רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

שיפוץ אמבטיה בלי להסס

בלי להסס לרגע

כמה פעמים תפסתם את עצמכם כשאתם דוחים דברים מסוימים זמן רב ולבסוף מצטערים שלא עשיתם אותם כבר. שיפוץ אמבטיה הוא כזה, שאם נעשה סקר בין אזרחי ישראל, נראה כי הוא יזכה לניקוד גבוה בנקודה זו שאנשים דוחים אותו לעתים זמן רב מדי. הסיבות הן די ברורות ולכן אפשר להגיד לעצמכם מדי פעם כי אתם צודקים בטענותיכם, אבל בכך אתם גם יודעים שבסך הכול אתם דוחים את הבלתי נמנע.

שיפוץ אמבטיה הרי לא יתבצע מעצמו ואלו שמחכים יותר מדי מגלים יום אחד כי יש להם סדק באמבטיה שמקשה עליהם את השימוש בה עד שהוא הופך אותה לבלתי שמישה לחלוטין בסופו של דבר. שיפוץ אמבטיה ממש לא חייב להיות קשה בצורה כזאת שכל מחשבה עליו תהפוך לכם את הבטן. אנו חיים בתקופה אחרת שבה איש מקצוע איכותי פועל בצורה חכמה הרבה יותר ולכן טובתו של הלקוח היא נגד עיניו.

שיפוץ אמבטיה בלי להסס

לא מזכיר את השיפוץ של פעם

הכי קל זה לשבור ולהרוס ואז באמת "לזכות" בהגדרה המאוד לא מחמיאה של שיפוץ שממרר את חיי דיירי הבית. שיפוץ אמבטיה לא צריך להיות כזה שאל הבית מגיעים עובדים רבים עם כלים כבדים והופכים את הבית למין מחנה זמני שבו הכול הפוך, מאובק, מלוכלך וכמובן גם מאוד מאוד מטריד ומרעיש. שיפוץ אמבטיה בימינו הוא כזה שבו מעניקים לאמבטיה מראה חדש לגמרי, שכל מי שרואה אותה לאחר העבודה, לא מאמין ממש למראה עיניו.

מדובר בעבודות בסגנון אחר לגמרי שמבוצעות באומנות ממש ובטכניקות שאינן מזכירות כלל אל עבודות השיפוץ של פעם. כל עבודות הניקוי, התיקונים, והשיפוץ מבוצעות בשקט רב יחסית לשיפוץ המסורתי והוותיק שהכרתם. מה שחשוב בסופו של דבר הוא שגם יתרון זה של שיפוץ אמבטיה, בכל מה שקשור לתוצאה הסופית המושלמת, הוא אדיר. אין כאן כל עניין של "חצי עבודה" או קיצורי דרך חלילה. מדובר בעבודה מסוג אחר שהיא מושלמת מבחינת התוצאות ואין על כך עוררין.

חסכון בזמן וחיסכון בכסף

עוד לא נמצא האדם שיסרב לחסוך לעצמו בזמן ולא פחות חשוב גם לחסוך לעצמו בכסף. אם נלך לפי שיטת אלו שאומרים בצדק כי זמן זה כסף, הרי שהרווח הוא כפול ומכופל. שיפוץ אמבטיה בצורה הנכונה והמקצועית יהיה כזה שיחסוך לכם זמן ויחסוך לכם לא מעט כסף. כל זאת בזמן שלאחר העבודות תכנסו לחדר האמבטיה ותחמיאו לעצמכם שעשיתם את הצעד הנכון.

שיפוץ אמבטיה מקצועי ויעיל שכזה יציג בפניכם את כל היתרונות שכל לקוח מחפש. אין צורך שהשיפוץ יימשך יותר מדי זמן ואין צורך לשבור תכנית חיסכון בשבילו. לא מעטים הם אלו המבינים זאת היום ולכן הם לא חושבים פעמיים לפני שהם מבצעים שיפוץ אמבטיה שכזה, המשפר את איכות החיים שלהם בצורה ניכרת.

מה שחשוב באמת לפני שיפוץ

ברגע שמדברים על עבודות שיפוץ כולנו מתחילים מיד לדמיין בראשנו בלגאן אחד גדול שעושה לנו כאב ראש לא קטן. אז חשוב מאוד לדעת שאפשר לחלוטין למחוק את התמונות הקשות מהראש ולהבין כי יש פתרונות איכותיים אחרים. בבתים ובדירות ברחבי ישראל כבר הבינו רבים כיצד שיפוץ אמבטיה הוא לא הדבר שאותו הם הכירו. כיום אפשר להכיר אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיודעים כיצד להציג שירות מקצועי ממוקד מאוד שמונע את ההרס ואת הטראומה של שיפוץ רגיל. איש מקצוע איכותי ומנוסה כמו צ'יבי אמבטיות מראה כיצד ניתן לשפץ כל חדר אמבטיה בצורה מיוחדת יותר ומבלי להשתגע בגלל הוצאות מטורפות או בלגאן מיותר. בזכות טכניקות העבודה המתקדמות שבהן הוא עושה שימוש בזמן שיפוץ אמבטיות יכול כל אחד לראות כיצד לא צריך לפרק את הכלים הסניטריים, לא צריך לשבור את האריחים מהקירות, ולא צריך לחכות שבועות רבים עד שחדר האמבטיה חוזר להפוך להיות מקום שבו אפשר להשתמש בכיף בכל זמן שרוצים. לעתים גם אלו שכבר הסתיימו העבודות אצלם מתקשים להאמין שעברו תקופת שיפוץ בצורה מהירה ונוחה כל כך. ההנאה מכך שעבודות של שיפוץ אמבטיה לא ארכו זמן רב ועדיין הציגו איכות ברמה הגבוהה ביותר, היא זו שמדגישה עד כמה מדובר ברעיון רציני ולא בשינוי לזמן קצר בלבד. נראה כי סיבות מצוינות אלה מושכות הרבה יותר בעלי דירות ובתים להזמין רק איש מקצוע אחראי ויעיל במקום לחוות עבודות שמפריעות בצורה קיצונית ובאופן טבעי גם עולות הרבה יותר כסף. בשנים האחרונות ניתן בהחלט להצביע על מגמה של בעלי בתים ודירות שלא רוצים להסתמך על הדרך השגרתית של שיפוץ אמבטיות. אלו שפונים לצ'יבי אמבטיות עושים זאת לאחר שהם מבינים בצורה ברורה ורצינית כי אין עליהם להרגיש לא בנוח בגלל אמבטיה סדוקה, כיורים שהצבע שלהם דהה או חרסינות שממש נראות לא טוב. היכולת ליהנות מעבודות שיפוץ מתקדמות יותר תוך מניעה של אי סדר וכד', היא כזו שקוסמת לרבים, ולכן היא מועדפת חד משמעית על שיטות עבודה אחרות.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות