רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

הלבשת אמבטיה בראש שקט

הלבשת אמבטיה בראש שקת

הלבשת אמבטיה בראש שקט

לקוחות רבים אשר מעוניינים לשדרג את מראה האמבטיה אך לא רוצים לעבור את הטרטור הכרוך בשיפוצים, בוחרים לבצע הלבשת אמבטיה, כאשר הכוונה לציפוי שמצריך מהלקוח מעט משאבים ומאמץ. עצם הבחירה באופציה הזו על פני השיפוצים, לכאורה מבטיחה ללקוח ראש שקט, ועם זאת, ישנם כמה קריטריונים שיש להקפיד עליהם כדי שזה יהיה תהליך חלק ונטול תקלות.

האם נעשתה בדיקה של האמבטיה

ראש שקט מתחיל קודם כל בבדיקות מקדימות. זה מתפקידו של בעל המקצוע שאותו זימנתם, לבדוק מהו מצבה הנוכחי של האמבטיה. בהתאם למצב ניתן יהיה לקבוע באילו חומרי ציפוי להשתמש והאם בכלל יש טעם לעשות ציפוי לאמבטיה.
למה הכוונה פעמים רבות לקוחות מנסים לשווא לשדרג את האמבטיה שלהם, למרות שזו כבר אינה ברת שדרוג, כמו למשל במקרים שבהם יש ריקבון מתקדם או חורים באמבטיה. לכן, בדיקה כזו תקבע האם הלבשת אמבטיה הוא פתרון מתאים או לא.
ומה עכשיו
ישנו תהליך ביניים נוסף שיש לעשות, לפני שמבצעים הלבשת אמבטיה, והוא הכשרת פני השטח. למה הכוונה אם האמבטיה עברה בעבר תהליך ציפוי, או אפילו תהליך בסיסי של צביעה, הרי שיש להסיר את שאריות הצבע או הציפוי, כדי להשאיר משטח 'עירום'. בשלב הבא יש ללטש את השטח ולנקותו היטב באמצעות מסירי שומנים ושטיפתם. רק לאחר שהמשטח יישטף ויתייבש היטב, ניתן יהיה לגשת לעבודה עצמה.

עבודה נקייה ומוקפדת

בעל מקצוע שעובד בצורה נקייה על אמבטיה, דהיינו דואג לכסות את כל שטח העבודה בניילונים כדי לא להתיז צבע על ארונות האמבטיה או במקומות לא רצויים בחדר, הוא בעל מקצוע שיבטיח לכם ראש שקט. הרי אם הלבשת אמבטיה בסופו של דבר תגרום לנזק לאזורים אחרים בחדר, מה עשיתם בזה לכן, חשוב להקפיד שהעבודה תתבצע בצורה מסודרת ופדנטית.

הלבשת אמבטיה ללא נזקים

כולנו מכירים את הסיטואציה המוכרת והשנואה אנחנו רוכשים מוצר חדש או עושים שיפוצים בבית, ובסופו של דבר מוצאים את עצמנו עם נזקים לאחר שאנשי המקצוע שהזדמנו לביתנו לכלכו, ריסקו או שברו מוצר שקרוב ללבנו.
ככה זה עם שינויים כאלה, תמיד יש עלויות לא צפויות שיש לקחת בחשבון, וכמעט תמיד משהו משתבש. כדי להימנע מסיטואציות כאלה כמה שיותר, ובייחוד אם השאלה היא האם לשפץ או להחליף את האמבטיה לחדשה, כדאי לשקול בחום

הלבשת אמבטיה - תהליך ללא שום נזקים.

איך זה אפשרי?
הלבשת אמבטיה הוא תהליך בטוח ונטול נזקים, היות ולא מתבצעת כאן שום עבודה דרמטית. הרי לא מכניסים כאן אמבטיה חדשה במקום הישנה, כך שאין כאן פוטנציאל לשבור שום דבר, וגם לא משפצים את חדר האמבטיה מהיסוד, כך ששום דבר לא יכול להשתבש.
אז מה זה אומר הלבשת אמבטיה היא בעצם הענקת ציפוי מחודש לאמבטיה. הציפוי הזה לא רק גורם לה להיראות טוב יותר ומאפשר לנו להחליף את הגוון שלה, אלא הוא גם הופך אותה לעמיד יותר בפני חומרי הניקוי השונים ובעצם מאריך את חייה באופן משמעותי של אמבטיה.
איך מבטיחים הלבשת אמבטיה נטולת נזקים
כדי לוודא שתהליך ההלבשה עצמו יהיה נטול נזקים, יש להקפיד על כך שבעל המקצוע יצפה את האמבטיה רק לאחר שנוקו ממנה שאריות ציפוי או צבע קודמות. בנוסף, יש לוודא שאין ריקבון או חורים באמבטיה, שיהפכו אותה מלכתחילה למועמדת לא מתאימה לציפוי.
ולסיום, יש לוודא שבעל המקצוע יפרוש ניילונים בכל החדר, על מנת שיוכל לבצע את עבודת הציפוי ללא בעיות. ציפוי אמבטיה יכול לגרום נזק במידה ולא עובדים בצורה מסודרת, שכן הציפוי יכול ללכלך גם אזורים לא רצויים בחדר האמבטיה. לכן, תמיד בקשו מבעל המקצוע להקפיד על עבודה נקייה.

 הרעיון של הלבשת אמבטיה מציג חסכון בהיבטים שונים

עבור לא מעט אנשים שגרים בבתים או בדירות, שירותים מסוימים מציגים בצורה ברורה ופשוטה מהלך חכם ואיכותי מלא מעט בחינות. אם נדבר לרגע על הלבשת אמבטיה נראה מיד עד כמה אפשר להעלים לחלוטין את המראה הלא נעים של האמבטיה הישנה, ולהציג במקומו מראה יפה ומרשים הרבה יותר.

כל הרעיון הוא להניח תותב אקרילי איכותי על אמבטיית פח ישנה (הדבר לא אפשרי על אמבטיות אקריליות ישנות), ולשנות בתוך מספר שעות את מראה האמבטיה כולה. צ'יבי אמבטיות מציע לכל בעלי אמבטיות הפח לבדוק את האפשרות להנחת תותב על האמבטיה ולהרשים את כל מי שנכנס לחדר החשוב ביותר בכל מבנה מגורים.

התותב האיכותי היא בעובי מספק והוא מגיע במידות של 150-170 סמ. אמנם הוא מקטין מעט את האמבטיה המלבנית הסטנדרטית, אך הלבשת אמבטיה כזו מונעת את החלפת האמבטיה ואת הצורך בעבודות אגרסיביות ויקרות. איכות הגימור של צ'יבי אמבטיות מציגה גם את המראה המושלם של הלבשה חדשה המחוברת היטב לאמבטיה הישנה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות