רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

 חמישה עובדות על ציפוי אמבטיה

חמישה עובדות על ציפוי אמבטיה

זמן העבודה המהיר יחסית

נראה כי אף אחד מאתנו, במדינה שבה אנו רצים כל הזמן אחרי כל דבר, לא מעוניין לבזבז או להפסיד זמן יקר. ציפוי אמבטיה הוא מהלך חשוב המביא לתוצאות מצוינות אם הוא מבוצע ע"י בעל מקצוע איכותי ורציני. מהלך שכזה מבוצע בתוך זמן הרבה יותר קצר מעבודות שיפוצים רגילות הכרוכות בפירוק והרכבה של אמבטיה חדשה. ציפוי אמבטיה מבוצע כמובן על האמבטיה הקיימת כך שעבודות ברמה גבוהה מביאות לכך שהחיים בבית אינם משתנים בצורה משמעותית ובתוך זמן קצר יחסית הם חוזרים למסלולם המלא.

התיקונים המקדימים

עובדה מאוד חשובה בכל הנושא המיוחד הזה של ציפוי אמבטיה היא זו הקשורה לעבודות ההכנה המקדימות. אין שום טעם במהלך של ציפוי אמבטיה אם לא מבוצעות עבודות מקדימות שמחזירות לאמבטיה את היכולת שלה לשרת את כל מי שמשתמש בה בצורה הנדרשת. עבודות מקדימות כוללות חיטוי האמבטיה מבקטריות שמצאו להן מקום גידול מצוין, תיקון כל הפגיעות והסדקים שבה, והכנתה לציפוי שמחדש אותה בסופו של דבר. אצל צ'יבי אמבטיות עבודות ההכנה מקבלות התייחסות מקסימאלית והן מקדמות את התוצאה הסופית המרשימה.

IMG 2894

החומרים הנדרשים

עבודות של ציפוי אמבטיה מציגות חידוש מסוים הקשור לא רק לטכניקות העבודה אלא גם לחומרים חשובים. ציפוי אמבטיה אינו נעשה בצבע רגיל שמוכר לנו מצביעת קירות או למשל, מאחר ומדובר בפריט שזקוק לצבע מיוחד שיאפשר לכל מי שרוחץ באמבטיה לראות כיצד היא מתמודדות עם כמויות עצומות של מים לאורך השנים מבלי לדהות או להתקלף. צ'יבי אמבטיות, כבעל מקצוע מהשורה הראשונה, עושה שימוש בחומרי התיקון והצבע שמתאימים במדויק למטרה של ציפוי אמבטיה. כך הוא מבטיח שהשימוש באמבטיה אכן יהיה בטוח ומספק.

החשיבות של מספר השכבות

מי שכבר ביצעו עבורו ציפוי אמבטיה ראה כיצד השלב האחרון של העבודות הן אלו שבהן מבוצעת צביעה בחומרים המיוחדים הנדרשים למשימה זה. אך מעבר לסוג הצבע חשוב מאוד גם לבצע מספר רב של שכבות עם אותו צבע בכדי להגיע לתוצאה רצינית. צ'יבי אמבטיות נחשב למוביל בתחום של ציפוי אמבטיה בזכות העובדה שעם תום עבודות ההכנה הוא צובע את האמבטיה במספר רב של שכבות צבע איכותי. כל שכבה של צבע איכותי מביאה לכך שהאמבטיה תשרת את אנשי הבית זמן רב יותר ותהווה עבורם מקום נוח והיגייני לרחוץ בו.

הרבה יותר זול מהחלפה

אין ספק שבכל סוג של עבודה המתבצעת בבית שלנו אנו בודקים לא רק את איכות בעל המקצוע וחומרי העבודה, אלא כמובן גם את עלותן של העבודות. ציפוי אמבטיה הוא מהלך חשוב ואיכותי אך אף אחד לא מעוניין שהוא יהיה כרוך בהוצאה בסדר גודל לא הגיוני. לכן חשוב לדעת כי למרות השימוש בחומרים מתקדמים ולא זולים, עבודות של ציפוי אמבטיה נחשבות לזולות יותר מעבודות שיפוצים הדורשות פירוק, פינוי, שבירה, והתקנה מחדש של אמבטיה שנרכשה. כך קורה שצ'יבי אמבטיות מציע מהלך חשוב ואיכותי שהוא גם משתלם וכלכלי.

 

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות