רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

הבעיות השונות שמציגה האמבטיה

בעיות נפוצות של אמבטיות

אם יש פריט אחד בבית שלנו שבו נעשה שימוש אינטנסיבי ביותר הרי שזו היא אותה אמבטיה נחמדה שעוזרת לנו מאוד להתרענן בכל רגע שאנו מעוניינים בכך. אין ספק שללא אמבטיות חיינו היו נראים שונים לגמרי מאחר ובעולם המודרני אנו פוגשים אנשים רבים ובאופן טבעי אנו גם שואפים להיראות במיטבנו בכל פגישה ובכל פעם שאנו יוצאים מהבית. לכן אמבטיה גם מצליחה להתיישן לעתים בצורה קיצונית מאוד לאחר שמשפחה מרובת ילדים עשתה בה שימוש רב או לאחר ניקיונות בחומרים שונים, גם אם חלקם בטוחים ואיכותיים.

שמירה על פריט חשוב כמו אמבטיה היא משימה פשוטה בעיקרון אך נראה כי לאורך השנים תמיד צצות להן בעיות שונות. כך, יחד עם העובדה שהזמן עושה את שלו אפשר בהחלט לגלות כיצד אמבטיות שונות מציגות סימני חלודה או סדקים למיניהם. תופעות אלה אינן יוצרות רק סלידה מהמראה אלא שהן גם משפיעות לא מעט על היכולת שלנו לעשות שימוש מרבי בכל אמבטיה שהיא. כמובן שאף אחד מאתנו לא מעוניין לרחוץ או לטבול במקום שבו לא רק המראה אינו מרשים, בלשון המעטה, אלא שהוא גם מסכן את בריאותנו מסיבות שונות.

בין אם מדובר בסדקים שיכולים להפריע לתנועה חופשית בסוגים שונים של אמבטיות ובין אם מדובר בבקטריות שונות שהתמקמו להן במקומות אסטרטגיים לאורך השנים הרי שבסופו של דבר אם לא נדאג לשדרג את המצב הנתון לא נוכל להרגיש כיצד אנו נהנים מרחצה או מטבילה. אמבטיות איכותיות יכולות לחזור ולשמש כל אחד כמעט בכל בית או דירה גם אם הן התיישנו לא מעט. בזכות עבודות מקצועיות הטיפול בכל אמבטיה מכל סוג שהוא יכול להיות נקודתי ומדויק ולהחזיר לדיירי הבית את ההנאה הרבה שהם מפיקים בכל פעם שהם מעוניינים להתנקות ולהתרענן.

אמבטיה - לקנות חדשה או לתת לה חיים חדשים?

ההתלבטות הנ"ל קיימת אצל לא מעט אנשים בעלי דירות במדינת ישראל והיא מובנת מאוד, אך לעתים יש לה תשובה הרבה יותר פשוטה ממה שחושבים. לעתים יש לעצור לרגע ולפקוח היטב את העיניים בכדי לראות ולהבין כי אמבטיה היא לא מוצר שחייבים להחליף אם היא מיושנת או אפילו סדוקה מעט. לאף אחד מאתנו אין כסף מיותר ואנו עובדים קשה מאוד בכדי לפרנס את המשפחה ולכלכל את עצמנו בצורה מכובדת.

לכן, כל הנושא הזה יכול לגרום לרבים לדחות את הטיפול, לוותר על נוחות חיים חשובה, או סתם להתרגז מהמצב, וחבל שכך. העולם מתקדם היום בכל תחום, ולכן אין סיבה שלא יהיה יותר מפתרון אחד לאותה אמבטיה שכבר לא נראית מי יודע מה. היום יש שיטות, כמו ציפוי או חידוש שמביאים עימן בשורה חשובה של חסכון עצום בכסף, אנרגיה, זמן, ועצבים, ובעזרתן ניתן לקבל אמבטיה לא פחות טובה מחדשה ולעתים אף טובה הרבה יותר מדגמים אקריליים דקים ושבירים שנמכרים בהמון חנויות.

ניקיון, זה הרבה יותר משטיפה במים

חשוב מאוד לדעת כי הרחצה היומית שלכם אינה מביאה את התוצאות הרצויות לגוף אם אתם מתקלחים כשאין ספור בקטריות מקיפות אתכן מכל עבר. התמונה אמנם לא נעימה, אך אם תנסו לדמיין זאת, תבינו כי לאורך השנים גם הניקיון המאסיבי שעשיתם לא תמיד תרם לאותה אמבטיה שלכם להיות היגיינית יותר. עם כל הכבוד למים הרבים ששפכתם עליה ולחומרי הניקוי הרבים והמיוחדים שקיימים כיום בשוק, הרי שהם אינם מביאים תמיד לתוצאות יעילות כל כך.

איש מקצוע שמתמחה בתחום של חידוש או ציפוי של כל אמבטיה שהתיישנה, לא רק עולה לכם הרבה יותר זול מקניית אמבטיה חדשה, אלא שהוא מבצע עוד לא מעט פעולות שמשדרגות את זו הקיימת עשרות מונים. השדרוג מגיע גם בתחום ההיגייני שבו במהלך העבודות מחטאים היטב כל נקודה בכדי שהתוצאה לא רק תהיה יפה יותר אלא גם בריאה יותר מבחינתכם.

אמבטיה - אהבה ממבט ראשון

מי שהבין את הרעיון יודע כי רכישה של מוצר חדש היא כבר לא תמיד דבר שיבטיח שיפור באיכות החיים. לא מעט פעמים אנו שומעים כי להישאר במקום עבודה מסוים זה טוב, גם אם הבוס מעצבן, כי כך לפחות אנו "מכירים את הסחורה". אבל בכל הקשור לאותה אמבטיה חשובה שלכם אין מדובר בהתפשרות כמחליטים לא להחליף אותה אלא בדיוק להיפך.

בבחירה באיש המקצוע הנכון, זה שיש בידו את כלי העבודה הנכונים, וזה שמכיר את הטכניקות החדישות ומשתמש בחומרים מתקדמים ואיכותיים, תוכלו גם לראות כיצד הוא לוקח אמבטיה ומשנה אותה לחלוטין מאחר והוא עושה זאת מתוך רצונו הרב לתת שירות ולהעניק ללקוחותיו מוצר סופי ברמה גבוהה.

איך משנים את האמבטיה?

בלא מעט פעמים אנו נתקלים במצבים שבהם מוצר מסוים התקלקל ולא נראה שיש סיכוי לתקן אותו. כך אנו מחליטים לזרוק אותו ולרכוש אחר במקומו. בכל הקשור לפריט חשוב כמו אמבטיה הרי שכאן יכולה התמונה להיות שונה לחלוטין. זאת ממספר סיבות כשהראשונה שבהן היא שאף אחד מאתנו לא ממש שש לראות כיצד מפרקים  בביתו ומביאים לכך שהוא צריך לבחור בין אחת מאותן אמבטיות חדשות שמציעים לו על מנת שיוכל איש מקצוע מסוים להתקין אותה כחלק מעבודות שיפוצים לא קצרות ולא זולות.

אמבטיות הן כאלה שיש להן חשיבות רבה בחייו של כל אחד מאתנו ולכן אם אנו מגיעים למצב שבו יש לנו בעיה לנקות את עצמנו כמו שצריך הרי שמדובר בבעיה מאוד לא זניחה או שולית. המחשבה על אמבטיות שהתיישנו להן אינה צריכה להסתכם במעשה פזיז מדי שבו זורקים אותן ונכנסים להוצאות מיותרות ולעבודות מסורבלות שונות. כיום אפשר בהחלט לראות כיצד אמבטיה , כל עוד היא אינה מפורקת לגורמים או כל עוד יש לה בסיס וחוזק סבירים, יכולה להמשיך ולשרת את כל אחד מדיירי הבית למשך עוד לא מעט שנים.

זאת בזכות שירותים חשובים ומתקדמים שמוצעים כיום עי מגוון בעלי מקצוע בתחום זה. ציפויים או הלבשות מראים  שהיא כבר לא כזו שעשתה את שלה אלא כזו שיש לה עוד מה להציע. באופן טבעי אפשר לראות כיצד כל צרכן נבון של שירותים שונים ישמח לראות שהוא יכול לחסוך זמן, כסף ועצבים תוך כך שהוא נהנה משירותים מתקדמים וממשיך ליהנות מאותה חוויה. חשוב להבין שאנו חיים בעולם מתקדם יותר ולכן גם המהלכים שאנו יכולים לעשות לגבי אמבטיה נקיה  ומחודשת ושונות עוד פריטים אחרים מסייעים לנו הרבה יותר מבעבר. ישנם הרבה סוגי חידושים של אמבטיות

הנאה לכל המשפחה

לרוב אנו לוקחים אותה כמובנת מאליה, אך אמבטיה היא פריט נהדר שמשמש אותנו בקביעות מידי יום ביומו. קחו למשל את המקלחות של הילדים הקטנים שלכם, או את מילוייה בקצף או בתמציות שמנים שונות, ותוכלו לראות לפתע כיצד אמבטיה היא דבר בעל משמעות עצומה. תמיד כיף לראות כיצד הילדים מסתובבים להם בעת שהם רוחצים במים חמימים ונעימים. אך חשוב לזכור שכל זה נכון כל עוד אותה אמבטיה בביתכם היא במצב תקין וללא כל פגעים שבהם יכולים להצטבר מצבורי חיידקים ולהפוך אותה ללא היגיינית.במצב כזה של היגיינה לקויה הרי שאנו מסכנים את עצמנו ואת בני משפחתנו היקרים, ולמרות העובדה שאנו מנסים כל חומר ניקוי חדש וחזק שיש בשוק הרי שלא תמיד אנו יכולים להילחם בתופעה בצורה מספקת. אמבטיה תקינה או כזאת שעברה שיפוץ מקיף ברמה מקצועית גבוהה, יכולה להבטיח לא רק הנאה גדולה אלא גם את רמת ההיגיינה שכולנו זקוקים לה, במיוחד כשאנו מנקים את עצמנו מכל מה שצברנו במשך היום.

מלחמת הניקיון

לגבי חומרי ניקוי שונים, הרי שהם החלק הקשה שבו אמורה לעמוד על אמבטיה סבירה בישראל. לעתים אנו מנסים להילחם בלכלוך עיקש ע"י רכישת חומרי ניקוי חזקים ביותר שיכולים להזיק יותר מאשר להועיל. כיום ניתן להזמין בעל מקצוע איכותי המשתמש בחומרים מקצועיים שהופכים אמבטיה במצב לא פשוט, לנקייה והיגיינית. את זאת הוא עושה בעזרת חיטוי חכם ואיכותי, כחלק משדרוג אותה אמבטיה, בכדי שהיא תהפוך להיות כמו חדשה ותחזור לימיה היפים מהעבר. זהו תהליך מקצועי ומורכב מעט, אך הוא נעשה בפשטות ובמקצועיות רבה ע"י איש מקצוע העוסק בתחום כחלק משגרת העבודה שלו. אף אחד מאתנו לא רוצה לסכן את עצמו, או חלילה את ילדיו הקטנים, ברחצה בתוך אמבטיה שרק בגלל שהיא "הזדקנה" לה במשך השנים היא הופכת למלכודת גדולה של חיידקים ובקטריות.

עמידה בעומס רב וממושך

בל נשכח כי אמבטיה בכל בית בישראל היא פריט שלא זוכה להרבה "מנוחה", מאחר ולא משנה מה מספר דיירי הבית, הרי שתמיד מישהו יצטרך להשתמש בה פעם אחת ביום אם לא יותר. זו הסיבה שבבתים רבים אמבטיה, אפילו איכותית וחזקה ביותר, יכולה להתבלות ולהתחיל לקבל מראה לא כל כך מרענן, בלשון המעטה. דבר זה הוא תוצאה של שימוש רב בעת מקלחות שכל אחד מאתנו זקוק להן באופן טבעי או בגלל אהבתו הרבה של מי מבני הבית שפשוט נהנה להתענג על טבילה ארוכה שמעניקה לו את הפורקן שלו הוא מחכה במשך היום כולו. אך העומס הרב שבו צריכה לעמוד כל אמבטיה ביתית הוא זה שמגיע גם בגלל העובדה שאנו משתמשים כאמור, בחומרי ניקוי שונים שלא תמיד מתאימים למשימה. לכן בשלב מסוים העומס הרב עושה את שלו וטיפול מקיף עבור אמבטיה שכבר עבר עליה לא מעט, הוא דבר חשוב. 

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות