רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיה בכל גודל ובכל צורה

ציפוי אמבטיה בכל דרך

בכל גודל ובכל צורה

מאחר וחלק גדול משיטות הטיפול המסורתיות בפריטים שונים ברחבי הבית כבר עברו מהעולם, הרי שניתן לראות עד כמה מהלך של ציפוי אמבטיות זוכה להצלחה רבה בקרב מי שנוצרה לו בעיה כלשהי עם האמבטיה שלו. מאחר ובכל מקצוע אנו יכולים למצוא לא מעט התפתחויות ושכלולים הרי שגם כאן בתחום האמבטיות אנו יכולים לראות כי בעל מקצוע איכותי יכול להציע לכם ציפוי אמבטיות ברמה גבוהה ביותר.

כמעט בכל בית יש אמבטיה אחת (או יותר), כשחלקן הן די בסיסיות וחלקן מפוארות ובגדלים לא סטנדרטיים. מבחינתו של בעל מקצוע רציני בתחום זה של ציפוי אמבטיות, הרי שהגודל דווקא לא קובע. אין ספק כי אמבטיות גדולות יזדקקו לכמויות גדולות יותר של חומרים ולזמן עבודה ארוך יותר, אך התוצאה הסופית תהיה מרשימה בין אם מדובר באמבטיה קטנה ונחמדה ובין אם מדובר באמבטיה ענקית שמפארת את חדר האמבטיה המיוחד שלכם.

טיפול מקיף ומרשים ביותר

ציפוי אמבטיות הוא אולי לא משהו שמוכר לכולנו מהעבר הרחוק, אך כיום הוא מספק לבעלי בתים ודירות את הפתרון האיכותי שמאפשר להם לשמור על האמבטיה הוותיקה שלהם וליהנות ממנה בצורה מושלמת עוד זמן רב. לא מעט אנשים שכבר נעזרו בשיטה זו של ציפוי אמבטיות ראו עד כמה השתפר מצבן בצורה מדהימה ממש. לא מדובר בתהליך של כמה דקות או בשימוש בחומרים פשוטים, אלא להיפך.

מאחר וכל לקוח מצפה לקבל שירות של מאה אחוז, הרי שתהליך מקצועי ואיכותי של ציפוי אמבטיות הוא כזה שבו מנקים, מחטאים, משייפים, מתקנים, ממלאים, ורק אז מצפים את האמבטיה במספר רב של שכבות צבע מיוחד. התוצאה נראית בקלות רבה, ולא צריך "עין מקצועית" בכדי לזהות את ההבדלים בין לפני הטיפול ואחרי. כך הפך ציפוי אמבטיות ללהיט לא קטן עבור דיירים רבים בישראל שנהנים משינוי אדיר לטובה.

רק יתרונות

כל מי שבוחן את הנושא של ציפוי אמבטיות מתקשה מאוד למצוא בו חסרונות כלשהם. קחו את נושא השיפוצים ותבינו לבד עד כמה מהר ניתן להגיע למצב של אי נוחות ואפילו לעוגמת נפש אדירה. כולנו מחפשים פתרונות שיהיו לא רק יצירתיים, אלא מקצועיים ומושלמים, בכדי שלא נרגיש שהוצאנו את כספינו לחינם והתאכזבנו מהתוצאות. לכן ציפוי אמבטיות הוא דבר שמי שבודק אותו, רואה עד כמה ניתן ליהנות ממנו בצורה מושלמת ומשתלמת.

אנו חיים בבתים שבהם אנו משקיעים את מיטב כספנו ואת מיטב זמננו, ולכן אנו לא מעוניינים שעבודה לא איכותית או שירות גרוע של אדם לא מקצועי, יביאו לכך שלא ניהנה מההשקעה הרבה שאנו משקיעים בביתנו. ציפוי אמבטיות המבוצע ע"י בעל מקצוע מנוסה, בעזרת כלים וחומרים הנדרשים במדויק למשימה, הוא זה שיכול להבטיח לכל לקוח שהתוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונו המלאה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות