רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

איטום אמבטיה או איטום סביב אמבטיה

מניעה אמיתית של צרות בעתיד

כל בעל נכס שסבל מנזילות של מים למקומות כמו סדקים או חריצים באזור האמבטיה שלו ימליץ לאנשים אחרים לעשות משהו כמה שיותר מהר בטרם יסבלו מריחות לא נעימים, מרטיבות מסוכנת, וממראה מכוער. אחד המהלכים הטובים ביותר במקרה כזה הוא איטום סביב אמבטיה שמראה שאם הוא מבוצע ע"י איש מקצוע שמתמחה בעבודות כאלה, כל בעל נכס יכול לחזור ולישון בראש שקט, כמו שאומרים.

כשמדובר על רמת מקצועיות גבוהה של איטום מעין זה, קל מאוד לראות כיצד בתוך זמן קצר מאוד האמבטיה הופכת למקום שאפשר להשתמש בו בצורה מלאה וללא כל חשש מחדירה של מים לסביבותיה. איטום סביב אמבטיה שמבוצע בצורה מקצועית הוא לא פשרה ולא כזה שמחזיק רק זמן קצר, אלא שמדובר במהלך חיובי מאוד שכל בעל נכס צריך להכיר אותו בצורה רצינית ולהתייחס אליו בצורה חיובית.

בין איכות החומרים לאיכות העבודה

על מנת שניתן יהיה ליהנות מרמה גבוהה של שירות מעין זה יש להכיר את האלמנטים השונים שיוצרים בסופו של דבר את התוצאה המתבקשת עבור כל בעל נכס, גם אם מדובר על אדם תובעני וקפדני מאוד. נתחיל מכך שאיכות חומרי האיטום חייבת להיות גבוהה מאוד מאחר ולא מדובר על איטום של סדקים בקיר פנימי בבית, אלא על אמבטיות שמיוצרות מחומרים שונים וצמודות לקירות שמרוצפים בדרכים שונות.

אם מדובר על חומרים מתקדמים בשירות של איטום סביב אמבטיה, רואים בעלי הנכס כיצד הם יכולים ליהנות מכל רחצה למשך לא מעט זמן. אך מעבר לעניין חומרי העבודה, יש להתייחס גם לאיכות העבודה. כלומר, אנו צריכים להבין שרק בעל מקצוע שמציג הן מיומנות גבוהה, הן סבלנות רבה, הן היכרות אמיתית עם תחום זה, הן עבודה עם כלי עבודה נכונים, והן ניסיון רב, הוא זה שיציג לכל אחד איטום סביב אמבטיה בצורה מושלמת.

למה איטום כזה נחוץ כל כך?

לאחר שנים רבות של מגורים בכל נכס שהוא אנו יכולים לזהות כיצד מוצרים ופריטים שונים הופכים לכאלו שפחות מהנה להשתמש בהם. כך למשל, אם אנו מדברים על אמבטיות אקריליות בישראל, אנו רואים כיצד איטום שלהן לאחר מספר שנים הוא דבר חשוב. היום איטום הלבשת אמבטיה אקרילית מסייע לבעלי נכסים רבים להימנע מהוצאות לא פשוטות של עבודות שיפוצים גדולות ומציג בפניהם אפשרות אמיתית של חיסכון.

ניתן למנות לא מעט סיבות מדוע רבים חושבים בחיוב על מהלך מעין זה. נתחיל מכך שלאחר מספר שנים מראה האמבטיה האקרילית יכול להיות רע מאוד הן בגלל שימוש ממושך והן בגלל שימוש בחומרי ניקוי שונים. בנוסף, לעתים אנו מדברים על איטום אמבטיה נגד רטיבות מאחר וללא איטום כזה רואים אלו הגרים בדירה מסוימת או בבית קרקע כלשהו שהם סובלים מנזילות למקומות בעייתיים ולאחר מכן מהופעתן של פטריות ועובש.

כיצד האיטום מתבצע בפועל?

היום אנו יכולים לזהות את היכולת של איש מקצוע שמתמחה בתחום זה להציע את עצמו בצורה רצינית ולשנות לחלוטין הן את המראה של אמבטיה האקרילית והן את רמת האיטום שלה. כך היא תספיק להיראות מכוערת וכך היא גם תמנע בזבוז של מים וריח לא נעים. אך כשאנו עוסקים בנושא חשוב כל כך כמו איטום ציפוי נגד רטיבות עלינו להבין בצורה כמה שיותר מדויקת כיצד הדבר עובד ועד כמה ניתן ליהנות מתוצאה שבאמת תעמוד בציפיות.

איש מקצוע שעוסק בתחום זה כבר לא מעט זמן מציג לכל לקוח שלו חומרים אקריליים איכותיים ומתקדמים מאוד איתם ניתן לאטום אמבטיה אקרילית בצורה מרשימה מאוד. תוך עבודה על תפרים בעייתיים, על סדקים, ועל מרווחים שונים איטום אמבטיה אקרילית יוצר גישור מספקת ומחסום של איטום מצוין. כך אין צורך לחשוש מבעיות כפי שציינו לעיל, וכך ניתן ליהנות מכל רגע שבו רוצים להתפנק באמבטיה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיה

 

13407284 1039657882750178 4268487204124111207 n

12108713 994776523904981 7637964147168855355 n

 

 

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות