רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

מה זה הלבשת אמבטיה?

מהו הלבשת אמבטיה?

חיפוש אחר שירותים שונים לחדר האמבטיה מביא היום לא מעט ישראלים להכיר שירות איכותי ויעיל מאוד. מדובר על שירות של הלבשת אמבטיה שמונע מרבים להפוך את ביתם לאזור מלחמה בגלל שיפוצים נרחבים שלרוב נראים בדיעבד מאוד מיותרים. כבר מספר א מבוטל של שנים אפשר לראות עד כמה לא צריך לפרק את חדר האמבטיה ולא צריך להיכנס להוצאה כספית מוגזמת בגלל אמבטיה ישנה. היום אפשר ליהנות מהלבשה איכותית שתשנה את התמונה בתוך פרק זמן של שעות בלבד.

הלבשת אמבטיות היא מהלך שנעשה באמצעות שימוש בתותב אקרילי איכותי שצריך להגיע בעובי מספק. צ'יבי אמבטיות משתמש בתותבים ברמה הגבוהה ביותר, ובכך הוא מאפשר לכל בעל בית או דירה לחזור ולעשות שימוש באמבטיה שלו במהירות מדהימה. בזכות פעולה מדויקת ואחראית מאוד מלבישים את התותב על האמבטיה הישנה בטכניקת עבודה ממוקדת, והתוצאה פשוט מושלמת. אין ספק שמדובר בשירות יעיל מאוד שמתאים לכל מי שמעוניין בשינוי מהיר וכזה שיש לו ערך אמיתי.

חשוב להדגיש כמה נקודות מהותיות לגבי עבודה כמו זו של הלבשת אמבטיה. בראש ובראשונה יש לדעת כי ההלבשה מתאימה רק לאמבטיות שיוצרו מפח. כך נוצרת התאמה מושלמת, וכל אחד יכול להיות בטוח שהוא דורך על משטח חזק ועמיד. בנוסף לכך, מדובר בהלבשה במידות של 150,160 ו-170 סמ, כך שאלה הן מידות סטנדרטיות שמתאימות ללא מעט אמבטיות. לסיום, חשוב גם לדעת כי ההלבשה אמנם מקטינה מעט את גודלה של האמבטיה המקורית אך היא מגיעה ב-3 גוונים שונים.

די פשוט להבין שרבים הם היתרונות של הלבשת אמבטיות על חיסרון קטנטן כמו צמצום גודלה של האמבטיה במספר סנטימטרים שולי. לכן זה כלל לא מפתיע לראות כיצד יש לא מעט בעלי בתי ודירות שהשתכנעו בקלות רבה לשירות חשוב מעין זה. ההבנה כי מדובר בדרך מיוחדת ופשוטה הרבה יותר לשנות את מצבה של האמבטיה הוא זה שהביא רבים לשכוח מקניה של אמבטיה חדשה ולשכוח מהתקנה שלה בחדר האמבטיה, אלא פשוט להסתמך על הלבשת תותב איכותי וחזק במהירות רבה.

מה הרעיון של הלבשת אמבטיה חדשה?

בלא מעט מקרים אנו חושבים על שירותי תיקונים או טיפולים שמהם אנו יכולים ליהנות בכל הקשור למוצר לא תקין. במקרה של אמבטיה ישנה עמוסת סדקים ופגיעות שונות, אנו מתחילים להבין כי לא צריך להחליף אותה בחדשה אלא שניתן לבצע פעולות מקצועיות שיכולות לשנות את מצבה בצורה רצינית ביותר. אך היום כבר כדאי להבין כי לא מדובר רק בתיקון או בציפוי אמבטיה אלא גם באפשרות חשובה ביותר של הלבשת אמבטיה חדשה על הישנה

בין שלל שירותיו המתקדמים של צ'יבי אמבטיות אפשר למצוא היום גם את האפשרות המצוינת של הלבשת אמבטיות חדשות. לאחר בדיקת האמבטיה הישנה והבנה כי מדובר באמבטיית פח במידות סטנדרטיות, יכול כל בעל בית או דירה לראות כיצד המראה שהציגה האמבטיה הישנה נעלם לו במהרה. זאת בזכות הלבשה של תותב אקרילי חזק ועמיד שיכול לשרת את כל דיירי מקום המגורים בצורה היגיינית ומהנה למשך לא מעט זמן.

השילוב בין רמת התותב ובין רמתו של איש המקצוע הוא זה שמעיד על כך שמדובר ברעיון חכם ביותר שמונע התעסקות יקרה, מעיקה, ארוכה ומסורבלת עם העניין של החלפת האמבטיה הישנה. יפה לראות כיצד בזכות המקצועיות של צ'יבי אמבטיות זוכים לקוחות רבים להכיר את השירות המצוין של הלבשת אמבטיה חדשה ובכך להגיע במהירות רבה למצב שבו אפשר לחזור ולעשות כל שימוש שרוצים באמבטיה שנראית רעננה ומזמינה הרבה יותר.

אם יש באמבטיה חלודה עם חור בתחתית האמבטיה כנראה שלא יהיה לתקן אותה אלה להלביש או להתקין אמבטיה חדשה ולנו יש את התמחות והניסיון להתקנת תותב אמבטיה והתוצאה ממש מושלמת. אין פלאים פשוט זאת טכניקה של התקנה בצורה מקצועית של הלבשת אמבטיה אקרילית חזקה ומתאמת ממש כמו כפפה ליד. היתרון של הלבשה מול שיפוץ כללי של האמבטיה אנחנו לא שוברים שום אריח ולא שוברים ריצפה זה ממש פתרון  טוב לאומת זאת בשבירה של אמבטיה זה מצריך מאתנו הרבה יותר הוצאה ולכלוך

הלבשת וציפוי אמבטיה - בחירת איש מקצוע

לא פשוט לבחור איש מקצוע לצורך ביצוע עבודות כמו הלבשת או ציפוי אמבטיה. מסתבר שבתחום הזה יש הרבה מאוד שרלטנים, ואילו ללקוח לא תמיד יש אפשרות לאמוד את איכות העבודה, אלא לאחר שמתגלים בה פגמים כעבור זמן קצר. נשאלת השאלה, כיצד בוחרים איש מקצוע מתאים

הלבשת אמבטיה- עסק למקצוענים בלבד

בתהליך הלבשת אמבטיה, היחס בין אורך הזמן שדורשת העבודה לבין מורכבותה, אמור להיות יחס הפוך. הלבשת אמבטיה היא פרוצדורה שלא אמורה לעלות על שלוש שעות, אשר במסגרתן חלים מספר תהליכים שונים שנועדו להעניק לאמבטיה מראה רענן ומחודש.

מדובר כאן בפקטור חשוב, שכן אם בעל העסק שהזמנתם מקציב מסגרת זמן לא הגיונית לצורך ביצוע העבודות, סימן שמשהו כאן לא בסדר. הגיון דומה פועל גם במקרה ההפוך- אם בעל המקצוע סיים את עבודותיו באמבטיה תוך שעה קלה, סימן שהוא לא ביצע את עבודתו כראוי.

ומה לגבי אחריות

בעל מקצוע אשר בקיא ברזי חידוש האמבטיות וביצע ציפוי אמבטיה פעם אחר פעם ברמה איכותית, צריך להיות מוכן לקחת אחריות על עבודתו. אם נתקלתם בבעל מקצוע שמתחמק מנתינת אחריות או מסביר שבשל אופי העבודה, לא תתאפשר נתינת אחריות- נורית אזהרה צריכה להידלק בראשכם, שהרי אין שום מניעה להעניק אחריות עבור עבודה שעליה שילמתם את מיטב כספכם.

תשאלו שאלות מקדימות

עבודת הלבשת אמבטיה המתבצעת כראוי, מאפשרת שימוש מיידי באמבטיה עם סיום תהליך העבודה. כמו כן, ההלבשה של האמבטיה אמורה להיות עמידה בפני חומרי ניקוי ולא להתקלף או להתפוצץ עם הזמן. אם נתקלתם בבעל מקצוע שלא מסוגל להתחייב על כל הסעיפים הללו, סימן שעליכם לבחור באיש מקצוע אחר, שמבין שאלו הקריטריונים שמגדירים מהי הלבשת אמבטיה מוצלחת.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

צ'יבי אמבטיות מתמחה בשירות של החלפת אמבטיה

נהוג לחשוב שלא ניתן להרוויח מכל העולמות ולמעשה אפילו ישנם מספר ביטויים ומטבעות לשון המתארים זאת. מקובל לחשוב שלא ניתן "לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה" וגם שלא ניתן "לרקוד על שתי חתונות".

מי שחיבר את ביטוי הלשון הללו בוודאי לא מודעים לעובדה שבכל הנוגע לשירות ציפוי אמבטיה – ניתן להנות מכל העולמות בקלות רבה.

זה נכון, ציפוי אמבטיה מאפשר לנו להנות מאמבטיה בעלת מראה משופץ ומחודש בלי הצורך לסבול את תלאות השיפוץ עצמו.
החלפת אמבטיה כרוכה בהריסתה, עקירתה והרכבת אמבטיה חדשה- מדובר בתהליך ארוך ומייגע שבמהלכו שורר אי סדר בבית ולא ניתן להתקלח.
ציפוי אמבטיות לעומת זאת הוא תהליך נוח וקליל אשר בתום יממה מרגע סיומו תוכלו להנות מהתוצר המוגמר ולשכוח בכלל שהיתה לכם קודם לכן אמבטיה ישנה.
ציפוי אמבטיה הוא תהליך נוח וחסר מאמץ שנועד להבטיח לכם שנים של אמבטיה במראה נקי שדורשת בסך הכל תחזוק קל מעת לעת.
ציפוי אמבטיה הוא פתרון אידיאלי גם עבור אמבטיה הסובלת מנזקי חלודה או עובש שעשויים להוות סכנה בריאותית של ממש.

ציפוי אמבטיה מהווה למעשה אלטרנטיבה ראויה לשירות שיפוץ אמבטיות עבור אלו שלא מעוניינים להשקיע את הזמן, המאמץ והכספים הכרוכים בהחלפת האמבטיה מיסודה.

להמשך קריאה כנסו ל – החלפת אמבטיה

a3

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות