רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

מי אמר שצריך לשבור ?

כיום לא צריך לשבור בשביל להתחדש

כבר מזמן ידוע שעבודות שיפוצים יכולות להוציא משלוותו כל אדם סביר. לכן ברוב הפעמים שאנו שומעים על שיפוץ שמישהו מבצע אנו אולי מחמיאים לו, אך המחשבה על ערימות לכלוך ברחבי הבית, הרעשים הנוראיים, ושיבוש לוח הזמנים, אינה נעימה עבורנו. בכל הקשור לנושא של ציפוי אמבטיות הרי שהוא נוצר במיוחד בכדי למנוע את המצבים הללו. אף אחד כבר לא מחייב אתכם לשבור שום דבר כשאתם מעוניינים להעניק לעצמכם חוויה איכותית ומהנה יותר באמבטיה שלכם. ציפוי אמבטיות הוא תהליך מתקדם שמציג רמה גבוהה של סדר וניקיון בעת העבודות. מסיבה זו רבים בישראל מביעים התעניינות בשיטה של ציפוי אמבטיות ונעזרים בה בכדי למנוע מעצמם עוגמת נפש לא קטנה המגיעה בגלל עבודות שיפוצים הקשורות לאמבטיה. גם אם זכיתם בשיפוצניק מעולה הרי שברגע שהוא חייב להוציא את האמבטיה הישנה הוא חייב לשבור, ומכאן והלאה הדרך לבלגאן בבית היא קצרה מאוד.

שילוב חשוב של מראה ואיכות

מאחר ובעלי מקצוע איכותיים בתקופה המודרנית של היום הם כאלו שמשכילים ללמוד שיטות חדשות בכדי להעניק ללקוחות שלהם דרך אחרת ליהנות משדרוג חדרים שונים בבתיהם, הרי שגם בתחום של ציפוי אמבטיות מדובר בשיטה שאינה מזכירה כלל את עבודות השיפוצים, האגרסיביות משהו, של פעם. ציפוי אמבטיות נעשה בצורה אסתטית שמביאה לתוצאות מעולות ומרשימות במהירות גבוהה יותר יחסית לכל שיפוץ מסורתי. מי שמבצע עבור לקוחותיו ציפוי אמבטיות בצורה הנכונה, מעניק להם הנאה גדולה לא רק מהמראה הרענן והמעוצב של האמבטיה אלא גם מכך שכעת הם יכולים לחזור ולהשתמש בפריט חשוב זה בחופשיות ובביטחון ממש כמו בעבר. אין ספק כי ציפוי אמבטיות הוא דבר שהביא לבשורה חשובה עבור דיירי בתים רבים בישראל. וכל זאת מאחר ואין הוא כרוך בסיבוכים או בסיכונים מיותרים שיכולים להקשות על כל אדם המנהל חיים נורמאליים.

השיקול הכלכלי מטה את כף המאזניים

חשוב להבין גם כי הנושא של ציפוי אמבטיות מקצועי ואיכותי הוא כזה הזוכה להצלחה רבה, מאחר והוא מציע פתרון שאינו מכניס אף אחר למהלך שיכול לסבך את מזמין השירות בעלויות לא מוגבלות. כמעט כולם חוששים שעבודות שיפוצים מסוימות ברחבי ביתם יתרחבו להן לפתע ויהפכו להיות "בור ללא תחתית" בכל מה שקשור להוצאות הכספיות. ציפוי אמבטיות מונע בעיה זו מאחר והפרויקט הוא הרבה יותר מחושב ומוגדר. כל פרויקט שיפוץ או שדרוג של פריט מסוים שיכול להציג מראש את העלות הכספית ואת העובדה כי חריגות מהותיות בעבודה הן אינן אופייניות, הוא כזה שיכול להשאיר את דיירי הבית רגועים מתחילתו ועד סופו. ציפוי אמבטיות המבוצע ע"י איש מקצוע מהשורה הראשונה פותר את הלקוחות מחששות לגבי חריגות מתקציב השיפוץ/חידוש או לגבי התנהלות שתיקח זמן רב יותר ותמשיך לגרום לתוהו ובוהו ברחבי הבית.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות