רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

האם ציפוי אמבטיה יכול לשנות כל אמבטיה ישנה

IMG 2902

האם ציפוי אמבטיה יכול לשנות כל אמבטיה ישנה?

הבתים ה"וותיקים" של ישראל
מדינת ישראל נבנתה טפח על טפח, כך שאנו יכולים לראות מקומות רבים בארץ שלא ממש תוכננו כראוי. הדבר הביא לכך שבתים ובניינים רבים בישראל נראים לא הכי טוב, כשגם הפנים שלהם זקוק לעתים לעבודות רענון שונות. בכל הקשור לאמבטיה שכבר מותקנת שנים רבות ומשמשת נאמנה את דיירי הבית לא מעט זמן הרי שגם היא זקוקה לעבודות איכותיות של ציפוי אמבטיה.

כיום, מאחר וכבר לא חייבים לפרק ולזרוק את האמבטיה הישנה הרי שהיא יכול להפוך לפנינה של ממש בעזרת עבודות מתקדמות של ציפוי אמבטיה. בעל מקצוע איכותי המגיע לבית מעט "ותיק" או לכזה שבו האמבטיה נראית כאילו היא כבר עשתה את שלה, יכול להציע שירות איכותי ביותר של ציפוי אמבטיה ולהחזיר אותה למסלול שבו היא שוב יכולה לשרת את דיירי הבית.

לראות את האמבטיה עוברת תהליך מיוחד ואיכותי

עבור לא מעט אנשים בישראל השירות של ציפוי אמבטיה הוציא אותם מצרה לא קטנה. בל נשכח כי גם אם אנו מוצאים את התקציב לרכישת אמבטיה חדשה הרי שאנו חייבים לשלם גם על פירוק האמבטיה הישנה וכמובן גם על כל עבודות השיפוץ הקשורות בכך. להבדיל מעבודות של ציפוי אמבטיה, החלפת אמבטיה היא כזו שבה יש לקחת בחשבון גם את נושא הקרמיקה והאינסטלציה, כך שבסיכומו של דבר העסק יכול להיות מאוד מאוד יקר.

בעזרת צ'יבי אמבטיה הנחשב לבעל מקצוע איכותי בתחום של ציפוי אמבטיה ניתן לראות כיצד בתוך זמן קצר יחסית וללא כל בלגאן והוצאות כספיות מטורפות עוברת האמבטיה תהליך רציני של שדרוג. צ'יבי אמבטיות בודק את האמבטיה ומבצע תהליך הכנה מקיף בטרם הוא מצפה אותה במספר רב של שכבות צבע איכותי.

ועכשיו… קדימה להתקלח (או לטבול באמבטיית קצף מפנקת)
מאחר וכל אחד מאתנו אוהב את הפינוקים הקטנים של סוף היום (מקלת טובה, התרווחות על כורסת הטלוויזיה, וכד') הרי שאנו מנסים לעשות בכול בכדי שנוכל באמת ליהנות מפינוקים אלו לאחר יום עבודה ארוך ומתיש. אך חשוב לזכור שאם לא נתייחס לאמבטיה שלנו ברצינות ולא ננסה לטפל בה כשהיא מגיעה למצב די בעייתי הרי שבסופו של דבר לא נהנה ממנה כלל, והדבר יפריע לנו מאוד.

בעת הזמנת שירות של ציפוי אמבטיה יכול כל מי ש"בונה" על מקלחת מרעננת או טבילה מפנקת בסוף היום לדעת כי הוא יכול בהחלט לסמוך על האמבטיה שלו. צ'יבי אמבטיות מבצע ציפוי אמבטיה כבר שנים רבות והוא עומד בכל הבטחה שהוא מבטיח ללקוחותיו. ההבטחה החשובה ביותר היא הפיכת האמבטיה לשמישה למשך עוד לא מעט שנים בכדי שתוכלו להתפנק בה כל אימת שתרצו. קיום הבטחה זו ע"י צ'יבי אמבטיות הוא זה שהפך את העסק לכזה שכולם סומכים עליו.

ציפוי אמבטיה בלי להרוס את הישנה

 

IMG 2902

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות