רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיה רעיון יצירתי ומצוין

מה הרעיון של ציפוי אמבטיה?

ציפוי אמבטיה רעיון יצירתי ומצוין לא אחת אנו נתקלים בפתרון יצירתי שמפתיע אותנו מאוד באיכותו וביעילותו. ציפוי אמבטיה הוא אחד מאותם חידושים מקוריים שמראים לנו עד כמה ניתן לבצע שינויים מרחיקי לכת בחדר החשוב ביותר בבית מבלי להקשות על עצמנו כלל וכלל. החיפוש אחרי רעיונות שיהפכו עבודות מסובכות לפשוטות הרבה יותר, הוא זה שהביא לפתרון החשוב של ציפוי אמבטיה.

מדובר ברעיון חכם שמנסה להשריש את המחשבה הנכונה בראשם של לקוחות רבים בכל הקשור לעבודות שיפוצים שרבים נרתעים מהם. המחשבה המוכרת של שיפוצים, משתנה בקלות כשמכירים את התהליך הנהדר הזה של ציפוי אמבטיה. ברגע שמישהו מבין כי הוא לא צריך להזיז שום דבר בביתו ובכל זאת בתוך זמן קצר הוא מקבל אמבטיה שנראית לא פחות טוב מאמבטיה חדשה, הרי שברור לו כי הוא זכה בשירות שונה ואיכותי הרבה יותר ממה שהוא מכיר.

דרך קצרה ואיכותית לאמבטיה אחרת לגמרי

הזמן משחק תפקיד בעבור כל אחד מאתנו. אנו לא יכולים לבזבז רגע מיותר בחיי היומיום שלנו ולכן שירות כמו ציפוי אמבטיה הוא בעל ערך בעבור כל מי שמעוניין למנוע מעצמו בזבוז זמן מיותר בכל הקשור לעבודות שיפוצים בביתו. דרך שונה זו להביא את האמבטיה שלכם למצב מושלם מבלי לפרק אותה, היא כזו שמושכת אנשים רבים היום.

ציפוי אמבטיה יכול להתבצע רק על ידי איש מקצוע המכיר את התחום הזה של שיפוצים בשיטות מתקדמות וחדישות. בעזרת שיטה זו עוברת האמבטיה תהליך של ניקוי, חיטוי, תיקון ולאחר מכן ציפוי איכותי במספר רב של שכבות בכדי לאפשר לאמבטיה לחזור לאיכותה המקורית כמעט. כל זאת נעשה במהירות רבה יותר מאשר שיפוץ המבוצע על ידי החלפה ושבירה שיכולים גם להזיק למראה האמבטיה. ציפוי אמבטיה חוסך זמן רב אך עדיין מבוצע בצורה מושלמת שמאפשרת לכולם ליהנות מאמבטיה איכותית מבלי להחליפה.

ציפוי אמבטיה - זה הרבה יותר מצבע

מי שחושב כי צבע הוא פתרון שמתאים רק לכיסוי משטחים כמו קירות במטרה להעניק להם מראה אחר ותו לא, הרי שבמקרים מסוימים טעות בידיו. בכל הקשור לתהליך זה של ציפוי אמבטיה, השימוש בצבע אינו מזכיר כלל את כל מה שאנו מכירים בתחום הצבע. בעולם יש סוגים רבים של צבעים והשוני הוא לא רק בכל הקשור לגוונים השונים, אלא גם לרמות הציפוי שהם מסוגלים להעניק.

צבעים רבים יכולים פשוט לצפות משטחים מסוגים שונים ולהפוך אותם לעמידים ומוגנים הרבה יותר. בעבודות של ציפוי אמבטיה ניתן לראות כי הצבע שבו משתמש איש המקצוע הוא מסוג מיוחד בכך שהיכולת שלו לצפות משטח שאמור לעמוד בתנאי רטיבות קשים ביותר, היא עצומה. ציפוי אמבטיה במספר שכבות של צבע שכזה, עושה את האמבטיה לכזאת שניתן להשתמש בה כמו לפני שהתיישנה והפכה ללא נוחה ולא היגיינית לשימוש שוטף.

אופן ההכנה

ציפוי אמבטיה מהווה תחליף להתקנה של אמבטיה חדשה עם עבודת שיפוץ נלווית. מדובר על פתרון מושלם, זול ועמיד לאורך זמן לטיפול באמבטיות ישנות, סדוקות או כאלו שיש להן עובש. עם צ'יבי אמבטיות העבודה נעשית במהירות, בצורה נקייה ובמחיר נמוך שכל אחד יכול להרשות לעצמו.

ציפוי אמבטיה מקנה מראה חדש ואסתטי לגמרי. מדובר בתהליך חשוב מכיוון שהאמבטיה מהווה מקור עיקרי להצטברות חיידקים וחלודה בגלל הרטיבות התמידית שיש בה. מעבר לחלק האסתטי, ציפוי אמבטיה מבית צ'יבי מאריך את חיי האמבטיה בצורה משמעותית.

התהליך של ציפוי אמבטיה מקצועי

תהליך ציפוי אמבטיה מתחיל ב:

1. בהסרה של השכבה הישנה לקראת הציפוי החדש. בעזרת התזה מדויקת נוצרת שכבה חדשה של ציפוי לאמבטיה,

2. ניקוי יסודי והכנה

3. בחירה בגוונים שונים כגון: לבן שלג, אפור, ורוד, תכלת או כל צבע אחר שיכול להתאים לעיצוב חדר האמבטיה.

4. במסגרת התהליך, בצ'יבי אמבטיות משתמשים בכ-15 שכבות ציפוי כדי להגיע לתוצאה ברמה הגבוהה ביותר.

תהליך ציפוי אמבטיה חוסך עבודת שיפוץ רצינית לפירוק והתקנה של אמבטיה חדשה, הן מבחינה כספית והן מבחינת הזמן, המהירות וניקיון. התהליך של צ'יבי אמבטיה לציפוי אמבטיה בהתזה מבטיח עבודה

•  יעילה 

•  מקצועית

•  ללא שבירות

• פינוי מיותר או נזק כלשהו. בסיום התהליך החדר נשאר נקי וללא שאריות של התזה. לאחר ציפוי האמבטיה, יש לחכות כ-24 שעות עד שהכול מתייבש לפני שמתחילים להשתמש באמבטיה המחודשת והמהממת שלכם.

התהליך עם צ'יבי אמבטיות

הלקוחות שלנו תמיד יוצאים מופתעים כאשר רואים את האמבטיה שלהם לפני ואחרי. בזכות ניסיון רב, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בענף וזמינות גבוהה, הלקוחות שלנו זוכים לעבודה באיכות חסרת פשרות כבר לא מעט שנים שאנו פועלים בענף.

זמן העבודה של ציפוי אמבטיה מקצועי מבית צ'יבי לוקח עד 3 שעות. בסיום העבודה, תקבלו גם כמה טיפים לשמירה על האמבטיה החדשה שלכם לאורך זמן.

ב'ציבי אמבטיות הכול עובד ביעילות ומהירות. שילחו לנו תמונה עם האמבטיה שלכם לווצאפ וקבלו מאיתנו בתוך זמן קצר ביותר הצעת מחיר ראשונית לביצוע ציפוי אמבטיה בהתזה. בפנייה אלינו תוכלו לקבל מענה מהיר לכל השאלות שלכם, לרבות קביעת מועד לביצוע ציפוי אמבטיה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיה

איך לבחור בעל מקצוע מתאים?

כיצד לבחור ציפוי אמבטיה

אנשי מקצוע רבים בתחום האינסטלציה והשיפוצים גילו בשנים האחרונות את האפשרות לבצע ציפוי אמבטיה בכדי לחדש את המראה שלה במינימום זמן ועלות – מה שקוסם ללקוחות רבים שמודעים לחשיבות של אמבטיה רעננה ואיכותית כמו גם לחיסכון בעלויות הגבוהות. לכן, חשוב לזכור שכמו בכל תחום אחר, תחרות גורמת גם לנוכחות של חובבנים אשר יביאו לתוצאה גרועה. מומלץ להימנע מאנשי מקצוע אלו ולבחור אחרים בקפידה.
המהות שבביצוע הלבשת אמבטיה היא חידוש המראה, התחושה והשימוש בה על ידי תהליך שכולל כמה שלבים חשובים שיוף השכבה החיצונית משומן ומלכלוך, תיקון נקודתי והזתה של חומרים מיוחדים וחזקים. אנשי מקצוע אמינים יפרטו בפני הלקוח את השלבים השונים ואת החשיבות של כל אחד מהם לתוצאה הסופית. חובבנים לעומתם, ישימו דגש רק על מהירות העבודה ועל מחיר זול – מה שלא יבטיח שכבה עמידה ואחידה כמצופה. חומרים מיוחדים.

ציפוי אמבטיה רעיון יצירתי ומצוין
ציפוי אמבטיה רעיון יצירתי ומצוין

כיצד לבחור בעל מקצוע ?

מומלץ לבדוק על בעל המקצוע במדיה ולראות שיש עליו ביקורות טובות.
ציפוי אמבטיה נעשה על ידי חומרים מיוחדים לנושא אשר צריכים לעבור אישור לשימוש, לא נמצאים ברשתות השיווק ובעלי תו תקן ספציפי. חובבנים לא ידאגו לעבוד עם חומרים שכאלו, ולכן התוצאה הסופית לא תהיה איכותית ועמידה לאורך זמן. במקרים אלו, סביר כי לאחר הלבשת אמבטיה זאת יופיעו במהרה כתמים חדשים או שיתגלו הישנים, והאכזבה תהיה גדולה, כמו גם בזבוז הכסף על איש מקצוע שאינו ראוי לכך.
איש מקצוע אמין לא יתעקש על ביצוע ציפוי אמבטיה בכל מקרה אם הצנרת והמערכות השונות סיימו את חייהן, או במצב קשה במיוחד של האמבטיה אשר ציפוי לא יכול לשפר, ימנע איש המקצוע מלהמליץ על כך.

ציפוי אמבטיה הוא אמנם פתרון מצוין ברוב המקרים אך לא בכולם ולא בכל מחיר – איש מקצוע אשר לא יבחן את הנושא בקפדנות הוא חובבן ככל הנראה, ומומלץ שלא לשכור את שירותיו.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות