רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

5 סיבות לחידוש אמבטיות

5 סיבות ולבצע חידוש אמבטיות

היום לא מייצרים כמו פעם

מי שהקשיב לאדם מבוגר המדבר על מוצרי בני קיימא שונים יכול היה לשמוע לא אחת את המשפט "היום כבר לא מייצרים כמו פעם". אז מבלי לפגוע בכבודם ובשמם של יצרני אמבטיות שונים בעולם כולו חשוב לציין עד כמה חידוש אמבטיות הוא מהלך מצוין היום, בגלל המשפט המפורסם הנ"ל. אין ספק כי הרצון לחסוך בעלויות בצורה לגיטימית מביא לכך שלעתים מסתובבים להם בשוק מוצרים שאולי נחשבים לזולים אך האיכות שלהם די מוטלת בספק. חידוש אמבטיות יכול למנוע מצב שבו רוכשים אמבטיה חדשה ולאחר ההתקנה מגלים שהיא די ממוצעת, בלשון המעטה.

ניתן להחזיר לה את רמת ההיגיינה הגבוהה שהייתה לה

חשוב להבין שמהלך של חידוש אמבטיות יכול לטפל בבעיה שיכולה לחזור על עצמה במהירות בעת שמתקינים אמבטיה חדשה. חלק מביצוע עבודות של חידוש אמבטיות ע"י איש מקצוע רציני, כמו צ'יבי אמבטיות, הוא כזה שבו נערך חיטוי מקיף של האמבטיה בכדי להיפטר מבקטריות ששורצות להן מבלי שאנו רואים אותן בעין בלתי מזוינת. החלפת אמבטיה יכולה להעניק רק זמן קצר ללא בקטריות מאחר והן תגענה גם לאמבטיה החדשה.

אף אחד לא רוצה שבירות והרס בביתו

מאחר וכל אחד מאתנו עובד כל קשה במשך שעות רבות של היום הרי שגם כאן הנושא של חידוש אמבטיות יכול להציג יתרון חשוב ביותר. החלפת אמבטיה היא דבר שכרוך בשבירות ובהרס לא קטן שיכול גם להוביל לעבודות שיפוצים גדולות ויקרות יותר ממה שתכננתם. עבודות של חידוש אמבטיות אינן דורשות פירוק אלא רק פינוי של סבוניות או פריטים קטנים הנמצאים בחדר האמבטיה בכדי שאלו לא יפגעו מהחומרים המיוחדים שבהם משתמש איש מקצוע איכותי.

אין להתעלם מהחיסכון הכספי

אם כבר דיברו על הוצאות כספיות שיכולות להתרחב להן לפתע הרי שחשוב לדעת כי עבודות של חידוש אמבטיות הן מוגדרות ומדויקות, כך שאין הפתעות לא נעימות בשלבים שונים של העבודות. מעבר לכך אפשר גם להשוות את סך העלות של עבודות חידוש אמבטיות ולראות כי מדובר בחיסכון משמעותי אל מול כל עבודות שיפוץ מסורתיות הקשורות לפירוק, הריסה, רכישת אמבטיה חדשה, התקנה, חיפוי, וגימור.

המראה החדש שלה מזכיר רק דברים טובים


הנה היתרון החשוב ביותר שמגיע בזכות עבודות גימור מדויקות ומרשימות של בעל מקצוע איכותי המבצע עבודות של חידוש אמבטיות. צ'יבי אמבטיות ידוע בתחום של חידוש אמבטיות כבר שנים רבות, ואת מקומו כמוביל בתחום הוא קנה לעצמו לא רק בזכות השדרוג המשמעותי של עמידותה של כל אמבטיה שעליה הוא עבד אלא במיוחד גם בזכות עבודות הגימור של כל פרויקט חידוש אמבטיות שביצע. גימור ברמה גבוהה חשוב מאוד לכל בעל בית בכדי ליהנות גם ממראה מרשים.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות