רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

עושים צעד בטוח

מתי ניתן לבצע ציפוי אמבטיה?

בזמן שאנו מתכננים לעשות שינוי מסוים אנו מנסים לבדוק בכל דרך כיצד לעשות את השינוי בצורה בטוחה בכדי להבטיח לעצמנו תוצאות כמה שיותר טובות ובכדי לסכן את עצמנו כמה שפחות. חדרי אמבטיה רבים בישראל מגיעים למצב שהם ממש לא מזכירים את הימים היפים שבהם יכלו הדיירים להיכנס אליהם וליהנות מחוויית רחצה מהנה והיגיינית. אמבטיה שאינה יכולה לשרת אותנו בצורה מושלמת גורמת לנו באופן טבעי להרגיש פחות נוח. בכדי שנוכל ליהנות מאותה אמבטיה שבבתינו יש צורך לעתים לעשות שינוי מסוים. יש עדיין כאלו שחושבים כי שינוי בחדר אמבטיה הוא דבר המלווה בשבירות, הריסות, ופינוי כל הפריטים שיש בחדר זה, אך אין זה נכון כלל וכלל. כיום ניתן להיות הרבה יותר בטוחים בכל מה שעושים בקשר לאותה אמבטיה בעייתית, מאחר והקידמה מציעה עבודות חידוש, צביעה, וציפוי שמותירות כל בעל בית פעור פה כשהוא חוזה בתוצאות הבטוחות שלהן.

פשטות היא החוכמה הגדולה ביותר

מי שמנסה לעבור על מחשבותיו מהעבר לגבי תכנונים שונים, יכול לראות כיצד די בקלות הוא נגרר לעתים לתהליכים מסובכים יותר או למצבים שחרגו לגמרי ממה שחשב עליהם בתחילה. לגבי אמבטיה חשוב לדעת כי ככל שעושים את העבודות בצורה פשוטה יותר, כך הן מביאות לתוצאות איכותיות יותר. אין זה אומר שבעל מקצוע איכותי לא ישתמש בחומרים איכותיים ובטכניקות מתקדמות, אך הוא יעשה זו בדרך הפשוטה והיעילה ביותר ולא המסובכת והמיותרת .פשטות היא מילה שרבים חושבים עליה כבריחה מהתמודדות עם דברים מסובכים, אך כל בעל ניסיון יודע כי הדבר הפשוט ביותר יכול להעניק תוצאה ברמה גבוהה ביותר. מבחינת מי שמבקש שאותה אמבטיה שלו תחזור להיות במצב טוב כבעבר, ואף יותר מזה, הרי שהשורה התחתונה בכל הקשור לביצועיו של בעל המקצוע היא שמעניינת אותו. כך שאם בסופן של עבודות לטיפול באותה אמבטיה שלו הוא חוזה בתוצאה מרשימה המחזיקה זמן רב, הרי שהוא פשוט קיבל את השירות הטוב ביותר

לכל אחד מגיע ליהנות

מאחר ואנו עובדים קשה במהלך חיינו אנו גם רוצים ליהנות כמה שיותר, כך שבכל הקשור לבית שבו אנו גרים אנו לא רוצים למנוע מעצמנו הנאות שונות. אך אם דיירי הבית יידעו כי עבודות שונות על אותה אמבטיה שחשובה להם כל כך הופכות את חייהם ללא נעימים, ולבסוף גם מציגות תוצאות לא רציניות, הרי שהם יעשו הכול בכדי שלא להכניס את עצמם למצב שבו הם לא ממש מרוויחים מאותן עבודות. אנו רוצים ליהנות ולהתקדם כשאנו מבצעים שינוי מסוים ולכן אמבטיה שאינה נראית טוב יותר לאחר עבודתו של בעל המקצוע, אינה תספק אותנו. אמבטיה היא פריט חשוב בכל בית ולכן רבים מקדישים תשומת לב רבה בכדי לשמור עליה ולאפשר לה לשרת אותנו עוד זמן רב. בכדי ליהנות מפריט זה בצורה אמיתית אין צורך להחליפו. אמבטיה או אגנית היא פריט שיכול לעבור עבודות שדרוג מקצועיות של אדם המתמחה בתחום ולהמשיך לשרת אתכם בצורה מצוינת.

עושים צעד בטוח

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות