רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

האם כל אחד יכול לבצע ציפוי אמבטיות

האם כל שאחד יכול לבצע ציפוי אמבטיות?

לאפשר לעצמכם להתקלח כמו פעם
עבור דיירים רבים בבתים שונים בישראל המהלך של ציפוי אמבטיות הביא לכך שהם יכולים לחזור ולהשתמש באמבטיה שלהם ממש כמו פעם. אמבטיות רבות הופכות להיות כמעט בלתי שמישות לאחר שנים רבות של "פעילות". עייפות החומר וכל מיני פגיעות שונות או תופעות שהתפתחו משימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים מביאים לכך שהאמבטיה שלנו חייבת שינוי מהקצה אל הקצה.

חשוב לזכור כי האלטרנטיבה לאותו ציפוי אמבטיות איכותי, שבו מצפים את האמבטיה בצבע מיוחד ועמיד, היא זו שבה נאלץ להזמין שיפוצניק ולהתחיל לנסות לפענח את הסיכויים לסיום העבודות שלו בצורה איכותית. מעבר לרצון שלנו ליהנות מתוצאה סופית הרי שאנו גם לא מעוניינים לעבור חוויה מרגיזה הקשורה בעבודות שיפוצים שבהן מתבצעות שבירות ופירוקים מאסיביים.

מי יכול לבצע עבודות של ציפוי אמבטיות
בבתים רבים בישראל ניתן לראות כיצד מי שחשב צעד אחד קדימה הזמין לביתו שירות מקצועי של ציפוי אמבטיות. כך, לאחר זמן קצר יחסית וללא יצירת תוהו ובוהו ברחבי הבית, נהנו הדיירים מאמבטיה שזכתה לשדרוג רציני ביותר וכעת היא מאפשרת לכולם להתקלח או לטבול בה בצורה מהנה. ציפוי אמבטיות הוא תהליך לא פשוט שאותו חייב לבצע רק בעל מקצוע המתמחה בתחום.

מאחר ואין מדובר סתם בשפיכת צבע מסוים אלא בעבודות הכנה הכוללות חיטוי ותיקונים ובצביעה בעזרת כלים מתאימים וחומרים מתקדמים, הרי שרק אדם שמכיר את התהליך כולו יכול להציע ציפוי אמבטיות שבאמת יעניק לדיירי הבית אמבטיה איכותית ושימושית לטווח ארוך. צ'יבי אמבטיות ביצע כבר פעמים רבות את כל התהליך המיוחד של ציפוי אמבטיות והתוצאות האיכותיות נראות בשטח מיד כשהוא מסיים את הציפוי האיכותי והעבה.

הניסיון עושה את שלו
התחום של ציפוי אמבטיות הוא תחום שבו חייבים לדעת כיצד מבצעים כל חלק וחלק בו. אם עוסקים בעבודות ההכנה הרי שיש לשלב בין ידע רב, ניסיון משמעותי, ושימוש בחומרים ובטכניקות ברמה גבוהה. בזמן שמביטים על איש מקצוע רציני העושה את עבודתו נאמנה ניתן לראות כיצד הוא מביא לידי ביטוי את כל הידע, הניסיון, והמיומנות שלו בכדי להציג תהליך איכותי של ציפוי אמבטיות. הניסיון הוא חלק מכריע בתחום זה מאחר ועבודות הציפוי הן לא משהו שקיים עשרות רבות של שנים.

בעבר יכולנו רק להחליף את האמבטיה באמבטיה חדשה ולראות כיצד חצי מהבית הופך לזירת מלחמה, אך כיום בעזרת ציפוי אמבטיות אין צורך להטריח את עצמנו ואין שום צורך לסבול מבלגאן בבית. צ'יבי אמבטיות הוא בעל מקצוע מנוסה ומוביל בתחום של ציפוי אמבטיות כך שהוא צבר ניסיון רב כבר מרגע שהחלו לבצע ציפוי אמבטיות בישראל. לכן כל פרויקט שהוא מבצע הוא כזה שמציג תוצאות מעולות המדגישות מאוד את רמת הניסיון שלו.

IMG 2894

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות