רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

עושים קפיצה קדימה

האם ניתן לחדש כל אמבטיה?

ברגע שמשנים משהו בבית אנו מרגישים כיצד אנו נהנים מסביבה מעוצבת ואיכותית יותר. כל שינוי רציני בבית הוא כזה שמעניק לנו תחושה שעשינו מין קפיצה מסוימת ושדרגנו את עצמנו בצורה מכובדת. אמבטיות הן פריטים שיכולים להעניק לכל בעל בית או דירה את ההרגשה של חדשנות ברגע שהוא משדרג אותן בצורה רצינית. שדרוג אמבטיות אינו מתבצע כיום ע"י החלפתן מאחר ויש אפשרויות אחרות ומפותחות יותר. אמבטיות נושאות בלא מעט מעמסה במשך שנות "חייהן" ולכן לעתים אנו יכולים לראות כיצד הן הופכות ללא נעימות למראה ולשימוש. המצב מביא ללא מעט מורת רוח עבור כל מי שמבקש לרחוץ או לטבול בצורה היגיינית ומהנה. לכן אמבטיות שאינן ראויות לשימוש יוצרות בעיה שחייבים לטפל בה בצורה מושלמת ולא בצורה חובבנית, מאחר וכלי זה המכיל מים, יכול להיפגע עוד יותר לאחר טיפול לא מתאים, וכך הוא לא יעניק את השיפור האיכותי שניתן להגיע אליו.

לפתור בעיות הצורה מושלמת

אף אחד מאתנו לא אוהב לראות כיצד צצה לה בעיה מסוימת, ולא משנה אם בעיה זו קשורה לעבודה, לרכב או לפריט מסוים בבית למשל. אמבטיות יכול להגיע למצב שבו הן יוצרות בעיה לא פשוטה לדיירי הבית, ומעניין לראות כיצד בעיה זו לא תמיד נגלית לעין. לכן אמבטיות שבהן סדקים או פגיעות חיצונית הן כאלו שהבעיה בהן מזוהה בקלות, אך אמבטיות שסובלות מתרביות של בקטריות הן כאלו שחשוב לבדוק אותן היטב בכדי לעמוד על חומרת הבעיה. מעבר לזיהוי חומרת הבעיה הרי שחשוב מאוד להציע טיפול שיהיה לא פחות ממושלם. אמבטיות הזוכות לטיפול מקצועי של אדם המכיר את התחום לעומק, ויכול להציע עבודות חידוש, ציפוי, צביעה, וכד' ברמה גבוהה, הן אלו שתשרודנה עוד שנים רבות ותצגנה מראה יפהפה שיאפשר לכם לחזור וליהנות ממנה כמו שצריך. רק פתרון מושלם של כל בעיה שהיא, יכול להעניק לאדם ביטחון כי הוא יכול לסמוך על התוצאה הסופית של שירות שקיבל.

חבל להמשיך להרגיש לא בנוח

מאחר ואנו מגיעים לבתינו לאחר יום עבודה ארוך, הרי שאנו מאוד רוצים להירגע. אחת האפשרויות הפשוטות והנוחות ביותר להירגע היא רחצה או טבילה באמבטיה. אמבטיות שאינן יכולות להציע לדיירי הבית את האפשרות להירגע במהרה ובקלות, הופכות יותר למטרד מאשר לכלי שבעזרתו ניתן לפנק את הגוף ולשחרר את הראש. לכן ברגע שנוצרת בעיה, חשוב לפעול בהתאם ולקרוא לבעל מקצוע שיהפוך את המצב על פיו. בעל מקצוע איכותי שבודק אמבטיות ומציע שירותים מיוחדים של צביעה רב שכבתית, חידוש מקיף, או ציפוי אמבטיה מקצועי, ימנע מדיירי הבית להרגיש שלא בנוח באמבטיה שלהם. אמבטיות נועדו להקל על חייו של כל אחד מאתנו ע"י כך שאנו מרגישים נקיים, רעננים, ומשוחררים כשאנו נעזרים בהן. מסיבה זו רבים רוכשים אמבטיות מסוגים שונים, אך כשהן סובלות מסימני הזמן לא צריך להחליפן מאחר וניתן להיעזר בשיטות השדרוג השונות בכדי להחזיר אותן למצב מעולה.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות