רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי הוא חיים חדשים לאמבטיות

שינוי מקצה אל קצה

לא אחת אנו מזמינים בעל מקצוע לעבודה מסוימת ורואים כי בסופה לא ממש זכינו לשינוי משמעותי או לתוצאה שמראה לנו עד כמה עשינו חכם כשחשבנו כי עבודות השיפוץ יעניקו תוצאה מרעננת, חדישה, או מיוחדת. לעומת זאת, בעת ציפוי אמבטיות ניתן לראות כיצד התוצאה הסופית היא כזאת שמעניקה רעננות רבה וחזות שלא חשבנו שניתן להגיע אליה. ציפוי אמבטיות מתבצע בכל מקום שבו האמבטיות כבר אינן נראות טוב או שהן ספגו מפגעים שונים שגרמו להן לשמש אתכם בצורה לא מספקת. לעתים יש מחשבה כי כבר כלום לא יעזור וכדאי לרכוש מוצר חדש ולהחליף את הישן, אך לאחר שמכירים את התהליך המושלם של ציפוי אמבטיות, ניתן לראות עד כמה עובדה זו לא נכונה. ציפוי אמבטיות הוא אחת הפעולות שיכולה להעניק שינוי מקצה לקצה ולהראות כיצד בתהליך זול יותר משיפוץ מקיף, ניתן לזכות באיכות חיים גבוהה יותר ובהנאה מושלמת בחדר שבו אתם נוהגים להתפנק קצת במשך היום.

ציפוי הוא חיים חדשים לאמבטיות

תהליך של ציפוי אמבטיות חייב להתבצע רק ע"י בעל מקצוע העוסק בתחום זה כבר לא מעט שנים. למרות שמדובר בתהליך חדש יחסית הרי שמי שהיה בין הראשונים שהתחיל איתו, הוא האדם המתאים לבצע אותו בכל בית בישראל. אין ספק כי ללא רמת מקצועיות גבוהה, שימוש בחומרים מתקדמים, והכרת הטכניקות המתאימות למשימה זו, ציפוי אמבטיות יכול להיות לא ממש אפקטיבי. כל הרעיון הוא שעבודה על ציפוי אמבטיות לא רק תציג מראה חדש ונאה לאמבטיה שלכם אלא שגם השימוש האיכותי יותר שלו תזכו, יהיה כזה שתוכלו ליהנות ממנו במשך זמן לא קצר. בעזרת חיטוי ופעולות תיקון עם חומרים מקצועיים, ניתן להכין את האמבטיה לשלב החשוב של ציפוי אמבטיות, שהוא צביעה רב שכבתית ואיכותית המפתיעה כל אחד שמביט באמבטיה לאחר תום העבודות.

פעולה נחוצה וכדאית

כל מוצר שנמצא בביתנו מתיישן לו במשך הזמן. הרי כולנו יודעים שלעומת טלוויזיה, שהחלפת הערוצים השונים לא ממש שוחקת אותה, הרי שדלתות ומגירות של מטבח למשל, או כל פריט ש"סופג" פעולות שונות שלנו ו"זוכה" לאינספור מבצעי ניקיון אינטנסיביים שונים, יכול להגיע למצב שבו הוא מתבלה מאוד ואף הופך לכמעט לא שמיש. לכן ציפוי אמבטיות הופך לפתרון מחייב ברגע שבו אתם לא ממש נהנים מהשימוש היומי באמבטיה שלכם. חשוב גם לזכור שבזכות ציפוי אמבטיות אין צורך לפרק שום דבר או להיכנס למהומה רבתי של שיפוצים מיותרים. זאת מאחר ותהליך של ציפוי אמבטיות רק דורש מבעלי הבית להימנע משימוש קצר יחסית באמבטיה, ולאחר מכן להגיע ולראות אותה כמו חדשה ומוכנה לשימוש. מדובר ביתרון עצום שרבים מבינים כיום את משמעותו, מאחר ובמיוחד במצב של היום, שבו כולנו לחוצים בזמן ובכסף, ציפוי אמבטיות מהיר ויעיל הוא דבר שמראה לכולם עד כמה הוא כדאי.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות