רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

משדרגים את חדר האמבטיה

שידרוג אמבטיה קיימת

למראה הבית והסביבה שבה אנו חיים יש משמעות רבה עבורנו. לא אחת אנו מוצאים את עצמנו חושבים כמעט בצורה אוטומטית לגבי שינויים שיכולים להעניק לבית או לחדר מסוים מראה יפה יותר. ארונות אמבטיה למשל הם הזדמנות מצוינת לשדרג את מראה חדר האמבטיה, אך יחד עם זאת הם גם אפשרות לזכות ברהיט שיכול להכיל לא מעט פריטים חשובים שלא תמיד אנו מאחסנים אותם בצורה טובה.ישנם לא מעט דגמים של ארונות אמבטיה ומאז שהחלו בעלי דירות ובתים שונים לרכוש אותם הם עברו מהפך רציני והחלו להיות מיוצרים מחומרים חדשניים ובשיטות ייצור שונות. כיום רבים מבינים כי היכולת לשדרג את חדר האמבטיה שלהם היא גדולה הרבה יותר מבעבר, וכל זאת גם בזכות אותם ארונות אמבטיה, המגיעים בצורות ובצבעים שונים שמפגינים נוכחות רבה בכל חדר אמבטיה שבהם מתקינים אותם.

עיצוב שמשלב גם פונקציונאליות

כמעט עבור כולם, הדבר הראשון שאליו הם נמשכים בזמן שהם מביטים במגוון של ארונות אמבטיה, הוא העיצוב. אין ספק כי לא מעט ארונות אמבטיה מגיעים כיום בעיצוב מיוחד שקשה להתעלם ממנו. אך עם כל הכבוד לעיצוב, חשוב להבין כי בסופו של דבר ארונות אמבטיה הם גם רהיט פונקציונאלי. לכן ארון כזה שלא יוכל להכיל כמעט שום דבר אולי יהיה מרשים מבחינה חיצונית, אך למעשה הוא לא ממש יוכל לשרת את מי שרכש אותו בצורה הטובה ביותר. ישנם ארונות אמבטיה המגיעים עם יכולת להכיל לא מעט פריטים, וכשבודקים אותם לעומק קל יותר להחליט אם הם מתאימים לפריטים שאותם אנו מעוניינים לשים בהם. בפעמים מסוימות יהיו כאלו שיעדיפו שאותם ארונות אמבטיה שהם קונים יהיו בעלי יותר מגירות על פני דלתות, או להיפך. הרי הכול תלוי בהעדפה האישית ובצרכים של כל מי שמשתמש בחדר האמבטיה.

לכל דגם יש את הקסם שלו

הגיע הזמן להזכיר שעל טעם וריח אין מה להתווכח. מסיבה זו אנו יכולים לראות כיצד יש דגמים שונים של ארונות אמבטיה שלעתים מפתיעים אותנו בצורה מעט מוגזמת. חשוב לזכור כי למרות היותו של השוק הישראלי מוצף בדגמים רבים, הרי שיש להתייחס לנושא האיכות בצורה רצינית. מעבר לכך שלכל דגם יש את הקסם שלו, ובמקרים מסוימים אנו ממש מתאהבים בדגם מסוים, הרי שתמיד כדאי לבחון לעומק עד כמה אותו ארון יחזיק מעמד בחדר האמבטיה שלנו. ארונות אמבטיה אולי לא מועמסים על ידינו בהמון פריטים אך הם עדיין אמורים לשרת אותנו לא מעט שנים, ולכן עם כל הכבוד לדגם שנראה יפהפה בצורה בלתי רגילה, הרי שאם הוא לא עשוי מחומרים איכותיים, יופיו לא יעזור לו בעוד מספר שנים. ארונות אמבטיה בעלי איכות ויופי ברמות מספקות, הם אלו שישרתו כל אחד במשך זמן רב.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות