רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

העתיד מקבל צבע חדש

העתיד מקבל צבע חדש

בכל מקום שבו אנו גרים אנו מרגישים שבא לנו לעשות שינוי מסוים לאחר שנים אחדות. זה יכול להיות כיף גדול לעשות שינוי לטובה ולראות כיצד תוצאה מסוימת מוסיפה לבית חיים ורושם. כך גם יכול להיות תהליך איכותי של ציפוי אמבטיה בכל בית או דירה. אחד הפריטים ה"עסוקים" ביותר בבית שלנו הוא זה שבו אנו נוהגים לשטוף או לטבול את עצמנו בתדירות רבה. לכן ציפוי אמבטיה הוא גם דבר מתבקש מאוד.

פעם בכמה שנים אנו מחליטים לצבוע את הבית וליהנות מצבעים חדשים המתאימים לצו האופנה. אם נחשוב על כך הרי שנראה כיצד ציפוי אמבטיה מציג בפנינו צבע מיוחד עבור האמבטיה שלנו, ולמרות שלא מדובר בצבעים צעקניים למשל, הרי שהצחור הנהדר שניתן לקבל הוא כזה שיסייע להדגיש את הרושם הטוב שהיה מהאמבטיה בעבר. את ההבדל של מהלך כזה קולטים מיד עם סיום העבודות, והצבע המרשים בהחלט עושה את שלו.

עבודה שכבתית ואיכותית

כל אחד מאתנו זוכה לשלל הצעות שונות לשירות בביתו. אנשי מקצוע שונים מציעים תיקון, החלפה, חידוש, ושאר אפשרויות לשפר את החיים בבית שבו אנו גרים. די ברור שאם רוצים לזכות בעבודה ברמה גבוהה יש להבין מה מציעים לנו בצורה מדויקת. בכל הקשור לנושא של ציפוי אמבטיה צריך לדעת מה היא עבודה מקצועית, ומה היא עבודה חובבנית שאינה יכולה להחזיק מעמד למשך זמן רב ולהשביע את רצונו של הלקוח.

העסק צ'יבי אמבטיות מציע ציפוי אמבטיה בצורה מקצועית שזוכה להצלחה רבה אצל כל לקוחותיו. עבודות הציפוי של צ'יבי אמבטיות מבוצעות רק לאחר שנבדקה האמבטיה בכל פינה שלה ונבחרה צורת העבודה המתאימה ביותר עבורה. ציפוי אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות נעשה בעזרת חומרי גלם איכותיים ועם כלי עבודה מתקדמים בלבד. בנוסף, טכניקת העבודה היא קפדנית ולכן האמבטיה מחוטאת ולאחר מכן מצופה בשכבות צבע רבות, בכדי לשרת כל אחד לטווח זמן ארוך.

נעים למגע ויפה לעין

תוצאות של עבודה איכותית ניתן לזהות בצורות רבות. בכל הקשור לעבודה של ציפוי אמבטיה הרי שניתן לבחון את איכות העבודה גם אם בעלי הבית או הדירה הם לא אנשי מקצוע בתחום השיפוצים למשל. מעבר למבט הראשון שמוכיח עד כמה גדול השינוי שעברה האמבטיה אפשר גם להתרשם בצורה מוחשית יותר מאיכותה העדכנית. אין כמו מראה עיניים, אך גם לידיים שלנו יש חלק בבדיקה החשובה.

עבודה איכותית של ציפוי אמבטיה היא כזו שמציגה לא רק מראה מרשים במיוחד אלא גם מגע נעים במשטח המצופה. המרקם העדין של האמבטיה המצופה הוא כזה שאינו מזכיר כלל את החספוס הלא נעים שלפני העבודות. לכן כל מי שכבר נהנה משירות ציפוי שכזה יודע להגיד כיצד הוא נהנה יותר לדרוך באמבטיה שלו. אין ספק שהדבר משנה את איכות החיים בכל הקשור לרחצה או טבילה, ובל נשכח שמדובר בחלק חשוב בחיים שלנו.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות