רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיה מהיר

ציפוי אמבטיה מהיר

יש למה לצפות

למי שעוד לא מכיר את הפעולה המיוחדת והחשובה של ציפוי אמבטיה, כדאי שיידע כי ברגע שהאמבטיה בבית מתחילה להיראות לא ממש טוב, ניתן לטפל בה ביעילות ולהחזיר לה את הימים היפים שלה. להבדיל מברז שדולף מעט או מתנור שלא מחמם בצורה מושלמת, בעיה באמבטיה יכולה ליצור לא מעט מורת רוח לכל דיירי הבית.

לעתים אנו ממש לא שמים לב לסדקים או לשריטות שמכערות את האמבטיה, עד שלבסוף זו כמעט קורסת לחלוטין והופכת לפריט מכוער שכמעט בלתי ניתן להשתמש בו. מדובר בבעיה לא קטנה מאחר והיא יכולה להכניס כל בעל בית או דירה להוצאה לא קטנה ולתהליך לא נעים של שיפוץ. זו הסיבה החשובה ביותר שמצביעה על כך כי עליכם להכיר את הנושא של ציפוי אמבטיה. בעזרת עבודה מקצועית תוכלו ליהנות בצורה מהירה יחסית משיפור משמעותי במצבה ומהנאה גדולה יותר מכל טבילה או רחצה. לכן יש למה לצפות.

 

מהיר, זהיר, ואיכותי

כמובן שלא כל אדם יכול לבצע עבורכם . מדובר בתהליך מקצועי שבו יש להיעזר בכליי עבודה איכותיים ובחומרים מיוחדים. לא ניתן לקחת כל צבע ובעזרתו לעשות ציפוי אמבטיה שיישאר זמן רב, אם בכלל. לכן יש להיזהר ממצב שבו אתם מוותרים בשמחה על שיפוץ גדול ויקר, אך מצד שני לא זוכים לשום תמורה, והאמבטיה שלכם נראית רע כבר אחרי שבעל המקצוע עוזב את הבית.

ציפוי אמבטיה מקצועי יכול להיעשות רק ע"י מי שמכיר את התחום וביצע זאת כבר פעמים רבות בעבר. אדם מקצועי יעשה את העבודה במהירות רבה יותר מאשר כל עבודות שיפוץ שהן, ויהיה זהיר ביותר, בכדי לא לפגוע במבנה האמבטיה שלכם. חשוב לדעת כי ציפוי אמבטיות נעשה ללא פירוק, שבירות, הריסות, או כל מה שמזכיר שיפוץ רגיל. האיכות שלה ניתן להגיע בכל ציפוי אמבטיה מקצועי, היא גבוהה והיא מעניקה ללקוח הנאה גדולה מפריט חשוב זה עוד שנים רבות.

למצוא את הפתרון המושלם

בכל פעם שצצה איזו בעיה מסוימת ברחבי הבית, אנו מיד חוששים מכך שגם נצטרך לשלם כסף רב, ושחלילה גם לא נזכה לפתרון מושלם. יש לא מעט אנשים המחשיבים את עצמם ומציגים את עצמם כבעלי מקצוע, וגם אם הם לא מבקשים סכומים גדולים עבור העבודה שלהם, הרי שהם גם לא מספקים פתרון איכותי לבעייתו של בעל הבית.

ציפוי אמבטיה למשל, הוא דבר שאם הוא נעשה בצורה מקצועית הוא מספק פתרון מושלם. ציפוי אמבטיה לא בא כדי לשכנע את הלקוח לסמוך על פתרון זמני או חלקי, אלא שהוא דבר שתוצאותיו האיכותיות נשארות למשך תקופה ארוכה. כל חישוב של עלות מול תועלת יכול להציג במהרה את היתרון של הזמנת עבודה  במקום פירוקה והתקנת אמבטיה חדשה במקומה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות