רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

מה זה אומר ציפוי אמבטיות?

מה זה אומר ציפוי אמבטיות?

האם מדובר בהתפשרות כלשהי ?

לא מעט אנשים בישראל שומעים בזמן האחרון את המושג ציפוי אמבטיות ושואלים את עצמם במה בדיוק מדובר. יש כאלו החוששים כי ציפוי אמבטיות הוא מין תהליך פשוט שבו צובעים מעט את האמבטיה ומעניקים לה מראה מהודר יותר למשך תקופת זמן קצרה ביותר. יש אחרים שחושבים כי בסך הכול מדובר בהתפשרות מסוימת שמוצעת להם בכדי לחסוך כסף לטווח הקצר אך היא תגרום להם להוציא כסף גדול בהמשך הדרך כשיבינו שעליהם להחליף את האמבטיה בכל מקרה.

אנו ננסה להבהיר לכם מהו בדיוק ציפוי אמבטיות בכדי שתוכלו לשקול בעצמכם האם כדאי לכם להיעזר במהלך שכזה. בראש ובראשונה נסביר שבכדי שבאמת תוכלו ליהנות מעבודות של ציפוי אמבטיות תהיו חייבים להיעזר בבעל מקצוע איכותי שאכן יכול להציע מהלך כולל המורכב ממספר אלמנטים חשובים ובכך להציג בסיום העבודות אמבטיה ברמה גבוהה שיכולה באמת לשרת אתכם בצורה בטוחה ומכובדת לעוד לא מעט זמן.

IMG 2894

האם מצפים אמבטיה בכל צבע שרוצים ?

ציפוי אמבטיות כשמו כן הוא, והוא מציג עבודות שבסופן מצופה האמבטיה בכדי שהיא תוכל להבטיח לדיירי הבית איכות רחצה והנאה בכל טבילה בה. כשמגיע בעל מקצוע המחויב לרמת עבודה גבוהה של ציפוי אמבטיות הוא לא יחשוב לרגע להשתמש בחומרים שאינם יכולים להציג רמה גבוהה של גימור ועמידות או חלילה שאינם יכולים לכסות את כל הפגעים והליקויים שיש באמבטיה הישנה שעליה נערכות העבודות.

צ'יבי אמבטיות הוא עסק ותיק שדואג להשתמש בחומרי הצביעה החדישים בכדי שכל עבודה של ציפוי אמבטיות תסתיים בצורה הטובה ביותר ותציג לא רק מראה רענן וחיובי אלא גם אמבטיה שניתן להשתמש בה ללא חשש. מכך ניתן להבין כי בעת ציפוי אמבטיות ע"י איש מקצוע רציני אי אפשר להשתמש בכל צבע שרוצים אלא רק בחומרי צבע מתקדמים, השונים לגמרי מצבעי קיר או עץ למשל, שמאפשרים אטימה מושלמת של האמבטיה.

מהם היתרונות של ציפוי אמבטיות ?

אלו השוקלים להחליף את האמבטיה המתיישנת שלהם לא יכולים להפסיד דבר אם ישקלו את היתרונות של עבודות ציפוי אמבטיות שיכולות להתבצע ע"י איש מקצוע ותיק ואמין.
נציג בפניכם את היתרונות השונים בכדי שתוכלו להעמיד אותם אל מול הרצון לקנות אמבטיה חדשה ולחפש מישהו שיתקין אותה לאחר שיפרק את הישנה.
• ציפוי אמבטיות הוא תהליך קצר יחסית לעבודות שיפוץ "רגילות" ומוכרות.
• הבית אינו הופך ל"זירת מלחמה" בעת העבודות.
• מדובר בחיסכון כספי משמעותי.
• ניתן לתכנן את הזמנים המיועדים לעבודות בצורה מוגדרת והרבה יותר מדויקת מכל עבודות שיפוצים שיכולות להתארך מסיבות שונות.
• ציפוי אמבטיות דואג גם לרמת ההיגיינה של האמבטיה (וכמובן לבריאות שלכם).
כעת תוכלו להבין בצורה קלה יותר מדוע ציפוי אמבטיות ע"י צ'יבי אמבטיות הוא מהלך מוצלח.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות