רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

פנים חדשות לכל אמבטיה

אמבטיה לחיים חדשים

ברגע שהחלטנו כי האמבטיה שלנו זקוקה ל"פנים" חדשות, כדאי לדעת כי ניתן לעשות זאת בעזרת ציפוי אמבטיות איכותי. איש מקצוע ברמה גבוהה, המצויד בכל החומרים והכלים הנכונים, יכול להגיע לביתכם ולבצע ציפוי אמבטיות בצורה מהירה ויעילה ביותר. לרוב אנו רגילים כי כל עבודה בביתנו יכולה לארוך זמן רב ולהעיק עלינו כל זמן שהיא מתמשכת, אך לא כך הדבר כשמודבר בנושא זה של ציפוי אמבטיות. כאן ניתן לראות כי הענקת פנים חדשות לאמבטיה, בכדי שתיראה כמו חדשה, ובכדי שתוכלו להתקלח בה כמו שעשיתם בעבר, אין צורך לפרק אותה או להפוך את האמבטיה לעיי חורבות של ממש. הרכישה של אמבטיה חדשה היא מיותרת לחלוטין מאחר וזו שלכם תעבור ציפוי כל כך מרשים שהיא לא תזכיר את חזותה הקודמת כלל.

ציפוי אמבטיות - בכדי שייראו יותר טוב מחדשות

לא תמיד רכישה של מוצר חדש היא עדיפה על שיפוץ הישן. במקרה של ציפוי אמבטיות התוצאות כל כך מרשימות, שנראה כאילו לא מדובר רק בתהליך של שיפוץ רציני, אלא בתהליך של הפיכתה לחדשה ממש. כיום יש מספר סוגים של אמבטיות למכירה, אך לא מעט מהן יכולות להיות פחות טובות מזו הוותיקה והרצינית שכבר ממוקמת בביתכם. זאת הסיבה שכיום מבינים רבים כי ציפוי אמבטיות הוא אינו תהליך של שדרוג פשוט של האמבטיה אלא שהוא יכול לתרום לשימוש ארוך טווח באמבטיה המצופה. שוב, חשוב לדעת כי לא רק ההוצאה הכספית היא גדולה ברכישה של אמבטיה חדשה אלא שגם במקרה שבו היא תהיה איכותית פחות מהישנה הרי שההפסד שלכם יהיה כפול וכמובן מיותר. ציפוי אמבטיות הוא תהליך מיוחד אך הוא אינו מסובך ואינו דורש מכם כל היערכות מיוחדת בביתכם, מאחר ואיש המקצוע שמבצע אותו, עושה זאת במיומנות רבה ובמקסימום נוחות בעבור לקוחותיו.

ציפוי אמבטיות - מתאים מבחינות רבות

ראינו כבר כי מבחינה כלכלית, ברוב המקרים חבל מאוד להחליף את האמבטיה (זאת גם בגלל העובדה שפירוקה, הרכבת החדשה, השלמת הקרמיקה במקרה הצורך, ועוד תוספות שיכולות להתלוות במשך העבודות, מייקרים את הסך הכולל של ההשקעה עוד יותר). אך גם מבחינות נוספות יש לאותו ציפוי אמבטיות יתרונות שטעות גדולה תהיה לוותר עליהם. כל זאת מאחר ולהבדיל מכל התמונות של עבודות מלכלכות ומרגיזות שמוכרות לכולנו הרי שכאן המצב הוא הפוך. הזמן הקצר וצורת העבודה של ציפוי אמבטיות, השונים לחלוטין מאלו המסורתיות, הם קריטיים וחשובים מבחינת כל לקוח, מאחר והם מאפשרים לו להימצא בתקופה קצרה מאוד של עבודות (שגם נעשות בצורה הרבה יותר אסטטית מעבודות רגילות) ובכך לחזור במהרה לשגרה. ציפוי אמבטיות עומד במטרתו החשובה של הענקת איכות ומראה חדשים לאמבטיה הוותיקה, אך מבלי לפגוע באיכות חייו של המשפץ.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות