רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיה מקצועי

ציפוי אמבטיה מקצועי

ציפוי אמבטיה למראה מרשים

גם אם מצבה של האמבטיה שלכם לא הגיע למצב שבו אתם כבר לא אוהבים להסתכל על המראה שלה, הרי שלעתים חידוש הוא דבר מחייב. ציפוי אמבטיה מאפשר לכם לחדש את האמבטיה שלכם בקלות רבה. מדובר בתהליך של ניקוי, הסרת בקטריות וציפויה מחדש בחומרי צבע איכותיים שיעניקו לה מראה חדש ויהפכו אותה להיגיינית ונוחה הרבה יותר לשימוש. כשמבצעים ציפוי אמבטיה חוסכים המון זמן, כסף, עצבים, לכלוך ועוד דברים מעיקים אחרים שנעשים בהחלפה של אמבטיה למשל. לכל חסכון כזה יש משמעות מאחר ואנו משנים משהו בבית שבו אנו גרים, ולכן המשמעות של אי נוחות ואפילו רוגז ועצבים היא מטרידה, ובצדק. ציפוי אמבטיה הוא תהליך שמבוצע כיום בבתים רבים בישראל והוא מחדש אמבטיות רבות בצורה כזאת שלעתים קשה להאמין עד כמה הביצוע היה מהיר ואיכותי. לא כל שינוי בבית (במידה והוא מבוצע בצורה נכונה) חייב להיות כזה המלווה בתסכול שגורם לכם להתחרט על ההחלטה שלקחתם

ציפוי אמבטיה – צריך להודות לטכנולוגיה

.בכל פינה שאליה נסתכל, גם אם לא נהיה מומחים לתחום מסוים, נראה את נפלאותיה של הטכנולוגיה. כיום בכל חומר פשוט שאנו משתמשים יש תרכובות שהומצאו על ידי מדענים ואנשי פיתוח ומחקר בחברות גדולות. ציפוי אמבטיה הוא ייחודי בכך שמדובר בצביעה על ידי צבע חזק ועמיד שפותח בכדי לאפשר מצב שבו לא יתקלף או יינזק.

אמבטיה היא כלי שמשתמשים בו בצורה אינטנסיבית ומנקים אותו בצורה קצת מוגזמת לעתים, כך שצבע לא איכותי לא ישרוד זמן רב. ציפוי אמבטיה הנעשה על ידי אנשי מקצוע המכירים את התחום והוא עמיד מאוד ואף מאריך את חיי האמבטיה. זהו תהליך מושלם שבו האמבטיה הופכת לחדשה, אך לא רק מבחינה חיצונית, אלא שגם תיקוני החורים או הסדקים שהיו בה לפני אותו ציפוי אמבטיה, מאפשרים לה לשרת אתכם עוד שנים רבות, לא פחות מאמבטיה חדשה.

ציפוי אמבטיה – לא מדובר בהתפשרות

יש כאלו המתעניינים בתהליך מיוחד זה של ציפוי אמבטיה, ומשום מה עולה להם המחשבה בראש כי מדובר בעניין של התפשרות. החשש כי צביעה או ציפוי, על פני קנייה של מוצר חדש היא סוג של פשרה, אינו נכון במקרה זה. יש פעמים רבות שבהם התיקון או השיפוץ אינו כדאי מאחר ועדיף לקנות מוצר חדש או לבנות משהו חדש, מאחר וכבר אין הבדל בעלויות והתוצאות שתגענה תהיינה טובות אלף מונים.

תהליך של ציפוי אמבטיה הוא אינו צביעה בלבד, מאחר וכפי שהוסבר, קודם כל מתקנים את האמבטיה (שבהשוואה לאמבטיות אקריליות פשוטות רבות שנמכרות היום, היא הרבה יותר חזקה וטובה) ורק אז מצפים אותה. ציפוי אמבטיה הוא תהליך שמביא למין יישור קו של איכות האמבטיה לרמה של אמבטיה חדשה, חזקה, שמישה מאוד, ולבסוף גם מעוצבת ומרשימה.

שלבי העבודה של ציפוי אמבטיה מקצועי:

שלב א: ליטוש ידני להסרת השומנים והאבנית מהאמבטיה.

שלב ב: חיטוי האמבטיה.

שלב ג: תיקון ואטימת המכות, החריצים והשריטות.
תהליך שבסופו האמבטיה תיראה יפה ואחידה שיהיה ניתן לצפות אותה.

שלב ד: לאחר ליטוש, חיטוי ותיקון האמבטיה מכינים את האמבטיה לציפוי
כאשר החרסינות, הרצפה וכל הכלים הסינטריים מוגנים בפני ההתזה.

שלב ה: זהו שלב התחלתי תהליך של ציפוי אמבטיה בהתזה בלבד.
כאשר מתיזים כ – 15 שכבות ציפוי מקצועי.

שלב ו: סיום הציפוי וניקיון שטח חדר האמבטיה.

זמן יבוש תהליך ציפוי אמבטיה מקצועי הינו כ – 24 שעות מסיום העבודה
כאשר בזמן זה מומלץ לא להיכנס לחדר האמבטיה
כלל כיוון שיש לפעמים אבק ומים בחדר האמבטיה וזה מזיק לציפוי בזמן היבוש.
את תהליך ציפוי אמבטיה מקצועי ניתן לבצע במבחר רב של גוונים כגון:
פרגאמון, ורוד, אפור, תכלת, לבן שלג ועוד.
לאחר ציפוי אמבטיה מקצועי הלקוח מקבל בסיום העבודה תעודת אחריות בכתב.

צ'יבי אמבטיות מתמחה ב ציפוי אמבטיה בהתזה לכל סוגיי האמבטיות

ציפוי אמבטיה – שומרים על איכות החיים

ציפוי אמבטיה זו דרך נהדרת לשמור על האמבטיה שלנו יפה נקייה וזוהרת לאורך שנים. למה לנו בעצם לשמור על האמבטיה שלנו? ובכן, האמבטיה היא פריט בעל השפעה מכרעת על איכות החיים שלנו. מה יותר כיף מאשר לחזור הביתה אחרי יום מפרך בעבודה, למלא את האמבטיה במים חמים ולתת לגוף הכואב להתאושש ולראש הטרוד להתנקות.
כמו כן, האמבטיה היא הפריט הדומיננטי ביותר בחדר הרחצה ולכן בעלת חשיבות מכרעת במראה הכללי של החדר הזה ובקביעת האווירה שהוא משרה.
אנו משתמשים באמבטיה כל יום ולפעמים אפילו מספר פעמים ביום. כל אלו מחייבים אותנו לטפל באמבטיה בצורה קבועה, לתקן פגמים שמתגלים בה ולשמור על ניקיונה.
אך כמה שלא ננסה לשמור על האמבטיה שלנו, הזמן והשימוש היום יומי נותנים את אותותיהם. בשלב זה או אחר מתחילים להצטבר עליה שומנים ואבנית. אין ספק שפחות נעים להיכנס לאמבטיה מלאה באבנית ולכן אסור להשלים עם מצב שכזה. ציפוי אמבטיה מקצועי נועד בדיוק למקרים כאלו. כל מה שצריך לעשות כדי להשיב את האמבטיה למצבה המקורי הוא למצוא חברה מקצועית ואמינה המעניקה שירותי ציפוי אמבטיה ולתת לה לבצע את מה שהיא הכי טובה בו.

כל השלבים של תהליך ציפוי אמבטיה

ציפוי אמבטיה הוא תהליך הדורש מיומנות מקצועית ולכן כדאי לבחור חברה ותיקה ואמינה בתחום. כדי שתוכלו לערוך את הבדיקות הנכונות ולשאול את השאלות הרלוונטיות עליכם להבין מה בדיוק קורה בתהליך של ציפוי אמבטיה. זהו תהליך הבנוי משישה שלבים כאשר השלב הראשון הוא ליטוש האמבטיה. זהו למעשה שלב הכנה בתהליך של ציפוי אמבטיה ובמסגרתו מגרדים ומשייפים את האמבטיה בהתחלה בצורה ידנית ולאחר מכן בצורה כימית.
השלב השני בתהליך הוא שלב החיטוי ואחריו מגיע שלב חשוב בתהליך ציפוי אמבטיה, שלב המילוי והכיסוי. זהו שלב בו ממלאים ומכסים שברים או חלודה בחלל האמבטיה. שלב זה הוא קריטי משום שאם רוצים להשיג ציפוי אמבטיה איכותי אזיי הוא חייב להיות מבודד משברים או חלודה. המילוי והכיסוי מתבצעים באמצעות חומרי איטום מתחממים המותאמים למורכבותו של השבר או הסדק.
השלב הרביעי כולל את הכנת חדר האמבטיה להתזת חומר הציפוי כאשר הרצפה, החרסינות וכל הכלים בחדר מוגנים מפניו.
בשלב החמישי מגיע תהליך ציפוי האמבטיה לשיאו בהתזת חומר הציפוי. בתחילה מותזת שכבת היסוד על ידי מכשירים מתקדמים ביותר. שכבה זאת מהווה את הבסיס לקליטת 15 שכבות הציפוי שמותזות מעליה. הציפוי יכול להגיע במספר רב של גוונים, על פי טעמו של הלקוח.
השלב השישי בתהליך ציפוי אמבטיה הוא ניקוי חדר האמבטיה שלאחריו יש לחכות 24 שעות עד להתייבשות החומר.
בתום 24 שעות ניתן לחזור אל אמבטיה זוהרת ונקייה ממש כמו ביום שבו קנינו אותה.

שלבי העבודה של ציפוי אמבטיה אפוקסי:

שלב א: ליטוש ידני להסרת השומנים והאבנית.

שלב ב: חיטוי האמבטיה.

שלב ג: תיקון ואטימת המכות, החריצים והשריטות.
תהליך שבסופו האמבטיה תיראה יפה ואחידה.

שלב ד: לאחר ליטוש, חיטוי ותיקון האמבטיה מכינים את האמבטיה לציפוי
כאשר החרסינות, הרצפה וכל הכלים הסינטריים מוגנים בפני ההתזה.

שלב ה: זהו שלב התחלתי תהליך של ציפוי אמבטיה בהתזה בלבד.
כאשר מתיזים כ – 15 שכבות ציפוי מקצועי.

שלב ו: סיום הציפוי ונקיון שטח חדר האמבטיה.

זמן יבוש תהליך ציפוי אמבטיה בהתזה הינו כ – 24 שעות מסיום העבודה
כאשר בזמן זה מומלץ לא להיכנס לחדר האמבטיה
כלל כיוון שיש לפעמים אבק ומים בחדר האמבטיה וזה מזיק לציפוי בזמן היבוש.
את תהליך ציפוי אמבטיה ניתן לבצע במבחר רב של גוונים כגון:
פרגמון, ורוד, אפור, תכלת, לבן שלג ועוד.
לאחר ציפוי אמבטיה הלקוח מקבל בסיום העבודה תעודת אחריות בכתב.

צ'יבי אמבטיות מתמחה ב ציפוי אמבטיה אפוקסי לכל סוגיי האמבטיות

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות