחסוך את הכאב הראש שבשיפוץ ואת העלויות הגבוהות, אלא שמי שתפס את הרעיון מבין כי מדובר בתופסת משמעותית שהופכת כל ציפוי אמבטיות ללהיט אמיתי. התוספת מתבטאת בכך שאותה אמבטיה שיש לכם בבית חוזרת לשימוש בתוך זמן קצר יחסית והופכת להיות בעלת מראה שאינו מזכיר כלל את זה שבטרם אותן עבודות של ציפוי אמבטיות.

עם הזמנת בעל המקצוע הנכון תוכלו לראות איך משיבים אותה לחיים והופכים אותה שוב לצעירה וחיננית. הרבה יותר מכל קוסמטיקה שאמורה לחדש את מראה הנעורים של בנות המין היפה למשל, כאן עבודות של ציפוי אמבטיות הן מכלול של תיקון, חיטוי, וציפוי רב שכבתי שמחזק את העובדה כי היא תהיה הרבה יותר טובה כמעט מכל אחת חדשה שתיקנו במקומה.

ציפוי אמבטיות - פתרון מושלם לטווח ארוך

עוד נקודה חשובה בנושא זה מגיעה בשל העובדה שיש כאלו שעדיין חושבים כי מדובר בפתרון זמני וקצר טווח שבסופו של יעלה להם הרבה כסף כשיצטרכו להזמין שיפוצניק ולרכוש מוצר חדש בכל זאת. בגלל מחשבה מוטעית זו חשוב להבין כי ציפוי אמבטיות נותן שימוש ארוך טווח בביטחון רב שלא תזיקו לבריאותכם ובנוסף תקבלו מראה מרשים שלא יבייש אף אחד במקרה שבו נכנס אורח לרחוץ את ידיו.

אין מדובר בעבודות שמחזיקות שנה או שנתיים כי אותו ציפוי אמבטיות רב שכבתי מחזיק המון זמן, וכל זאת מאחר ומתחת לצבע עצמו בוצעו עבודות תיקון אמבטיה בעזרת חומרים איכותיים ובשיטות עבודה שמבטיחות את הישמרות התוצאה למשך לא מעט שנים קדימה. אם היתרון של ציפוי אמבטיות היה רק בהענקת מראה חדש שהיה נעלם אחרי שנה, הרי שהשירות כולו לא היה תופס ולא היה מצליח בכל ישראל.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות