רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

מה צריך לבדוק לפני ציפוי אמבטיות ?

מה צריך לבדוק לפני ציפוי אמבטיות?

שירות איכותי שתפס תאוצה מדהימה

בעולם כל כך מתקדם כמו שזה שאנו חיים בו היום אנו יכולים לראות כיצד נולדים שירותים חדשים שהופכים את חיינו לקלים יותר. השירות המצוין של ציפוי אמבטיות הביא לכך שרבים נמנעו, ועדיין נמנעים כמובן, מהחלפת האמבטיה הישנה שלהם בחדשה. די ברור שאנו מאוד אוהבים להצטייד בפריטים חדשים אך חשוב לזכור שרכישה, פירוק, החלפה, ושיפוץ מסוים, הנדרשים בכל מהלך של קניית אמבטיה חדשה, הם כאלו שיכולים להכביד עלינו מבחינה כספית.אם נוסיף גם את העניין של עבודות הגורמות לאי נוחות רבה הרי שנוכל להסכים בקלות כי לא תמיד זה תענוג גדול להצטייד בדבר חדש. החידושים בתחום השיפוצים הביאו לכך שניתן לבצע ציפוי אמבטיות ולראות כיצד האמבטיה נראית מצוין לאחר זמן קצר בלבד של עבודות וללא כל בלגאן שיכול להוציא כל אדם נורמאלי משלוותו.

האם אנו יכולים ליהנות מעבודה איכותית

יהיו כאלו שיגידו שאין דבר יותר טוב מאשר לקנות מוצר חדש. חשוב לדעת כי מוצרים רבים חדשים, כמעט בכל תחום שהוא, אינם מגיעים לרוב לאיכותם של מוצרים מקבילים שיוצרו לפני כשניים שלושה עשורים ויותר. כיום חברות רבות מנסות להיות תחרותיות כך שלעתים הן נאלצות לייצר את מוצריהן באיכות נמוכה ביותר בכדי לחסוך בחומרי גלם.

בכל הקשור לנושא של עבודות ציפוי אמבטיות הרי שחשוב לדעת כי כל עוד נעזרים בבעל מקצוע איכותי הרי שהעבודות מסתיימות בתוצאות מעולות והן נשמרות למשך זמן רב. אנו כלקוחות אולי לא אוהבים כל כך להוציא כסף אך בסופו של דבר כשמישהו מציע לנו שירות איכותי הרי שאנו מוכנים לשלם לו בכדי להרגיש שאנו מרוויחים משירותיו עוד שנים רבות קדימה. כך אנו מבינים שביצענו מהלך חסכוני ולא לקחנו על עצמנו סיכון מיותר

 

978024 10201105884394428 1138179116 o

יורדים עד לפרטים הקטנים ביותר

בעל מקצוע רציני הוא כזה שניתן לבדוק אותו בקלות רבה. עבודות של ציפוי אמבטיות הן כאלו שכרוכות במספר שלבים חשובים. מי שמעוניין לדעת האם בעל מקצוע איכותי הוא זה שמציע לו את שירותיו, חשוב מאוד שינסה להבין את תהליכי העבודה. צ'יבי אמבטיות נחשב לבעל מקצוע איכותי בזכות העובדה שהוא מבצע את כל השלבים הנדרשים לעבודה מקיפה של ציפוי אמבטיות כשהוא מקפיד על כל פרט.

עבודה של ציפוי אמבטיות שתציג איכות גבוהה למשך טווח זמן ארוך היא כזו המתחילה בבדיקה של האמבטיה והיא ממשיכה בניקוי אינטנסיבי שלה ובחיטוי מקיף המסלק כל בקטריה מזיקה. צ'יבי אמבטיות מבצע את פעולות ההכנה בצורה מקצועית ורק לאחר שהאמבטיה מתוקנת מכל פגיעות וסדקים ורק לאחר שהיא נקייה ומחוטאת לחלוטין הוא עובר לשלב הסופי של הציפוי. ציפוי אמבטיות איכותי הוא כזה שמתבצע עם צבע איכותי המותז מספר פעמים רב בכדי ליצור אמבטיה חזקה, היגיינית, ועמידה למשך זמן רב.

 

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות