רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

שירותי חידוש, ציפוי, תיקון ושיפוץ אמבטיות אמבטיות

שוכחים מהשיטות המוכרות והמרגיזות

לעתים זה מצער לראות כיצד מי שלא פוקח את עיניו נשאר מעט מאחור בכל הקשור לחידושים חשובים בתחומים שונים. אנו יכולים לעבור ליד בית בעיר כלשהי ולראות כיצד מפרקים חצי מקירות הבית רק בכדי להחליף אמבטיה "מסכנה". כיום כבר לא עובדים בשיטות הישנות והמאוד לא נוחות הללו ואין ממש צורך לפרק אמבטיות ולפגוע באיכות החיים של דיירי הבית.

אמבטיות הן דבר חשוב ואנו לא יכולים לראות כיצד הן מתחילות להתיישן ולהפוך למכוערות, לחלשות, ואף להרבה פחות היגייניות מבעבר. מסיבה זו אנו מנסים למצוא פתרונות לאותן אמבטיות מתיישנות בכדי שלא נצטרך לחוש בהרגשה לא נעימה בכל פעם שאנו נכנסים לרחוץ בהן או לטבול בהן. אם בעבר האופציה היחידה הייתה רכישת אמבטיות חדשות הרי שכיום יש לא מעט דרכים להחזיר להן את החיים ואת היכולת לשרת אותנו בצורה נאמנה גם עוד שנים רבות קדימה.

חשיבותו של שילוב מנצח

לא מעט בעלי בתים בישראל כבר שמעו את המושגים ציפוי אמבטיה , שיפוץ, חידוש, ותיקון אמבטיות. מדובר במהלכים שתורמים רבות לבעלי בתים בכמעט כל היבט הקשור להתנהלות משק בית רציני בישראל. אם דואגים לבדוק ברצינות רואים כיצד אמבטיות יכולות לחזור לרמה הגבוהה שבה הן שירתו אותנו בעבר בתוך זמן קצר יחסית. כל זאת יכול לקרות אם נעזרים ומסתמכים על בעל מקצוע מהשורה הראשונה בלבד.

בעל מקצוע איכותי יציג שילוב חשוב בדרך לטיפול מקצועי בכל אותן אמבטיות "מקרטעות" ויביא ליצירת תוצאה סופית שלעתים קשה להאמין לה כשרואים אותה. צ'יבי אמבטיות מספק שירותי חידוש, ציפוי, תיקון ושיפוץ אמבטיות תוך התמקדות בכל שלב ושלב עד לתוצאה הסופית המושלמת. צ'יבי אמבטיות מציג ידע רב, חומרים מתקדמים, טכניקות עבודה חדישות, כלי עבודה מיוחדים וניסיון שעושה את ההבדל בינו לבין בעלי מקצוע אחרים.

האמבטיה שלכם ממשיכה אתכם הלאה

מרתק לראות כיצד מי שהבין את היתרונות העצומים שבסוגי השירותים הנ"ל מזהה למשל את האפשרות שאין צורך לפרק ולזרוק אמבטיות אלא שאפשר פשוט להמשיך ליהנות מהן לעוד זמן רב. מי שבודק את הנושא רואה כי מדובר במהלך שמציג תוצאה מושלמת ולא "חצי עבודה" או "קיצור דרך" שגורם לכך שאין ממש כל תמורה לעבודות השיפוץ, הציפוי, התיקון, וכן הלאה. את תוצאות העבודות השונות לגבי אמבטיות בישראל ניתן למצוא בלא מעט בתים בערים שונות במדינה.

התוצאות כבר נראות בשטח כך שהטכניקות החדישות הן מוכחות והן מביאות לרמה גבוהה של אמבטיות שעוברות שינוי משמעותי וגם להנאה של בעלי הבתים. ההנאה מגיעה גם בזכות שילוב חשוב של עבודה קצרה יחסית, הימנעות מהרס ובלגאן, וכמובן גם עלות סבירה המציגה תמורה נאה בהחלט. צ'יבי אמבטיות מציג שילוב מוצלח שכזה עבור כל מי שנעזר בשירותיו והמוניטין הרב שלו מעיד על כך.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות