רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

אמבטיה | אמבטיות

פתרון מצוין לפניכם

 אמבטיה היא חלק חשוב מאוד מהדירה שלנו משום ששם אנחנו נרגעים ושוטפים מעלינו את שגרת היום המפרכת. רבים מאיתנו רואים באמבטיה נקודת מפלט מחיי היום יום ולכן חשוב שסביבת האמבטיה תהיה סביבה נקיה ונעימה לשימוש. אמבטיה באופן טבעי מתבלה עם הזמן ומצטברים בה שאריות חלודה ועובש כתוצאה מהלחות הגבוהה השוררת בחדר. אין הדבר אומר כי עלינו להחליף את האמבטיה כל כמה שנים אלא כל שצריך לעשות הוא להיעזר בשירות ציפוי אמבטיה. ציפוי אמבטיה הוא שירות שמאפשר לנו להנות מאמבטיה במראה חדיש, רענן ונקי משאריות מזיקות כמו עובש וחלודה מבלי שנצטרך לסבול את נזקי השיפוץ. 

אמבטיה

ציפוי אמבטיה הוא שירות קל, נוח, מהיר וזול יחסית ביחס לשיפוץ הסטנדרטי. אין צורך להרוס את האמבטיה ולעקור אותה משלדה כדי להתקין אמבטיה חדשה, כל שצריך לעשות הוא להזמין שירות ציפוי אמבטיות ולהנות מאמבטיה כמעט חדשה תוך יממה מזמן הציפוי. ציפוי אמבטיה הוא פתרון אידיאלי עבור אנשים שלא מעוניינים לסבול את הקשיים הכרוכים בשיפוץ רגיל או לחילופין אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם כלכלית שיפוץ מסוג זה. ציפוי אמבטיות מאריך את אורך חיי האמבטיה שלכם, מנקה אותה מנזקים בריאותיים כמו עובד וחלודה והתוצאה המתקבלת היא אמבטיה במראה נקי ואסתטי.

אמבטיות יכולות להיות מקום נעים יותר בצורה די מהירה

אלמנט הזמן הוא דבר בעל חשיבות רבה כשמדובר על בעיות שמציגות אמבטיות שונות. אף אחד מאתנו לא יכול להרשות לעצמו זמן רב ללא אמבטיה תקינה ולכן כולם מבקשים למצוא את הפתרון המהיר והאיכותי גם יחד ברגע שיש בעיה באחד הפריטים החשובים ביותר בכל בית. אפשר להיות רגועים אם מבינים עד כמה אמבטיות יכולות לזכות בשירות מקצועי עי מי שמתמחה בעבודות שיפוץ וחידוש מתקדמות. הכוונה למגוון עבודות שמציג צ'יבי אמבטיות כשהוא מצפה אמבטיות ישנות ופגומות בצורה מהירה יחסית. עבודות של ניקוי, ליטוש, תיקון, חיטוי וצביעה הופכות אמבטיות רבות לכאלה ששוב כיף גדול להיכנס אליהן. בין אם מעוניינים ברחצה קצרה ובין אם רוצים טבילה ארוכה הרי שעבודות החידוש השונות  כגון ציפוי אמבטיה והלבשת אמבטיה מראות כיצד לא צריך להיכנס להרפתקה ארוכה ויקרה של שיפוצים. כשרואים כיצד איש מקצוע מגיע לחדר האמבטיה ואינו מפרק או מזיז כמעט כלום, הרי שניתן להבין מיד כיצד מדובר בשירות אחר ומתקדם הרבה יותר. כך אפשר לחזור במהרה לשגרה ולראות כיצד אמבטיות רבות משרתות אותנו אפילו טוב יותר מהצורה שבה שירתו אותנו לפני עבודות החידוש.

מתי מומלץ לשדרג ?

כל המשמעויות החיוביות של שדרוג אמבטיה הרצון של רבים לשדרג את האמבטיה שיפוץ של אמבטיה הוא לא דבר חדש עבור משקי בית רבים בכל רחבי ישראל. למרבה הצער, יש רבים שיכולים להעיד עד כמה הייתה קשה להם אותה תקופה בה שיפוצניקים שונים עבדו בביתם כשהם מרעישים ומלכלכים (לא בכוונה תחילה חלילה, אלא שאלו הדברים שמאפיינים כל עבודת שיפוצים מיושנת). חשוב להבין שהיום יש משמעות חיובית הרבה יותר למהלך של שדרוג אמבטיה. כלומר, הלבשת אמבטיה אין צורך להתחיל לחשוב מיד על אנשים בסרבלים שבאים לעבודה פיסית מפרכת בתוך בית או דירה בהם יש לעשות שינוי משמעותי באמבטיה. המומחיות של איש מקצוע כמו צ'יבי אמבטיות מראה כיצד עבודות השדרוג יהיו שונות לחלוטין ואיכותיות לא פחות.

מה לגבי הריסות ושבירות

נראה כי ההריסות והשבירות בזמן שצריך להוציא אמבטיה ישנה לטובת חדשה, הן אלה שמטרידות לא מעט את מחשבתו של כל בעל נכס, ובצדק. לכן חשוב להבין שבשיטה של צ'יבי אמבטיות שדרוג אמבטיה הוא כבר לא דבר שמחייב ניתוק של האמבטיה הישנה מהקיר וזריקתה לחלוטין לטובת יחידה חדשה (שגם היא עולה לא מעט כסף).

שדרוג אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות הוא מהלך שמבוצע בצורה אלגנטית בזכות מהלכים מקצועיים וחדשניים הרבה יותר. בשיטה זו נבדקת האמבטיה כדי להבין עד כמה גרוע מצבה, מתבצעים תיקונים שונים בהתאם, נערך חיטוי יסודי, ונצבעת האמבטיה בהתזה של מספר רב של שכבות צבע מתקדם ואיכותי מאוד.

גם לתהליך המהיר יש להתייחס

מי שלא רוצה לסבול מתהליך קשה מאוד של שדרוג אמבטיה יכול היום לוותר על החלפת האמבטיה הישנה בחדשה בזכות הסתמכות על עבודה שיש לה עוד המון יתרונות. השירות של אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות מציג יתרונות חשובים כמו מהירות, שקט, ניקיון, וגם מחיר הרבה יותר אטרקטיבי מאשר עבודות שיפוצים.

עבודות מקצועיות של שיפוץ, חידוש וציפוי אמבטיה שאותן מבצע איש מקצוע איכותי ומנוסה כל כך בעזרת כלים מתאימים ותוך ביצוע טכניקות עבודה עדכניות, מוכיחות שוב ושוב בכל פרויקט של שדרוג אמבטיה, עד כמה כל בעל נכס יכול להרוויח בגדול בכל היבט של השירות ולהתגאות שביצע את הבחירה הנכונה בשיטה הטובה ביותר היום.

זה כבר לא "טרנד"

במקרים רבים כשאנו מתוודעים למשהו חדש אנו יכולים לחשוב שמדובר ב"טרנד" חולף, ותו לא. אין ספק שלא מעט טרנדים סחפו את ארצנו בשנים האחרונות ולבסוף נעלמו כלא היו. בכל הקשור לנושא של חידוש אמבטיה ניתן בהחלט לראות שלא מדובר בטרנד. בבתים רבים בישראל כבר נהנים מאמבטיה שחודשה לה במקצועיות רבה. הדבר תורם לא רק למראה עין מושך יותר אלא גם לשיפור משמעותי באיכות החיים. בעזרת חידוש אמבטיה כל אחד יכול ליהנות מרחצה או מטבילה באמבטיה יפה והיגיינית יותר מזו שהייתה ברשותו טרם החידוש המקצועי. בכל הארץ מתרחבת השיטה החדשנית של חידוש אמבטיה, וישראלים רבים כבר ממליצים לנסות את המהלך החשוב והאיכותי הזה. מאחר והשיטה המצוינת הזו משפרת את מצבן של אמבטיות רבות כבר לא מעט שנים הרי שניתן בצורה ברורה ביותר להבין שלא מדובר בטרנד חולף אלא בחידוש שעתיד להישאר אתנו לטווח הנראה לעין

לכל סוג יש פתרון

חשוב להכיר חידושים שונים בכל תחום בכדי לראות כיצד הם יכולים לתרום לנו. אם נכיר לעומק את הנושא של חידוש אמבטיה נוכל לראות עד כמה השינוי יכול להיות מהותי בכל סוג של אמבטיה. לעתים אנו עומדים מול האמבטיה שלנו כשאנו מיואשים מאוד ממצבה וחושבים שהאופציה היחידה העומדת בפנינו היא השלכתה ורכישת אמבטיה חדשה. אלו שמתחילים לחשוב על מהלך מצוין של חידוש אמבטיה מרגישים לעתים ספק רב בקשר ליכולת של איש מקצוע לטפל בכל סוג של אמבטיה. אז נכון שיהיו מקרים שבהם האמבטיה כבר סיימה את חייה לחלוטין, אך לרוב לא זה המצב. בעזרת צ'יבי אמבטיות תוכלו לראות כיצד איש מקצוע מוביל בתחום מבצע עבורכם חידוש אמבטיה יסודי ואיכותי. כך תוכלו לראות עד כמה באמת לא מדובר בטרנד שיכול רק לשפר את מראה האמבטיה אך לא יותר מכך. צ'יבי אמבטיות הוא עסק בעל ניסיון רב בתחום זה, לכן התוצאות האיכותיות והיפות נותרות למשך שנים רבות.

מתחדשים, ולא משתגעים

ברגע שמבצעים מהלך מסוים כמו שיפוץ או חידוש, החוכמה הגדולה היא לא להיכנס למערבולת מרגיזה של עצבים, הוצאות מיותרות, או כל דבר שלילי אחר. לרוב אנו רואים כיצד כל אדם שקול חושש להיכנס למהלך מסוים אם הוא מסיק שיהיה עליו לשלם מחיר כבד מבחינות שונות. בכל הקשור לתהליך של חידוש אמבטיה חשוב להבין שמדובר במשהו שונה לגמרי. כאן יש משמעות חשובה לצורת העבודה, ולכן רבים לא חוששים ממהלך זה.

במסגרת חידוש אמבטיה אין צורך לפרק את האמבטיה ואין שום צורך להכניס את בעל הבית או הדירה להרפתקה מיותרת. ברגע שמשכילים לבחור איש מקצוע איכותי, הרי שהוא מגיע ובודק את המצב בטרם הוא מבצע ולו צעד קטן אחד. כך זוכה כל לקוח לראות עבודה מאורגנת שנעשית בעזרת כלי עבודה איכותיים וחומרי עבודה מתקדמים. התוצאה של חידוש אמבטיה בצורה הזו אינה מותירה מקום לספק.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיה,

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות