רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ליהנות מציפוי אמבטיות

משלמים פחות – מקבלים הרבה יותר

לא חסרים דברים בחייו של כל ישראלי שעליהם הוא צריך להוציא את הכסף. אנו עובדים קשה ולפעמים אנו ממש משתגעים כשאנו מבינים שנחתה עלינו הוצאה כספית לא פשוטה המערערת את התקציב של ניהול הבית. שיפוץ של אמבטיה יכול לעתים להיות כזה שרק בגלל שהאמבטיה שלנו התיישנה והחלה לקרטע אנו צריכים להזמין שיפוצניק שיחליף אותה ולשלם לא מעט כסף. גם אם אנו מוצאים שיפוצניק זול ואיכותי הרי שעבודתו המורכבת מפירוק, התקנה, אינסטלציה, קרמיקה, וכיו', הופכת להיות כזאת שיכולה להכביד על כל משק בית.

מסיבה זו ישראלים רבים כבר הבינו כיצד ציפוי אמבטיות יכול להיות כזה שיתרום להם רבות. התרומה של ציפוי אמבטיות מגיעה לא רק בזכות איכות העבודה, והזמן הקצר יחסית שבו היא מתבצעת, אלא גם בכל הקשור לעלויות נמוכות ביחס לכל שיפוץ הכולל בלגאן לא קטן כמעט בכל רחבי הבית.

ציפוי אמבטיות חייב להציג תוצאות איכותיות

בבתים רבים בישראל אנו יכולים לראות כיצד עבודות של ציפוי אמבטיות היו כאלו שסייעו רבות לדיירי הבית להימנע מהוצאות מוגזמות. מה שיפה לראות הוא כיצד עבודות של ציפוי אמבטיות הן לא רק חסכוניות אלא שהן גם מאוד מאוד איכותיות. האיכות תלויה כמובן בבעל המקצוע המגיע לבצע את עבודות הציפוי, כך שאם בוחרים בבעל מקצוע רציני והוגן ניתן ליהנות מעבודות ברמה גבוהה וגם ממחיר סביר ותחרותי בהחלט.

צ'יבי אמבטיות מבצע עבודות של ציפוי אמבטיות תוך הקפדה על הצגת תוצאות איכותיות ביותר שאינן מביאות את לקוחותיו לידי הוצאות כבדות. השירות של צ'יבי אמבטיות הוא מקצועי ביותר והוא כולל שימוש בחומרי עבודה מתקדמים, כלי עבודה איכותיים, וגם טכניקות עבודה מדויקות שמביאות לכך שהמחיר הסופי לא יפגע בניהול השוטף של כלכלת הבית.

העתיד של האמבטיה שלכם הולך להיראות הרבה יותר טוב
יש כאלו שבאופן טבעי חושבים כי כל שירות זול יחסית הוא גם כזה שיעלה ביוקר בסופו של דבר. אפשר בקלות להבין אנשים כאלו מאחר והם יודעים כי "אין ארוחות חינם" ולכן מה שעולה זול יחסית, בסוף יכול מאוד שיעלה גם ביוקר. לא כך הדבר בכל הקשור לעסק של צ'יבי אמבטיות, שבו יש הקפדה רבה על הצגת איכות עבודה גבוהה ביותר עם סיום העבודות.

ה"מוטו" שמניע את צ'יבי אמבטיות הוא להשאיר אחוריו תוצאות מרשימות שתהיינה עמידות למשך זמן רב בעתיד. אף אחד מאתנו לא יתרשם אם לאחר תקופה קצרה של עבודות שונות בביתו הוא יראה כיצד המצב חוזר לקדמותו די במהרה. לכן צ'יבי אמבטיות משתמש בכל הידע והניסיון הרבים שלו בכל פרויקט של ציפוי אמבטיות. הדבר מביא לכך שהתוצאות האיכותיות נשמרות למשך תקופה ארוכה, והלקוחות אינם דואגים מכך שהוציאו את כספם לחינם חלילה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות