רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

סוגי אמבטיות

שירות לכל סוגי האמבטיות !

עיצוב הבית הוא תחום שרבים בישראל כבר לא מתייחסים אליו כדבר זניח, אלא לדבר שמתחדש כל הזמן ולכזה שיכול לשדרג את מראה הבית עשרות מונים. אנו משקיעים לא מעט כסף בבנייה, בשיפוצים, או ברכישה של בית, ולכן רכישת פריטים מדגמים שונים ומחומרי יצור מסוימים יכולה להעניק לכל מבנה רמה גבוהה של עיצוב פנים. אם נתייחס לחדרי האמבטיות הרי שנראה כי סוגי אמבטיות שונים מוצעים לצרכן הישראלי כמו אמבטיות פח, יציקה, אקרילית, פינתית, ועוד. כמובן שמגוון רחב של סוגי אמבטיות מסייע גם למי שמעוניין למצוא פריט איכותי, חזק, עמיד, ואמין יותר, אך עניין העיצוב הוא דבר שמהווה משקל לא קטן בעת כל רכישה. ככל שהקדמה עושה את שלה ניתן לראות כי סוגי אמבטיות רבים יותר נמצאים בשוק מסחרי רחב כמו זה של מדינת ישראל והדבר מעניק יכולת בחירה חשובה לכל לקוח. גם אם בחירה בין סוגי אמבטיות שונות יכולה להיות מעט ארוכה ומעייפת הרי שחשוב לזכור כי המגוון הרחב יכול להבטיח רכישה מוצלחת יותר ולכן הסבלנות משתלמת.

אמבטיה יציקה

יש לא מעט בתים בישראל שעדיין ניתן למצוא בחדרי האמבטיה שלהם אמבטיה יציקה ותיקה. אמבטיה יציקה היא פריט חזק ביותר המוכר לכל מי שבנה או רכש את ביתו כבר בתקופת קום המדינה. נראה כי יש רבים ה"שומרים אמונים" לפריט זה מאחר והוא נחשב למאסיבי ביותר ולכזה שיש לו נוכחות משמעותית בחדרי אמבטיה רבים בישראל. מדובר בפריט ששוקל לא מעט, כמה עשרות קילוגרמים, שעשוי ממתכת כבדה יצוקה ומצופה באמאייל בכדי לשמור על האמבטיה מלחות ומרטיבות.

כיום יש בתים בישראל שבהם אותה אמבטיה יציקה כבר לא נראית במיטבה, מאחר והיא כבר ישנה מאוד ועייפות החומר נראית עליה בצורה של סדקים, חריצים, ולעתים אף פגיעות לא פשוטות. אלו המעוניינים ליהנות מאמבטיה ברמה גבוהה רואים כי כיום יש להם אפשרויות בחירה גדולות יותר המאפשרות להם להחזיר לחדר האמבטיה את המראה היפה והרענן. אין ספק כי מי שהכיר את יכולותיה של אמבטיה יציקה יודע כי מדובר בפריט מ"הדור הישן" וככזאת היא ידועה בעומס העבודה שבה היא יכולה לעמו

אמבטיה אקרילית

אחד הפריטים המוכרים כיום כמעט בכל חדר אמבטיה בישראל היא אמבטיה אקרילית. מאחר וכיום אנו חיים בעולם הרבה יותר מתקדם הרי שמוצרים רבים הפכו לכאלו המיוצרים בעזרת חומרי גלם קלים יותר אך די חזקים בכדי לעמוד במשימות שונות. לא מעט מוצרים שהיינו רגילים לראות בעבר ככאלו המיוצרים ממתכות, מיוצרים כיום מחומרים אקריליים המבוססים על דבקים וחומרים קלים. אמבטיה אקרילית היא זו שתפסה את מקומה של אמבטיית הפח הותיקה והמוכרת, ונראה כי היא עושה שירות טוב בבתים רבים בישראל. אלו הרוכשים אמבטיה אקרילית ומעוניינים להכיר טוב יותר את המגוון הקיים של פריט זה, חשוב שיכנסו לחנויות שונות או לאתרי אינטרנט מסוימים המתמחים במכירת כלים סניטריים וילמדו מעט על הסוגים השונים של אמבטיות אלו. אמבטיה אקרילית יכולה להיות כזו שמגיעה בעוביים שונים, וכמו כן היא גם יכולה להגיע עם חיזוקים מסוימים כמו מסגרת מתכתית הבנויה בחלק התחתון של שפת האמבטיה בכדי לאפשר למי שמתקין ומשתמש בסוג מסוים של אמבטיה אקרילית לבטוח בחוזק שלה.

אמבטיה פח

אמבטיות ניתן למצוא בלא מעט דגמים ואף ממספר חומרי יצור. לא אחת אנו יכולים לראות כי מי שנכנס לחנות גדולה לכלים סניטריים או לאתר אינטרנט המכבד את עצמו, יכול להתבלבל מהמגוון הרב שמוצע לו. לכן יש להכיר מעט לעומק את סוגי חומרי הייצור ואת סוגי הדגמים של אמבטיות מסוימות בכדי לדעת מי מהן תוכל להתאים במדויק לחדר האמבטיה שלכם. אמבטיה פח נחשבת לאחת האמבטיות החזקות ביותר בשוק ויצרניה מעניקים לה אחריות ארוכת טווח שיכולה להגיע גם לשלושים שנה.

אמבטיה פח היא מוצר חזק שיכול לעבוד לאורך שנים מבלי להראות כל סימני "עייפות", ולכן יש רבים המעדיפים אמבטיה פח על פני כל דגם מתקדם או חדיש של אמבטיה אחרת. חוזקה של אמבטיה פח נובע מהעובדה שהיא מיוצרת מפח בעובי מכובד שלא יתעקם במהרה מכל מכה או בגלל שימוש לא סביר. חוזק הוא דבר שחשוב ללקוח ממוצע הרוכש אמבטיה פח בכדי לדעת כי גם ממדיו הגדולים של אחד מבני המשפחה לא יהוו משימה קשה לעמידותה של האמבטיה שלו.

כמה עולה אמבטיה?

ככל מוצר הקיים בשוק, גם לאמבטיות יש מגוון של איכויות וחומרי ייצור מהן הן עשויות וגם מגוון מחירים תואם. כמה עולה אמבטיה,
היא אולי שאלה קצרה אך התשובה עליה היא די מורכבת. ישנן אמבטיות מפח, אמבטיות יציקה ואמבטיות אקריליות, כך שסוג החומר גם משפיע על המחיר.
מעבר לכך אנו מזכירים לכם כי צ'יבי אמבטיות מציע לכם להיעזר באחד מתוך מגוון השירותים שהוא מציע, כגון ציפוי אמבטיה, חידוש אמבטיה ועוד. השאלה כמה עולה אמבטיה, מתאימה לקניית אמבטיה חדשה, אך זה לא תמיד הפתרון הנכון.
בל נשכח כי רק מעט מדגמי האמבטיה הם סטנדרטים וכל השאר מגיעות בגדלים שהעיצוב מחייב אותן למידות שונות ומשונות.
פינוי מקום לאמבטיה חדשה הוא לעתים הרפתקה מסובכת ומיותרת.
כל אחד יעשה את השיקול שלו אך אסור ללכת עם הראש בקיר בזמן שאתם יכולים להקל על עצמכם.אז גם אם אתם מבררים כמה עולה אמבטיה, הרימו טלפון לצ'יבי אמבטיות ובדקו את המחירים ואת הכדאיות של העבודות האיכותיות שהוא מבצע.מחיר אמבטיה מתחיל מ-600שח ויכול להסתיים ב- 8000שח מחיר האמבטיה נקבע על ידי איזה חברה מייצרת את האמבטיה ומאיזה חומר היא עשויה. קימות שלוש סוגי אמבטיות והם: אמבטיה מסוג יציקה. אמבטיה מסוג אקרילי. ואמבטיה מסוג פח.

איך אפשר לדעת כמה עולה אמבטיה?
הדרך הכי טובה לדעת כמה עולה אמבטיה היא ליצור קשר עם יצרני אמבטיות ולקבל הצעות מחיר. כיום ניתן לצפות אמבטיות ולחסוך את עלות האמבטיה וגם לחסוך את השיפוץ בחדר האמבטיה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות