רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

טיפ על חידוש אמבטיה ישנה

טיפ על חידוש אמבטיה ישנה

יש דברים שלא צריך לעשות

לעתים ההתנהלות שלנו בבית יכולה להיות לא נכונה מסיבות שונות. במקרים מסוימים אנו חושבים שאנו עושים משהו הגיוני וברור לדעתנו, אך ברגע שמתייחסים לדבריו של איש מקצוע מנוסה, מבינים את הטעות ומנסים לא לחזור עליה. מומחה אמיתי בתחום של חידוש אמבטיות ישנות יכול לתת טיפ חשוב לגבי השימוש באמבטיה.

הכוונה היא לא רק לשימוש בה בכל הקשור לרחצה של גופנו, אלא גם לשימוש נוסף בה. למשל, יש כאלו שמשתמשים באמבטיה כנקודת ניקוז למי מכונת הכביסה. דבר זה יכול להביא לפגיעה בשל שימוש ממושך לא נכון, מאחר ומי הכביסה המלוכלכת מעמיסים על שכבת הציפוי של האמבטיה ומביאים לקיצור חייה או לפגיעה במראה שלה.

למרות הכול ניתן ליהנות מחידוש רציני

אילו שמכניסים את צינור פליטת המים של מכונת הכביסה לאמבטיה ישנה, יכולים לראות כיצד לאחר זמן ממושך הם יזקקו לטפל בבעיה שנוצרת באמבטיה שלהם. טיפול כזה יכול להיות ע"י שירות מקצועי של ציפוי אמבטיה במספר שכבות או אפילו הלבשת אמבטיה שמציגה התקנה של תותב איכותי על האמבטיה הישנה.

אז נתחיל מכך שנדגיש כי הטיפ הוא לא להשתמש באמבטיה הישנה כניקוז למי מכונת הכביסה. אך אם כבר עשיתם זאת כדאי שתדעו שלמרות הנזק שנגרם לאמבטיה, יש פתרון לטיפול בה מבלי שיהיה צריך להחליף אותה בחדשה. בתחום של חידוש אמבטיות, הפתרון הוא נוח הרבה יותר ואינו אורך זמן רב.

שדרוג נאה מאוד לאמבטיה בעייתית

עבודות מקצועיות של תיקון אמבטיה ישנה בגלל בעיות כמו שימוש בה כמקום ניקוז או כל שימוש לא נכון אחר, באות לידי ביטוי בתיקון הפגמים שלה, ליטוש מדויק שלה וצביעה מיוחדת שלה. עבודה כזו מציגה את החדשנות הרבה בתחום של ציפוי אמבטיות, כל עוד הדבר מבוצע ע"י מי שמתמחה בכך כבר לא מעט שנים.

מי שסובל ממראה לא נעים של האמבטיה הישנה שלו, ומי שחושב שהפתרון היחיד לטיפול באמבטיה עם חורים וסדקים הוא רק החלפה שלה בחדשה, כדאי שיכיר את האפשרות של חידוש אמבטיה ישנה תוך שילוב חיובי ביותר של תהליך מהיר יחסית,

טיפ קטן על הדרך, לא להפוך את האמבטיה ליציאת ביוב מים של מכונת כביסה.

כמו שאתם רואים בצילום בצד ימין בחלק העליון של האמבטיה מצאו פתרון לצינור של מכונת כביסה 🙂

10569157 10204211832721195 522676184 n

עד כמה ניתן לחדש אמבטיה ישנה?

שירותי חידוש שונים מסופקים לנו לגבי לא מעט מוצרים. היום אנו יכולים לראות כיצד גם חידוש אמבטיה ישנה הוא דבר אפשרי. אך נשאלת שאלה לגיטימית מצדם של לקוחות פוטנציאליים רבים בכל הקשור לשירות מעין זה. שאלה זו נוגעת להיקף החידוש שממנו ניתן ליהנות. כלומר, האם החידוש הוא רק קוסמטי (אם נגדיר כך תיקונים חיצוניים שאינם מאריכים את חיי האמבטיה הישנה) או שמדובר בפתרון יסודי.

ברגע שמדובר על שירות רציני של בעל מקצוע מנוסה, קל מיד להבין עד כמה חידוש אמבטיה ישנה הוא מהלך איכותי ומועיל ביותר. זאת מאחר ומי שמנוסה בתחום זה ומבין היטב את הצרכים של לקוחותיו מציע חידוש איכותי המבוצע בצורה מקצועית ביותר. כך, תוך שילוב של חומרים, טכניקה, כלים וניסיון נהנה כל בעל בית או דירה מאמבטיה מחודשת מרשימה ועמידה.

שינוי מרשים שמקל על בעלי נכסים רבים

חשוב להסביר עד כמה חידוש אמבטיה ישנה המבוצע במקצועיות הוא כזה שיוצר שינוי מרשים באמת. נתחיל מכך שבעלי הנכס יכולים ליהנות ממשטח אחיד ובטוח יותר לרחצה או לטבילה. זאת מאחר והעבודות השונות משפרות לאין ערוך את מצבה ההיגייני של האמבטיה הישנה, וזאת בזכות כך שמדובר בחומרי עבודה מתקדמים ומיוחדים.

השינוי האמיתי בא לידי ביטוי גם בכך שכל אמבטיה מחודשת יכולה להתמודד בקלות רבה גם מול חומרי ניקוי חזקים ביותר. אם נוסיף לכך גם את העובדה שעבודות של חידוש אמבטיה ישנה מאפשרות גם לשנות את הגוון של האמבטיה, הרי שנבין עד כמה יהיה קשה מאוד לכל בר דעת לסרב לשירות בעל יתרונות רבים כל כך.

השיטות שקיימות היום בשוק

אלו שרוצים להבין במדויק מהו שירות של אמבטיה ישנה צריכים להכיר את הטכניקות שמוצעות היום בשוק הישראלי. איש מקצוע שמתמחה בתחום זה יודע להציע למגוון לקוחותיו את הפתרון הטוב ביותר לאחר בדיקת האמבטיה. כך, התוצאה באמת עונה על הציפיות של בעלי הנכס ומשרתת את הדיירים לפרק זמן ארוך.

היום, חידוש אמבטיה ישנה (העשויה פח, יציקה או אקריל) יכול להתבצע ע"י ציפוייה במספר רב של שכבות צבע מתקדם. אך חשוב להכיר עוד אפשרות מצוינת שמציגה הלבשת תותב על אמבטיית פח ישנה. התאמת השיטה למצבה של האמבטיה היא חלק משירות כולל שבסופו מבוצעות העבודות המתאימות לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח והוא מקבל חידוש אמבטיה מקצועי ברמה גבוהה.

ציפוי אמבטיה מסוג יציקה

תפנקו את עצמכם

מדי פעם אנו רוצים לפנק את עצמנו, וכשמדובר בפינוק שמסתכם בכמה עשרות או כמה מאות שקלים אנו לא חושבים פעמיים. היום רבים לא חוששים ומחליטים לפנק את עצמכם בעזרת חידוש אמבטיה איכותי ומפנק שאינו יקר כבעבר. אין לכם מה לדאוג מאחר ולא מדובר בתהליך המוכר לכם ולכן אתם לא עתידים להיכנס לטירוף מערכות של בית הפוך וגם לא להוצאה כספית שתרושש אתכם חלילה.

אנו חיים בשנות האלפיים ואין זה אומר כי רק להיי טק יש מה להציע לנו בחידושיו הרבים. לכן חידוש אמבטיה יכול להתבצע בביתכם בצורה הרבה יותר רצינית אך גם הרבה יותר קלה מאשר בעבר. זאת הסיבה שכיום רבים מפנקים את עצמם ומזמינים חידוש אמבטיה מושלם המבוצע במקצועיות שעד שהם לא רואים את תוצאותיה הם מתקשים להאמין לה.

כי הזמן עושה את שלו

גם אנחנו כבני אדם נכנעים לאותות הזמן ולכן חידוש אמבטיה בעבור אמבטיות שכבר החלו לאבד מקסמן, עקב סימני הזמן שניתנו גם בהן, הוא מתחייב. לא נעים לראות ולא נעים להתקלח באמבטיה שכבר אינה מזכירה את ימיה היפים ולכן חידוש אמבטיה הוא מהלך שאסור להתמהמה איתו יותר מדי.

רק מי שהוא בעל ניסיון רב בתחום זה של חידוש אמבטיה יכול להרגיע את כל אלו שחוששים כי כל שינוי באמבטיה שלהם יביא עליהם רק בלגאן. בעל מקצוע שכזה יאפשר להם לסמוך על ביצועיו ולשכוח מכאבי הראש המתלווים לכל שיפוץ. חשוב לדעת כי מוצר שמתיישן בדרך כלל נזרק ונעלם אך לא תמיד זו הדרך החכמה להתנהל. חידוש אמבטיה מונע את ה"תענוג" הגדול של פירוקה והשלכתה ולכן מדובר במהלך חכם ויעיל הרבה יותר ממה שהכרתם בעבר.

תשוויצו קצת, למה לא?

ברור שהכוונה היא לא להפוך אתכם לאיזה שוויצרים מרגיזים, אך דווקא זה שתראו לחבריכם או למשפחה איך ביצעתם חידוש אמבטיה בצורה כל כך מיוחדת, יגרום להם להחמיא לכם ואולי גם להתעניין כיצד בדיוק עשיתם זאת. מאחר ומדובר בביצוע מיוחד ששונה מכל מה שהכרנו בעבר, הרי שכדאי לדעת כי התוצאות הן מדהימות ממש. חידוש אמבטיה בוצע כבר אצל לא מעט אנשים ששמחו מאוד על כך שלא היו צריכים להרוס את האמבטיה ולא היו צריכים להיכנס למסע מרגיז של בית שנמצע תחת מתקפת שיפוצים מאסיבית.

חידוש אמבטיה על ידי מקצוען המכיר את חידושי הענף, מבטיח לכם כי תוכלו לשכוח מכל מה שהכרתם בתחום זה של שיפוצים מתסכלים, ולכן הוא הופך להיות זה שמחליף את השיפוצים השגרתיים והמסורתיים שהצליחו כבר לשגע לא מעט אנשים מהשורה. לכן ביצוע נוח ויעיל יותר של חידוש אמבטיה יעניק לכם שקט נפשי גם בעבודות וגם לאחריהן, כך שלא יקרה כלום אם באמת תשוויצו מעט, מותר לכם.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות