רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיות תהליך

מהו התהליך הנכון לציפוי אמבטיה?

הדעה הרווחת אודות ציפוי אמבטיות, היא כי שחזור או שיפור עמידותה ואורך חייה של אמבטיה הוא עבודה ארוכה למדי ויקרה מאוד. סיבות אלו מהוות גורם מרתיע עבור בעלי ובעלות בתים המעוניינים לשפר את מראה האמבט שלהם, גם אם ברור להם כי יש צורך אמיתי בתהליך ציפוי אמבטיות. מחשבה זאת על תהליכי ציפוי אמבטיה היא מוטעה מיסודה, כאשר מתרחשת השוואה בין מחירי אמבטיות מול תהליכים שונים של ציפוי אמבטיות. ציפוי אמבטיה ממוצע עולה בסביבות שש מאות שקלים, לעיתים מעט יותר. זאת, לעומת מחיר של כמה אלפי שקלים לאמבטיה חדשה לחלוטין, שבעצמה תזדקק לציפוי אמבטיה ותחזוקה שוטפת.

ציפוי אמבטיות משמעויות בתהליך

במהלך התהליך של ציפוי אמבטיות, החלוקה הכלכלית של הוצאותיכם, למעשה כוללת את חידוש כלל האמבטיה (כלומר, את כלל האמבט, לא של חדר האמבט כולו). מכיוון ששימוש תכוף באמבטיות (והרי ניקיון הוא הכרחי לכל בן תרבות) גורם לבלאי הנובע מאבנית או מחומרי ניקיון שונים לבית, הבאים במגע עם האמבט ופוגעים בעמידותו ובחוזקו ובכך מעלים את האפשרות של התפוררות ציפוי הקראמיקה שלו. במקרה של נזק כזה, קניית אמבט חדש היא אפשרות, אך מחיר אמבט כזה יכול להרקיע שחקים לאלפי שקלים. זאת, לעומת ציפוי אמבטיות.

התהליך הכולל של ציפוי אמבטיות כולל מספר שלבים. השלב הראשון, הוא אומדן כללי והערכה כללית של סוג הנזק שנגרם לאמבטיה, תוך התאמת הציפוי ועצם התהליך לסוג הפגיעה וסוג האמבט והחומרים ממנו הוא מורכב. לאחר הערכה בסיסית ובמידה שמדובר בנזק שהוא לא מבני לאמבטיה (מה שיצריך אולי הלבשת אמבטיה אקרילית חופפת אם האמבטיה עצמה במצב של התפוררות חלקית), התהליך של ציפוי אמבטיות ימשיך לגירוד ושיוף של אבנית ומשקעים מעל פני האמבט (כלומר, ציפוי אמבטיות מכיל טיפול הכרחי בנזקי מים), בתור חלק מהתהליך המכין לציפוי עצמו. לאחר מכן, יתבצע איטום של חורים או שברים באמבטיה, בהנחה ומדובר בנזק מבני או נזק חלודה קל יחסית (אחרת, יהיה צורך, שוב, בהלבשת אמבטיה).

התהליך הבא בשרשרת הפעולות של ציפוי אמבטיות הוא של ציפוי האמבטיה בחומר בסיס חם, בעזרת מדחס מקצועי המותאם לתהליך, במספר שכבות. כמות השכבות הממוצעת בתהליך של ציפוי אמבטיות הוא לרוב של ארבע עד חמש שכבות חומר. לאחר מכן, מגיע החלק המסיים של התהליך, הכולל ריסוס האמבט בעד עשרים שכבות שונות של חומרי ציפוי מחוסמים המעניקים משנה חוזק לאמבט כולו ולאחר מכן חיטוי של האמבט. תהליך זה, על אף שנשמע ארוך, הוא קצר ביותר ואף זול, כפי שצויין. אם כן, ציפוי אמבטיות הוא תהליך אלטרנטיבי ויעיל בהרבה במקום המתנה מייגעת לאמבטיה חדשה ויקרה. זאת, בעוד מראה האמבטיה המצופה יהיה זהה למראה של אמבטיה חדשה ויוקרתית. מינימום הוצאות תמורת מקסימום תוצרים.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות