רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

שיפוץ אמבטיות בצורה שפויה לחלוטין

ציפוי אמבטיה ציבי אמבטיות

שיפוץ אמבטיה בדרכים שונות

לא מעטים ניצבים לעתים אל מול הצורך בהחלטה הנדרשת לגבי שיפוץ בבית. זה לא קל וזה לא נעים וזה גם עולה כסף. מי שפוקח את עיניו ומזין את עצמו במידע חדש יכול לדעת כי זה יכול להיעשות בצורה שפויה הרבה יותר מבחינת כל האלמנטים שהוזכרו למעלה. שיפוץ אמבטיות הוא לעתים הכרחי אך גם אם החליטו בעלי הבית לא לחכות לרגע האחרון ולבצע אותו, הרי שאין הם צריכים לסבול מכך. בשיטות החדשות שקיימות כיום בענף השיפוצים אפשר לראות כי יש בעלי מקצוע איכותיים שמקדימים את האחרים ומציעים שיפוץ אמבטיות שמבטיח (ומקיים) להיות כזה שיראה לכם עד כמה הדבר קל הרבה יותר ממה שאתם מכירים. לא מדובר באיזו סיסמא או הבטחה ערטילאית, מדובר בשימוש בחומרים ובטכניקות שלא היו קיימים בעבר וכיום ניתן לבצע בעזרתם שיפוץ אמבטיות (אך רק על ידי בעלי מקצוע מתאימים כמובן) שלא יגרום לכם להרים גבה בספקנות אלא שיאפשר לכם להמליץ גם לחברים לפעול באותה צורה.

ציפוי אמבטיה ציבי אמבטיות

דגש על איכות לטווח ארוך

מתסכל לראות לעתים איך אנשים רבים נתקעים עם שיפוץ שממרר להם את החיים. לעתים חבל שהדבר הוא עקב כך שהם לא בדקו את כל האפשרויות העומדות מולם. שיפוץ אמבטיות, גם הוא תהליך שהתחדש בהתאם לשינויים הנדרשים בתחכום ובשיטות עבודה שיקלו את חייו של הלקוח המזמין את השיפוץ. עקב כך ניתן למצוא כיום בעלי מקצוע רציניים שמבצעים פעולה כוללת, של שיפוץ אמבטיות, שמביאה לתוצאות מדהימות ממש. הדגש הוא על כך שלא מדובר בשיפוץ קוסמטי בלבד, עקב כך שהוא מהיר יותר וקל יותר, ממש לא. הרעיון הוא להשתמש בכל החומרים הדרושים בכדי לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, אך גם לעבוד בשיטות שלא יפחיתו מאיכות העבודה. שיפוץ אמבטיות בצורה כזאת מביא לתוצאה החשובה ביותר שהיא האפשרות ליהנות מהשיפוץ למשך תקופה ארוכה מאוד מהאמבטיה. רק שמירתה של איכות העבודה לטווח ארוך מאוד, הופך את אותה עבודת שיפוץ לכדאית.

לא מדובר בטיפול שטחי בלבד

כשאנשים חושבים על שיפוץ, לעתים מגיע מחשבה מסוימת הנותנת להם הרגשה כאילו שהם יצטרכו לשפץ שוב פעם ולעתים בקרוב, מאחר ושיפוץ לדעתם, הוא מהלך חיצוני יותר ואינו משפר תמיד את איכות החומר או המקום, אלא יותר מדגיש עיצוב חדש ויופי מיוחד. שיפוץ אמבטיות אינו כזה.

היופי יגיע בסוף, אך בראש ובראשונה יבוצע טיפול מעמיק שיהפוך את האמבטיה לשימושית מחדש בצורה האינטנסיבית ביותר. שיפוץ אמבטיות הוא טיפול לעומק והוא אינו רק שינוי חיצוני שאחרי זמן מה יתקלף או יחשוף עבודה עם חומרים גרועים חלילה. חשוב לבצע את אותו שיפוץ אמבטיות שאתם כל כך רוצים רק אצל מקצוענים שהשימוש בחומרים הנכונים אינו זר להם.

כי הזמן עושה את שלו

לא רק אנחנו מתבגרים מידי יום אלא שגם פריטים שונים בבית, כידוע לכולנו, הופכים להיות מיושנים לאחר תקופה מסוימת. הצורך לבצע שיפוץ אמבטיה מגיע ברגע שבו כל החדר כבר נראה לכם מיושן וכל ניסיון להתעסק עם אחד הפריטים שבו יגרום להצגת תוצאה חובבנית ולא מכובדת. זה שהזמן עושה את שלו אנו מצליחים לעכל בסופו של דבר, אבל זה שאנו יכולים להיכנס לתקופה של הוצאות לא פשוטות ושל חוסר סדר ואי נוחות בבית שלנו, את זה אנו מסרבים להבין.

בעבר, חוסר ההבנה הזה היה פשוט התחמקות מהמציאות מאחר וכל שיפוץ אמבטיה גרר עמו לא מעט עוגמת נפש ומורת רוח. כיום אין צורך להתחמק מהמציאות מאחר ועבודות של שיפוץ אמבטיה יכולות להיראות אחרות מבחינת סכום ההשקעה, משך העבודות, איכות החיים בבית בזמן העבודות, ועוד דברים רבים.

מחדר עתיק לחדר של העתיד

אין כמעט שום תחום בחיים, בתקופה המודרנית שבה אנו חיים, שבו אי אפשר לבצע מהלך של עבודות, תיקונים, שדרוגים, וכל דבר אחר,בצורה קלה ויעילה יותר. האם רופא השיניים לא משתמש בגז צחוק ומאפשר לכם לעבור את טיפול השיניים בצורה שאינה מכאיבה כפי שהיה בעבר?. כך גם שיפוץ אמבטיה הוא כזה שאינו דומה יותר למה שהכרתם בתקופות שבהן כלי עבודה כבדים היו מרעידים את ביתכם ואת חייכם בכלל.

שיפוץ אמבטיה מתבצע כיום ללא הזזה של שום פריט בחדר הרחצה שלכם מאחר והשיטה הקיימת היא כזו שבה משאירים הכול במקומו ומחדשים בעזרת שיטות מתוחכמות אך לא יקרות ולא כאלו שמחזיקות רק מעט זמן. בעזרת מניפולציות שונות ומדויקות תראו כיצד חדר הרחצה מתחדש ומשתנה ללא הכר. שיפוץ אמבטיה שכזה מחזיר את הברק לאריחים ומאפשר לחזור ולהשתמש בכל פריט בחדר זה בצורה בטוחה והיגיינית.

לא צריך לעבור דירה

כשמדובר בטלוויזיה ישנה הנמצאת בסלון מפואר או בתנור בישול מקרטע המותקן בארונות מטבח יוקרתי הרי שניתן להחליפם או לתקנם ולהחזירם למקומם. אך כשמדובר בחדר שלם, שנמצא במצב שבו אתם חושבים על ההוצאות הקשורות לשיפוצו, גורם הדבר לעתים למחשבה על מעבר דירה. זו יכולה להיות טעות שמכניסה זוגות ומשפחות לעוד הוצאות מטורפות, לכן חשוב להבין כי שיפוץ אמבטיה בשיטות של היום הוא אינו דבר מסורבל, ולכן הוא כבר לא גורם לאף אחד לשקוע במחשבות מבלבלות שיכולות להזיק לעתים.

רבים כבר הבינו שלא רק שכדאי לבצע שיפוץ אמבטיה שכזה, אלא שגם ניתן להוריד את כל כאב הראש של מעבר דירה לא מתוכנן, הנובע בעיקר מהחשש להיכנס להוצאה כספית ולאי נוחות גדולים. העולם מתקדם ולכן שיפוץ אמבטיה מבלי לפרק ולשבור שום דבר הוא כזה שקוסם לרבים מבעלי הבתים בישראל.

שיפוץ אמבטיה ללא צורך בשבירה

בעבור לא מעט אנשים, שיפוץ של בית או לפחות חלק ממנו, הוא לא פחות מאשר הגשמת חלום מסוים. שיפוץ אמבטיה הוא חלק מאותן חלומות בעבור דיירי בתים רבים, אך לעתים היא יכולה להרתיע גם את אותם דיירים. הרתיעה די מובנת מאחר וגם החלום לראות כיצד משהו בבית משנה את פניו מקצה אל קצה, מתקשר תמיד לעבודות רבות ומטרידות שיכולות להפוך לתקופה לא נעימה. לכן כדאי לדעת כי בימינו שיפוץ אמבטיה יכול להיות שונה לחלוטין והרבה יותר קל ממה שחשבתם. הקדמה מביאה לתחומים רבים אפשרויות שלא היו מוכרות בעבר, ולכן ניתן לראות כי שיפוץ אמבטיה הפך בעבור כל מי שמעוניין בו, לכזה שהוא פחות מפחיד ופחות מרתיע מבעבר. שיפוץ אמבטיה מבוצע כיום בצורה יעילה וחשוב לציין שגם מהירה, וכל זאת מבלי להתפשר על התוצאה המתבקשת.

לעשות טוב לבית שלכם

כל שינוי שאתם עורכים בביתכם יכול רק להועיל לו ולהוסיף לו ניחוח חדש של רעננות ויופי. אך אם הדרך לאותו שינוי מתבקש עוברת דרך מסע ייסורים מתיש וארוך הרי שרבים מוכנים לוותר עליו. לכן איש מקצוע שבקיא בתחומו, מכיר את השיטות הנכונות לבצע שיפוץ אמבטיה מבלי להעמיס על לקוחותיו הרגשה קשה של עבודות שיפוצים מעיקות וממושכות.

הדבר די ברור, שאנשים המעוניינים לערוך שינוי בביתם יעדיפו בצורה ברורה לעבור את עבודות השיפוצים בצורה טראומתית כמה שפחות, ולכן היעזרות בבעל מקצוע שיודע כיצד לבצע שיפוץ אמבטיה, שגם עושה טוב לבית אך גם עושה טוב ללקוח בכך שאינו מטרטר אותו, היא צעד נכון וחשוב. איש מקצוע שכזה יכול להבטיח וגם לקיים, כי שיפוץ אמבטיה יפתיע אתכם ולא יכניס אתכם למעגל המסחרר של בית שכולו על הגלגלים, רק בגלל הרצון לחדש ולרענן אותו מעט.

בלי החיים הקשים של שיפוץ רגיל

תחשבו על זה, שינוי משמעותי בחלק חשוב מאוד בבית שלכם הוא אפשרי ללא בלגאן וללא חוויות לא נעימות של ערימות זבל וחומרי עבודה בכל מקום. שיפוץ אמבטיה אינו חייב להיות מעיק וכל זאת מאחר ובתחום זה יש חידושים שמסייעים ללקוחות ליהנות מראש שקט בכל הקשור לעבודות המתבצעות בבתיהם. אין זה סוד כי לאורך כל היסטוריית השיפוצים (וכמובן שגם שיפוץ אמבטיות בתוכם) היה קל למצוא מי שהיה נכנס להרפתקה זו עם חשש שבו הוא יודע רק היכן מתחיל התהליך אך הוא לעולם אינו יודע מתי וכיצד הוא יסתיים. לא מדובר רק בנושא הכלכלי שמפחיד כל אחד, עקב הוצאות שתופחות מרגע לרגע בשיפוצים מסוימים, אלא גם בכך שעבודות שמתארכות פוגעות רבות באיכות החיים ובניהול השוטף של הבית. שיפוץ אמבטיה בשיטה חדשה, מסיר כל חשש לגבי אורך העבודה או לגבי הוצאות נוספות, וכל זאת מאחר ואין צורך לפרק ולשבור שום דבר.

פתרונות

איכות החיים שלנו נפגמת רבות בזמן שאנו משפצים. לעתים כבר ממש אין ברירה ואי אפשר לחכות יותר, אז מחליטים לשפץ. שיפוץ בכל חדר בבית הוא לא נוח, אך באמבטיה הוא עוד יותר לא נוח, מסיבות כמו אלו שבהן לא נוכל אפילו להתקלח לפני צאתנו לעבודה למשל. שיפוץ אמבטיה, בעבור משפחות רבות הוא לעתים גיהינום לא קטן. הוא לוקח זמן, הוא מזהם את כל הבית והוא מטריף חלק מבני המשפחה. שיפוץ אמבטיה לא חייב להיות כזה, מאחר שכיום הוא כבר הופך להיות הרבה יותר קל ומהיר. משפחות לא מעטות כבר מברכות על כך שמקצוענים, המבינים עניין והשולטים בשיטות חדשות, הגיעו לביתם וסיימו לעבוד בהרבה פחות זמן מאשר בשיטת השיפוץ הרגילות. הדבר לא בא על חשבון עבודה איכותית כמובן ולכן שיפוץ אמבטיה שעשו, יצא לשביעות רצונם המושלמת. גם אתם יכולים ליהנות בקלות ולא לסבול משיפוץ זה.

קל הרבה יותר מבעבר

העולם לא מפסיק להתקדם ולהתחדש. אנשי מקצוע וטכנולוגיה רבים חושבים כל הזמן איך לייעל תהליכים ולהמציא חומרים שיקלו מאוד על צורת חייו של האדם. שיפוץ אמבטיה זוכה גם הוא לעדנה בכל הקשור לפיתוחים ולחידושים שמגיעים כל פרק זמן מסוים ותורמים לכך כי תהליך זה הפך להיות הרבה יותר קל מבעבר. הדבר מסייע לרבים להחליט בצורה קלה ומהירה יותר כי הגיע הזמן באמת לעשות שיפוץ אמבטיה, מאחר והחשש שלהם הופך להיות הרבה יותר קטן, עקב הידיעה כי שימוש בכלים, חומרים, וטכניקות חדשות גורמות לעבודות להיות מהירות יותר, מלכלכות פחות, וכמעט שלא פוגעות באיכות החיים כלל. מדובר בבשורה של ממש בכל מה שקשור לעניין זה של שיפוץ אמבטיה ולכן היתרונות הם ברורים ומשמעותיים. רעיון מוצלח שמסייע להקל על התנהלות חייו של אדם ברגעים מסוימים, הוא יקר ערך ולכן אין שום סיבה הגיונית להתעלם ממנו.

שיפוץ אמבטיה – כבר לא תוכלו לוותר על הרעיון

אם כבר הגעתם למסקנה כי הינכם עומדים לפני מהלך שישנה חלק מהבית, אך לא יוציא אתכם מהאיפוס למשך שבוע שבועיים, עקב כך שתוכלו להיעזר בתהליך שיפוץ אמבטיה בצורה חדשנית יותר, הרי שטוב הדבר כי כבר לא תוותרו על הרעיון לפנק את עצמכם בשיפוץ שכזה. שיפוץ בכלל וגם שיפוץ אמבטיה בפרט, הם מהלכים שמעניקים לנו הרגשה טובה בסיום העבודות.ואם העבודות הסתיימו במהרה וללא בלגאן אופייני הרי שבכך מרגיש המשפץ כי השיפוץ לא ממש הפריע לו והוא הצליח לנהל את חייו בצורה רגילה יחסית מבלי להיתקל בטראומות מיוחדות. האפשרות לבצע שיפוץ אמבטיה מהיר ויעיל מבלי לוותר על איכות העבודה הוא כזה שיכול לסייע לכם להגיע להחלטה חיובית בנוגע לשיפוץ, בצורה הרבה יותר מהירה שתמנע דחייה של החלטה בכל פעם מחדש.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות