רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

החלפת אמבטיה למראה חדש

האפשרויות למענה מושלם והחלפת אמבטיה

מחליפים את המראה הלא נעים של האמבטיה למראה חדש ונוצץ

אמבטיה היא פריט בעל ערך רב בכל מבנה מגורים. אנו רואים כיצד אנו לא יכולים להסתדר בצורה נורמאלית יום אחד ללא אמבטיה נוחה שבה אפשר לרחוץ או לטבול בכל רגע שמעוניינים בכך. לכן החלפת אמבטיה היא דבר שעולה במוחו של כל בעל נכס מאחר ולעתים מצבו של פריט זה יכול להיות קשה מאוד. אך יש להבין שהיום החלפת אמבטיה היא לא דבר שבא לידי ביטוי דווקא במהלך אגרסיבי שיכול להקשות על כל בעל נכס.

היום כבר מדובר על מהלכים אלגנטיים יותר שיוצרים שינוי מרענן ונאה בתוך פרק זמן קצר. בבתים רבים ברחבי ישראל אנו יכולים למצוא היום אמבטיות ישנות שבעלי הנכס השכילו להימנע מזריקתן ומקניית אחרת במקומן. בעלי נכסים אלו מתרחצים, טובלים ומתפנקים באמבטיות יפות יותר, עמידות יותר, היגייניות יותר ואף בעלות גוון שונה לגמרי מזה שהיה להן טרם הגיע איש מקצוע מנוסה וציפה עבורם את האמבטיה בצבע מתקדם או הלביש על האמבטיה תותב חזק.

קשה להאמין לשינוי שיוצר הציפוי

בשנים האחרונות שומעים בעלי בתים ודירות את המושג ציפוי אמבטיה. כדאי להכיר את השיטה הזו אם רוצים שהאמבטיה תשנה את המראה שלה ותציג עוד שנים רבות של מקום נקי ונוח להתנקות בו בבטחה. היום, החלפת אמבטיה בישראל היא כזו שהופכת להיות הזמנה של איש מקצוע למטרה של ציפוי המשטח החיצוני בצורה קפדנית מאוד ותוך התייחסות מדויקת למצבה של כל אמבטיה ישנה בכל מבנה.

הכוונה היא שנערכת בדיקה יסודית על מנת לזהות שריטות, סדקים ואף חורים בגוף האמבטיה. זאת מאחר ובטרם מצפים את האמבטיה במספר רב של שכבות צבע איכותי יש לעבוד עליה בצורה רצינית ולתקן כל פגם ופגיעה. כך מדובר בשירות לא יקר שמסתכם בד"כ בסביבות האלף ש"ח ומציג שינוי אמיתי של האמבטיה. חשוב לציין שאמבטיה מצופה יכולה לשרת את דיירי הבית או הדירה למשך עוד לא מעט שנים בצורה מרשימה מאוד.

על הלבשת תותב כבר שמעתם ?

עוד אפשרות של החלפת אמבטיה בצורה רצינית יותר היא זו שמציגה את התותב שניתן להלביש היום על אמבטיות מסוימות. בהשקעה הרבה יותר נמוכה מאשר זו שאנו מכירים מעולם השיפוצים המסורתי, אנו יכולים לראות כיצד ניתן היום להלביש היום על אמבטיה מלבנית ישנה תותב אקרילי חזק שמשכיח לחלוטין את מצבה הקודם של האמבטיה. מדובר בהוצאה כספית שיכולה להגיע בד"כ עד לאלפיים ש"ח, והיא משתלמת מאוד.

אלו שיש להם אמבטיה בגדלים של 150, 160, 170 ס"מ מבינים היום שלא כל החלפת אמבטיה צריכה להיות מלווה או כרוכה בפירוקה וזריקתה. בעלי מקצוע ברמה גבוהה מאוד ובעלי ניסיון בשירותי הלבשת אמבטיות מראים כיצד הם בודקים את האמבטיה ומזהים האם אפשר להתקין עליה תותב בצורה מושלמת. כך, לאחר זיהוי חומר הייצור של האמבטיה הישנה והתייחסות לגודלה, הם מלבישים את התותב ומעניקים למשתמשים באמבטיה חוויה מרעננת ומפנקת בתוך כ-3 שעות.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות