רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

אמבטיה לבדוק את המצב

אמבטיה לבדוק את המצב שלה מידי פעם

השימוש בפריטים שונים ברחבי הבית שבו אנו גרים, יכול להיות לעתים כזה שמביא אותנו לכך שאנו לא שמים לב שהגיע הזמן לבדוק את מצבם. לא תמיד צריכים לחכות עד שפריט מסוים מתפרק לו חלילה, כך שתשומת הלב למצבם של צירי דלת ישנה, או למצבה של אמבטיה שבה נעשה שימוש רב ע"י בני המשפחה, הוא דבר חשוב. לא אחת קורה שאנו לא מקדישים תשומת לב לנושא הבדיקה, מאחר ואנו עסוקים בלא מעט עניינים במשך היום, ולבסוף אנו נפגעים מכך שעלינו להוציא לא מעט כסף בכדי להחליף פריט מסוים לגמרי. בדיקת אמבטיה בצורה פשוטה ומהירה יכולה להציג לכם את הצורך בחידושה לעתים, בכדי למנוע ממנה לאגור בקטריות מזיקות או לפתח סדקים שיכולים להתרחב ולהפוך אותה בסופו של דבר ללא שמישה. אמבטיה היא פריט חשוב מאוד בבית, וכשהיא לא שמישה אנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים, ונאלצים לנדוד למקום אחר בכדי להתקלח.

שדרוג משמעותי אינו עסק יקר

ברור לכולם כי לא כל מה שיש לנו בראש זו המחשבה על אותה אמבטיה שאותה אנו כבר לוקחים בתור דבר מובן מאליו. אך עדיין, אם לא נשקיע מעט מחשבה במצבה ולא נבדוק כיצד אנו יכולים לשדרג אותה בצורה איכותית ולא יקרה, לא נוכל להרוויח מבעל מקצוע איכותי שיגיע ויהפוך את אותה אמבטיה לכזאת ש"שינתה את פניה" לחלוטין. החשש מפני הרס של אמבטיה והחלפתה בחדשה הוא חשש מובן, מאחר ואף אחד מאתנו לא מעוניין בטרחה רבה ובכאב ראש גדול הקשור לנושא ההחלפה. אך החשיבות הגדולה בתשומת הלב שאנו צריכים להעניק לנושא השדרוג היא זו שבה אנו נחשפים לרעיונות איכותיים, כמו חידושה של אמבטיה בשיטה איכותית שאינה מצריכה את החלפתה ואת כל הבלגאן הקשור בכך. לשמחת בעלי בתים רבים בישראל ניתן לטפל בכל אמבטיה בצורה הרבה יותר פשוטה מבעבר ועדיין לזכות בתוצאות מעולות.

נוחות, היגיינה, ומראה מכובד

אנו קונים דירה או בונים בית, לא רק בכדי לרכוש נכס אלא במיוחד בכדי ליהנות מנוחות מקסימאלית. אנו עובדים קשה ומנסים לעשות הכול בכדי לפרנס את משפחותינו בכבוד, ולכן בסוף היום אנו מעוניינים להגיע למקום שקט ולנוח כמו שצריך. אמבטיה שלא הקדשנו לה תשומת לב כלל בשנים האחרונות (ובאופן טבעי השתמשנו בה לא מעט פעמים), המתפרקת לה לפתע או הופכת ללא שמישה בכל צורה שהיא, יכולה להוציא אותנו מדעתנו. לכן חשוב לדעת כי בדיקה פשוטה מדי פעם, והזמנת איש מקצוע למטרה של שדרוג אותה אמבטיה שגיליתם כי היא במצב לא טוב, יאפשרו לכם להיות בטוחים בחוזקה של האמבטיה המשודרגת. לא רק החוזק מדבר, מאחר ותזכו גם לרמת היגיינה גבוהה, לאיכות מפנקת יותר של רחצה, וכמובן למראה מכובד שיאפשר לכם לארח ובביתכם מבלי לחשוש לאי נעימות כלשהי.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

 

 

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות