רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

חידוש אמבטיה תהליך

חידוש אמבטיה  כי מדובר באחד הפריטים החשובים ביותר בבית

ברוב החדרים שבביתנו אנו מוצאים לרוב רהיטים שלא נעשה בהם שימוש, מלבד הנחת קישוטים מסוימים עליהם. אמבטיה היא פריט מעט שונה מאחר ואנו מבצעים בה את פעולות הניקוי של גופנו, שהופכים את ניקויה לקשה יותר. גם אם מדובר בפינת אוכל, הרי שניקויה אחרי הארוחה שומר על חיצוניותה בצורה מצוינת, ואם מדובר בסלון הרי שניקיון על ידי חומר מיוחד או כיבוס הכיסויים עושה את העבודה.
לא כך הדבר כשמדובר באמבטיה ולכן היא זקוקה, אחרי פרק זמן מסוים, לביצוע של חידוש אמבטיה. אין צורך להיבהל מאמבטיה ישנה שהחלה להחליד או אמבטיה אקרילית שנסדקה. כיום ניתן להזמין חידוש אמבטיה לאחד הפריטים החשובים ביותר בבית. החשיבות היא עקב כך שאם היא פגומה נתקשה מאוד להשתמש בה (בשונה מפינת אוכל שלגביה נוכל לאכול במקום אחר או לשנות קצת את הישיבה שלנו). חידוש אמבטיה נדרש גם עקב השימוש בחומרי ניקוי בעלי כימיקלים שבסופו של דבר מזיקים גם הם.

קצת על בריאות והיגיינה

אם היה לכם איזה מיקרוסקופ מיוחד בבית הייתם יכולים לראות מה מצטבר לאט אבל בטוח על האמבטיה שלכם. אל תשכחו, אתם מתנקים אבל האמבטיה מתלכלכת וגם אם מנקים בחומרי ניקוי חזקים הרי שבקטריות שונות צצות להן ומשתכנות באופן קבוע באמבטיה שלכם. חידוש אמבטיה הוא גם תהליך היגייני ולא רק עניין של שינוי עיצוב.
אלו המבינים את המשמעות של הצורך בתשומת לב תקופתית לדברים שיכולים להזיק לבריאות שלהם, מכירים בחשיבות של אותו חידוש אמבטיה. מה שלא רואים ממש מול העיניים הרי שבאמת קשה לקחת אותו ברצינות. אך כאן יש להבין את התהליך הביולוגי הבסיסי של היגיינה שאיכותה יורדת בקביעות וחסרונה יכול להזיק לנו מאוד (ובייחוד לגיל הרך). חידוש אמבטיה מתבקש אחרי תקופות מסוימות ולכן חובה של ממש להיעזר בו.

חידוש אמבטיה – כמה שיותר מהר יותר טוב

ברור שלכל דבר יש את הזמן שלו ואת התקציב המתאים שיגויס למטרתו. חידוש אמבטיה אינו תהליך מאוד יקר והוא גם עניין של חובה, כפי שראיתם, אחרי תקופת זמן מסוימת, לכן אל תחכו יותר מידי. גם אם הצורה החיצונית כבר דוחה אתכם מעט אז קדימה, הזמינו חידוש אמבטיה שיהפוך אותה לא רק לחדשה אלא כמובן להיגיינית וכזאת שתוכל לשמור על הבריאות שלכם ושל ילדיכם.
מדובר במהלך שלא מעטים מבצעים אותו היום מאחר שכבר הבינו את היתרונות הרבים שלו. חידוש אמבטיה מונע את פירוקה, קנייה חדשה, עבודה מלכלכת ויקרה, השלמות קרמיקות שנשברו ועוד טרטורים עצומים. לכן פתרון זה של חידוש אמבטיה הוא אידיאלי מבחינות רבות והרעיון הוא גם פשוט וגם מוצלח, כך שהוא הופך ללהיט בבתים רבים במדינה עקב ההתעניינות הגדולה בשיטה זו.

חידוש אמבטיה רעיון מושלם

הרצון לשנות משהו בבית הוא כל כך עז, שלעתים אתם לא מוכנים לחכות יותר ואתם מחליטים לבצע אותו, למרות שאתם בטוחים כי הדבר הולך לעלות לכם גם בעצבים לא קטנים. אז תוציאו לכם מהראש שצריך להתעצבן. מגיע לכם להתחדש ולפתוח את דלת חדר האמבטיה בכדי לראות מראה שונה ומרשים לגמרי, מבלי להתעצבן ולסבול. יש בעלי מקצוע שיכולים להציע לכם חידוש אמבטיות שיהיה שונה מכל מה שאתם מכירים. בא לכם לשפץ? אז קדימה, אל תחששו, זה ממש לא הולך להיות בלגאן ומצד שני זה הולך להעניק לאמבטיה שלכם מראה חדש בהחלט. חידוש אמבטיות הוא מהלך שמבוצע בבתים רבים והוא מעניק תחושה נהדרת לכל מי שביצע אותו על ידי בעלי המקצוע המומחים שבתחום. כל אחד אוהב להתחדש ואם חידוש אמבטיות יכול להיעשות בצורה קלה ומרשימה אז מדוע לא?

הרגשה רעננה ואחרת לגמרי

מי שגר באותו בית זמן רב, מכיר את ההרגשה כי השינוי והחידוש הם מתחייבים לאחר תקופה מסוימת. לא כל אחד רוצה או יכול לעבור דירה. את אותה דירה שלכם אפשר להפוך לפנינה של ממש. חידוש אמבטיות לדוגמא, מבוצע על החדר הכי חשוב בבית, והוא מבוצע בצורה כזאת שכל מי שנכנס לאמבטיה בפעם הראשונה אחרי חידושה, מצטער שלא החליט קודם לכן על אותו שינוי. זהו תענוג גדול לקבל הרגשה מרעננת כל כך בחדר שהשתמשתם בו כל כך הרבה, כך שבצורה טבעית הוא כבר נראה מאוד לא אסתטי, גם אם הקפדתם כמובן על הניקיון הכי רציני שלכם. חידוש אמבטיות הוא אינו ניקוי, אלא שהוא שינוי כל מראה האמבטיות על ידי חומרים ועבודות רלוונטיים לחדר אמבטיה בבית קיים שגרים בו אנשים. התוצאה מבורכת על ידי כל מי שהזמין מקצוענים בכדי לבצע חידוש אמבטיות זה, ולכן יש לא מעט שממליצים על מהלך זה.

חידוש אמבטיות – הצעה שלא תוכלו לסרב לה

מאחר ורבים מרגישים כי למצוא שיפוצניק טוב, שבאמת ירצה לעשות את העבודה ולא "יעבוד" עליהם חלילה (גם במחירים וגם באיכות החומרים) זה דבר קשה, הרי שהדבר גורם להם להימנע או לדחות את השינוי שבו הם מאוד חפצים. חידוש אמבטיות על ידי חברה מקצוענית הוא צעד נכון, מאחר וכבר בהצעת המחיר ניתן לראות כי הדבר יכול לעלות פחות מאשר שיפוץ אחר.
גם הצגת צורת עבודה זו של חידוש אמבטיות, תעיד בקלות כי מדובר בביצוע איכותי שהולך להפגין את איכותו גם בעוד שנים רבות קדימה. מי שמתעניין ברצינות ובודק את הנתונים האלו מבין כי מדובר בשיפוץ מסוג אחר שיכול בקלות לעזור לו לעשות את השינוי המתבקש. חידוש אמבטיות מקצועי ויעיל הוא אינו בר תחרות מצידם של שיפוצניקים המכירים רק את השיטות המסורתיות שמתסכלות את המשפץ בפעמים רבות.

האמבטיה משנה פנים

זהו תענוג גדול להיכנס לחדר בבית, אחרי שזה חודש בצורה משמעותית ונראה שונה לגמרי ממה שהיינו מורגלים אליו עד לאותו שינוי. כיום לא מעטים כבר מזמינים בעל מקצוע איכותי כדי שיבצע עבורם חידוש אמבטיה. אותם אנשים כבר הבינו כי כל העניין של לעשות מהפכה בחדר חשוב ובעייתי כמו חדר האמבטיה שלהם, בכדי לתת מראה אחר ולרענן את האמבטיה, יכול להיות קל ופשוט הרבה יותר.

את המהפכות צריכים להשאיר לאלו שאינם מבינים כי היום ניתן לבצע חידוש אמבטיה בצורה יעילה והרבה יותר מהירה. בעזרת החומרים הנכונים ובעזרת העבודה המתקדמת, האמבטיה שלכם תשנה פנים ותהפוך להיות בעלת מראה מרענן הרבה יותר. בין אם מדובר בחוסר ברירה ובין אם מדובר בחשק שבא לכם לבצע שינוי באמבטיה, הרי שביצוע חידוש אמבטיה יכול רק לעשות לכם טוב אם תפעלו בדרך הנכונה.

לא תמיד צריך לקנות חדשה

כשמוצר מסוים מתיישן, בייחוד בתקופה האחרונה שבה ישנם מחירים מפתים למוצרים חדשים (שלצערנו איכותם ירודה בדרך כלל עקב מחירם הזול במיוחד), אנו מיד חושבים על קניה של מוצר חדש. זו היא מחשבה טבעית ולעתים נכונה אך לא במקרה של האפשרות לביצוע חידוש אמבטיה. אמבטיה ותיקה היא מוצר אמין בדרך כלל יותר מאלו החדשות שנמכרות היום. אין תמיד צורך לקנות אמבטיה חדשה מאחר וגם כל הפעולות שצריכות להיעשות במקרה שכזה הון מסורבלות וכמו שהזכרנו מקודם, עושות מהפכה בבית.

חידוש אמבטיה מתבצע בצורה אלגנטית שלא תעשה לכם שום מהפכה בבית. כל מה שעליכם לדעת הוא שאם כבר יש בבתיכם אמבטיה ישנה שבסיסה הוא טוב הרי שלא צריך להחליפה ברוב המקרים. חידוש אמבטיה יקנה לה מראה מצוין ואפילו ישפר את המצב לא מעט. מדובר במהלך שכדאי מאוד לבצעו מסיבות רבות ולכן אל תרוצו לקנות אמבטיה חדשה מיד כשנמאס לכם מהישנה.

התוצאה מדהימה

ניתן בקלות לראות כי המצב שאליו תתקדם האמבטיה שלכם, לאחר חידוש אמבטיה מקצועי, ידגיש לכם בהבדל של שמיים וארץ, בין מצבה הקודם למצבה העכשווי. תמונה אחת שווה אלף מילים, לכן מי שרואה לאיזה תוצאה מושלמת מגיעה האמבטיה בבתים רבים, אחרי שטופלה כיאות, פשוט לא יכול להישאר אדיש.

לעתים, אנשים חוששים, ובצדק, כי טיפול מסוים הוא רק עניין של דחיית הקץ בעבור המוצר שלהם ובכך הם מרגישים כי חבל על ההוצאה הכספית של תיקון או חידוש אמבטיה, ובמקומם כדאי כבר לקנות מוצר חדש. אם היה מדובר במכשיר די.וי.די. למשל אז אולי זה נכון אך כשמדובר בפריט ותיק שיוצר בצורה הרי יותר מאסיבית וקפדנית מאיך שהוא שמיוצר היום, כמו האמבטיה הישנה שלכם, הרי שזו תהיה טעות שלא לשמור עליה על ידי חידוש אמבטיה מקצועי ואיכותי.

בעזרת הפתרון המודרני

מאחר וכל חיינו מלווים בחידושים ופיתוחים מתקדמים, הרי שבכל ענף נמצא חידוש מעניין. חידוש אמבטיות למשל, הוא תחום שבו השתנו לא מעט דברים בשנים האחרונות. ניתן אפילו להגיד כי תחום זה כמעט ולא היה קיים בעבר מאחר וכולנו היינו חייבים לפרק את האמבטיות שלנו ולהרכיב את הכול מחדש. הדבר גרם ללא מעט אי נעימויות ואפילו לחיכוכים רבים בין בני המשפחה. לכן חידוש אמבטיות הוא מהלך שקוסם לרבים מאחר והוא שונה לגמרי ממה שהיינו רגילים אליו.

המודרניזציה שוטפת כמעט כל תחום ומי שלא נעזר בחידושים שמקלים עליו, נתקע בעבר המסורבל והמתסכל. אי לכך על כולנו להיות ערניים ולהבין כי שיטות מסוימות כבר אינן אמורות להיות מבוצעות כלל מאחר ויש להן תחליף מתקדם, כך שהן פשוט נעלמות מהעולם. חידוש אמבטיות מונע את הבלגאן בכל בית ומשכיח לגמרי את השיפוצים הידועים והלא תמיד נוחים ויעילים.

תודות לשיטות חדישות

כל מי שמעוניין לקדם את שירותיו ולהקל על מי שמזמין את שירותיו חייב להמציא או לפחות למצוא שיטות חדשות וטובות הרבה יותר מאלו שהיו נהוגות עד כה. חידוש אמבטיות מתברך בשיטה שכבר אינה ניסיונית או כזאת שיש בה חשש לסיכון כלשהו, מאחר והיא כבר מבוצעת בשטח ומקלה על לקוחות רבים.

רק בעל מקצוע איכותי מבין כי לקוחותיו הם אלו הנמצאים אצלו בראש סדר העדיפויות ולכן הוא נעזר בשיטות מודרניות בכדי שאלו ייהנו משירותיו והעבודה שלו לא תוציא אותם מדעתם. חידוש אמבטיות מתאים בדיוק להגדרה של הקלה משמעותית בכל הקשור לאיכות חייו של כל משפץ במשך תקופת השיפוץ בביתו. כל זאת מאחר ואין מדובר בפירוק ושבירות מיותרות ולא נחוצות. כל מה שקיים יישאר במקומו ובכך חידוש אמבטיות יביא לתוצאות מדהימות אך ללא כל שיגעון מיותר.

תכירו, תרוויחו

עלינו כלקוחות להיות עם עיניים פקוחות ולהכיר את החידושים שקיימים בכל תחום בכדי למנוע מעצמנו עוגמות נפש מיותרות. אין זה אומר שאנו צריכים לבדוק את מדור החידושים והטכנולוגיות בכל אתר אינטרנט אלא שברגע שנזדקק לשירות מסוים כדאי שנכין את עצמנו לכך שהשיטות המסורתיות לא תמיד רלוונטיות. בכל הקשור לעניין זה של חידוש אמבטיות הרי שאם בעבר היה מישהו מציע סוג כזה של שירות, לרוב זה היה מסתכם בצביעה פשוטה או משהו דומה.

כיום חידוש אמבטיות הוא תהליך שהופך את האמבטיות שלכם לכזאת שתראה אחרת לגמרי בסיום העבודות. כל הרעיון הוא שלא תהמרו על עבודה עם תוצאות לטווח קצר, אלא שחשוב להבין כי חידוש אמבטיות מביא לכך כי האמבטיות תארכנה חיים עוד יותר, והן אפילו תזכרנה יותר את ימיהן הטובים מבעבר. בנוסף הן תחזורנה להיות איכותיות ביותר ובכך הן תשמשנה אתכם כמו שהן שימשו אתכן בעבר הרחוק.

תהליך חידוש אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות